ADV TOP
ADV LEFT

2005 - říjen

Pro maminky dětí narozených v roce 2005

Moderátor: Matulienka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Dalif » pondělí 12. září 2011, 20:40
BIBO, az po Tvych dvojcatech ;) aby to bylo vyrovnane.

ne vazne nestiham, nezvladam, barak-sice novej ale i tak plno nedodelku a kolem prace prace prace, do toho Borik chce chodit,miluje el. zasuvky,kytky, kaminky, steneci granule... Zuza nam ukazuje jaky to bude v puberte, nekdy doost husty ("celej svet je blbej" jeji hlaska). Vitek ma problemy s dychanim nosem, dycha pusou, proto ma furt rymu a kokta. Uvidime za mesic na ORL,zda nebude nutne trhat mandli.
a to bych TED mela mit pohodove obdobi, protoze ViZu konecne chodi do skolkyza rohem- takovych 200m, B. malej, ja jeste ne prace, protoze stale kojim 5x v noci.Ale nestiham nic, jeste jsem nebyla s Bety ani na cvicaku, stale ceka par bananovek na vybaleni a to uz byl presne rok co nam barak RDR predal :oops:
Pristi rok uz bude i dojizdeni- Vitek skola. Ted maji ViZu jen fotbal ve vedlejsi vesnici a Zuza bude mit mazoretky v jine ctvrti.
Dalif
Howgh
Howgh

5201 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Biba » pondělí 12. září 2011, 20:55
Dalif, nic si z toho nedělej, já taky nic nestíhám, mám z toho depku. Ale nejvíc mě štve, že nemám vůbec čas sama na sebe. Můj sen je být 2 dny bez manžela a dětí a jen se válet, čist, chodit na procházky, do sauny nebo posilovny, konečně si uděla manikuru atd....
Biba
Howgh
Howgh

5317 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Franeza » čtvrtek 20. říjen 2011, 12:56
Tady se to už tradičně moc nehýbe, tak našim říjňatům vše nejlepší k narozeninám! (hlavně ať nás moc nezloběj a dostanou konečně rozum :mrgreen: :D) Obrázek
Franeza
Klevetnice
Klevetnice

3878 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Syrda » pátek 19. říjen 2012, 00:04
A po roce........ opět VŠEM NAŠIM ŘÍJŇÁTKŮM VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM :hura: :hura: :hura: !
Syrda
Žvatlalka
Žvatlalka

185 příspěvků
21. říjen 2006
Milovice, NB
Příspěvekod Biba » pátek 19. říjen 2012, 13:46
Všechno nejlepší našim školákům k narozeninám!
Biba
Howgh
Howgh

5317 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Petraj » pátek 19. říjen 2012, 18:31
TAky jsem si říkala, že bych tuhle diskusi zkusila oživit. :D
A co vaše děti, jak jim to jde ve škole? Barča zatím dobrý, je nadšená. Třeba dneska jsme byli na houbách a ona asi za hodinu řekla, že už chce jít domů, že si chce dělat domácí úkoly. :D TAk jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží.

A jedna fotka z prvního školního dne:

Obrázek
Petraj
Diskutérka
Diskutérka

2324 příspěvků
21. září 2006
Česká Lípa