ADV TOP
ADV LEFT

TVORBA WEBOVEK A VŠE CO K TOMU PATŘÍ

Počítače, internet a jiné záludnosti techniky
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Veronova » pátek 18. leden 2008, 00:11
Ahoj holky, nevím, jestli tady taková diskuze už proběha, ale je tady spousta mamin, které už si své webovky vytvořily a já se ptám, odkud jste nejvíce čerpaly rady a jestli byste mi mohly s něčím poradit. Prostě si nevím rady. Rozhodla jsem se pro blogspot.com. Je něco lepšího ? Díky
Naposledy upravil Veronova dne 12. červen 2009, 20:18, celkově upraveno 1
Veronova
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
09. září 2007
Příspěvekod Dancul » pátek 18. leden 2008, 07:40
Dancul
Howgh
Howgh

8648 příspěvků
24. září 2006
Bratislava
Příspěvekod Mummy » pátek 18. leden 2008, 08:57
Ahojky

Já používám www.estranky.cz

:)
Mummy
Diskutérka
Diskutérka

2262 příspěvků
24. říjen 2007
Příspěvekod Pezy » pátek 18. leden 2008, 10:10
ahoj

jednoduchý je hodně

www.webgarden.cz ;) jsem laik a jde to tam krásně, založení a prostor myslím 50Mb je zdarma.
Pezy
Kecka
Kecka

1893 příspěvků
21. září 2006
Vysočina
Příspěvekod Koralka » pátek 18. leden 2008, 15:15
záleží hlavně na tom, co od toho čekáš, co tam chceš mít za obsah, jak často chceš aktualizovat, těch možností je dneska velká spousta, od využití všelijakých hotových systémů, který je možno využívat zdarma, až po zcela samostatné vytvoření úplně nových stránek. to samé s umístěním obsahu - od možnosti využít nějaké hostingy zdarma s doménou třetího řádu (www.tvujnazev.nazevposkytovale.cz) po zaplacení si vlastní domény (www.tvujnazev.cz, nebo na konci jinou doménu, třeba .net, .info, .eu, .com, ...) a zaplacení si prostoru na webu - tzv. webhosting (cena podle kvality služeb a velikosti, dost se teda ty ceny liší).
takže záleží na tom, co přesně chceš?
namátkou třeba:
www.estranky.cz
když máš účet na seznamu (třeba mail, to stačí), máš pod stejným jménem i blog
zdarma je prostor na www.wz.cz, ale je to jen prostor, web si musíš vytvořit sama
pak jsou různý administrační systémy, třeba joomla
... je toho fakt hodně. napiš něco víc o tom, co tam chceš mít a tak a já ti pak poradím kdyžtak víc k té variantě, co by byla nejvhodnější. ale těžko říct co je lepší a horší takhle obecně, každýmu vyhovuje něco jinýho.
Koralka
Klábosilka
Klábosilka

583 příspěvků
13. červenec 2007
Praha 8
Příspěvekod Veronova » pondělí 28. leden 2008, 20:42
tak jsem se zaregistrovala na blogspotu a chtěla bych tam mít spoustu vychytávek... třeba by mě zajímalo, jak se tam nahrává jiná šablona
Veronova
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
09. září 2007
Příspěvekod Gabuš » pondělí 28. leden 2008, 20:47
bry vecer -Koralko a jak se dostanu n aten svuj blog na seznamu?? musim ho zalozit nebo jen nejak aktivovat-prihlasit se? mail tam mam-a je mi jasne ze si muzu nekde otevrit hotovou sablonu a tam vsechno jednoduse vkladat ale ja bych rada UMELA UDELAT KOMPLET WEBOVKY a procitala jsem prave jakpsatweba podobne a pro me je to desne otravne-me totiz vetsinou staci neco jednou ukazat a celkem zvladam ale cist to me neba-nejste nekdo liberecky chichi?
Gabuš
Treperenda
Treperenda

1293 příspěvků
22. září 2006
Liberec
Příspěvekod Klarissa » pondělí 28. leden 2008, 20:49
Ahoj holky....taky bych ráda nasosala nějaký vychytávky k blogspotu....díky
Klarissa
Howgh
Howgh

8773 příspěvků
28. únor 2007
na západ od Prahy
Příspěvekod Petja24 » pondělí 28. leden 2008, 20:49
Veronova píše:tak jsem se zaregistrovala na blogspotu a chtěla bych tam mít spoustu vychytávek... třeba by mě zajímalo, jak se tam nahrává jiná šablona

šablona/vybrat novou šablonu
Péťa
Petja24
Treperenda
Treperenda

1359 příspěvků
12. říjen 2007
Chrudimsko
Příspěvekod Veronova » pondělí 28. leden 2008, 21:01
Petja24 píše:
Veronova píše:tak jsem se zaregistrovala na blogspotu a chtěla bych tam mít spoustu vychytávek... třeba by mě zajímalo, jak se tam nahrává jiná šablona

no jo ale holky např. dypecek nebo jindra mají úplně jinou než je v šablonách ...
Veronova
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
09. září 2007
Příspěvekod Veronova » pondělí 28. leden 2008, 21:03
Aprilmouse dávala odkaz na vsevjednom.cz kde si můžu dát na blog třeba počítadlo... to jsem si udělala, ale zkoušela jsem dát html na icq a to se nepodařilo...
Veronova
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
09. září 2007
Příspěvekod Petja24 » pondělí 28. leden 2008, 21:05
Veronova píše:
Petja24 píše:

no jo ale holky např. dypecek nebo jindra mají úplně jinou než je v šablonách ...

no to si ještě doupravuješ sama je tam šablony/písma a barvy....tam si navolíš barvu pozadí,rámečků apod...udělej si originál ;)
Péťa
Petja24
Treperenda
Treperenda

1359 příspěvků
12. říjen 2007
Chrudimsko
Příspěvekod Petja24 » pondělí 28. leden 2008, 21:07
Veronova píše:Aprilmouse dávala odkaz na vsevjednom.cz kde si můžu dát na blog třeba počítadlo... to jsem si udělala, ale zkoušela jsem dát html na icq a to se nepodařilo...

a zkoušelas to přes přidat prvek stránky/HTML/java a tam to mrsknout?
Péťa
Petja24
Treperenda
Treperenda

1359 příspěvků
12. říjen 2007
Chrudimsko
Příspěvekod Veronova » pondělí 28. leden 2008, 21:10
Dík Petjo, vyzkouším ..
Veronova
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
09. září 2007
Příspěvekod Pride » pondělí 28. leden 2008, 21:22
Veronova píše:Dík Petjo, vyzkouším ..

Ty jiné šablony jsou stažené z netu - ale musíš vědět název ;) Jinak pokud se podíváš na nějaký blog a líbí se ti tam nějaká vychytávka, tak stačí na ni kliknout a hodí tě to na stránky, kde se to stahuje. Vybereš si, zkopíruješ URL adresu, co ti to tam hodí a ty si ji vložíš do blogu pomocí tuším přidat a je tam výběr cosi jako něco od jiného poskytovatele. Uložit a to je vše ;)
Bachovy kapky ... individuálně připravené pro Vás a Vaše potřeby:)
www.bachovykapky.eu
Pride
Klevetnice
Klevetnice

3814 příspěvků
09. listopad 2006