ADV TOP
ADV LEFT

stěhovací firma Brno

Moderátor: Matulienka

Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení, noví uživatelé: žádný
registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Cheia » pondělí 19. září 2011, 15:09
Ahoj, brzy se stěhujeme a manžel, ač slíbil, ještě nedomluvil stěhováky. Musím tedy já a protože se po poslední zkušenosti bojím naslepo, ptám se tady: doporučte prosím spolehlivou a pokud možno ne moc drahou stěhovací firmu v Brně nebo blízkém okolí. Stěhujeme se jen v rámci Brna, takže žádné meziměsto, ale stěhováky potřebujeme, protože mj. stěhujeme i klavír. Předem moc děkuju.
Cheia
Kecka
Kecka

1800 příspěvků
07. prosinec 2008
Příspěvekod Wingec » pondělí 19. září 2011, 15:12
http://www.estav.cz/schupler/
využili jsme dvakrát s max. spokojeností
Wingec
Howgh
Howgh

9774 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Stairway » pondělí 19. září 2011, 16:12
Moving Brno
Ctiradova 16
643 00 Brno - Chrlice

T: + 420 513 033 049
M: + 420 734 570 755
W: www.movingbrno.cz

Byli skvělí, přesně se drželi požadavků, s nábytkem zacházeli opatrně, všechno důkladně zabalili. I na fakturu byli levnější než další nabídka bez faktury od podstatně méně seriózní firmy.
Stairway
Krafařka
Krafařka

767 příspěvků
03. srpen 2009
Příspěvekod Elvi » pondělí 19. září 2011, 16:13
Elvi
Klábosilka
Klábosilka

413 příspěvků
25. srpen 2008
Příspěvekod Cheia » pondělí 19. září 2011, 17:10
Holky, díky, jdu to obvolat.
Cheia
Kecka
Kecka

1800 příspěvků
07. prosinec 2008
Příspěvekod hitch » sobota 08. únor 2014, 14:37
Dobrý den,

já bych se chtěl hlavně podělit o velmi negativní zkušenosti se stěhovací firmou stěhování Sedláček v Brně. Objednal jsem u nich malé stěhování s tím, že bude trvat hodinu, maximálně hodinu a půl. Bylo mi řečeno, že cena za hodinu stěhovaní (pokud chci auto a dva lidi) bude 440 Kč. Celé stěhování pak trvalo 50 minut. Pan Sedláček najednou vystavil doklad na 880 Kč. Když jsem řekl, že domluva byla 440 Kč, tak že prý jsem se ptal na cenu za hodinu stěhování a ne na celou cenu stěhování. Že nejsou taxislužba. Že je potřeba počítat s cenou za nakládku a vykládku. Když jsem v mobilu začal hledat jejich ceník na netu, kde je jasně uvedená jen cena za auto a pracovníka a všude samé nápisy „bez dalších příplatků“, tak najednou začal vykládat, že to je starý ceník pro rok 2013 a nový tam ještě neumístil a musím se řídit tedy tím novým ceníkem. Pak mluvil cosi o tom, co si jako myslím, že lidi se musí nějak na místo stěhování přepravit (stěhování probíhalo ve středu Brna a přijeli ke mne z jiného stěhování), a že čas je drahý, tak ať laskavě zaplatím. Bohužel jsem stěhování zaplatil. Takže stěhování Sedláček již nikdy více. Příšerná zkušenost. Neodporučuji. Takové jednání považuji za podraz a podvod na mne jako zákazníkovi. A tuto negativní zkušenost budu šířit dál, aby nenaletěli i další.
hitch
Pískle

1 příspěvků
06. únor 2014
Příspěvekod Inkognito » sobota 08. únor 2014, 17:47
Netušila jsem, že stěhováci jsou tak levní. Auto v hodnotě několika set tisíc, dva lidi, kterým je nutné zaplatit mzdu, zdravotní a sociální plus popojíždění po Brně (+doprava na místo a doprava z místa) jen za necelých 900 Kč? Chápu vaše rozhořčení, pokud máte pocit, že domluva byla na poloviční ceně. Trochu si ale dovolím pochybovat, že by prosperující firma za benzín, za hodinu času svého auta a zároveň za hodinu dvou lidí účtovala necelé pětikilo. Velmi rychle by přišli na buben.
Inkognito Inkognito