ADV TOP
ADV LEFT

opravna oděvů Brno - střed

Moderátor: Matulienka

Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení, noví uživatelé: žádný
registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jana » sobota 23. listopad 2013, 21:48
Ahoj, máte tip na dobrou opravnu oděvů v centru Brna?
Kdysi dávno jsem občas chodila do OD Centrum, kde úplně nahoře jedna opravna bývala, ale teď se zdá, že je tam už jen ta "úpravna" ve 2. patře. :-?
Jde mi o opravy, které nezvládnu jen "v ruce", s jehlou - jako teď třeba rozpáraný šev na úpletu nebo roztržená sukně (kterou by bylo potřeba nějak vypodložit). Za rozumné ceny a s otvírací dobou, kterou stíhá pracující člověk (aspoň v obědové pauze). Popřípadě pokud se některá těmihle věcmi zabýváte, tak dejte vědět, dík! :)
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Rowena » neděle 24. listopad 2013, 11:02
Ahoj.
Taky jsme hledali, nakonec muž našel opravnu u Ronda a jsme spokojení. Nechali jsme si spravit už několik věcí (bundu, kalhoty,...), vždy hotové do pár dní a za přijatelnou cenu.
Snad jsem pomohla ;)
Rowena
Krafařka
Krafařka

792 příspěvků
24. červenec 2011
Příspěvekod Jana » neděle 24. listopad 2013, 11:45
Roweno díky, tam asi právě budu mít problém to stíhat - začínají v devět, končí v 16.30 a přes oběd dvě hodiny pauza. Ale zkusím tam zavolat a nějak se domluvit - pokud máš takovou dobrou zkušenost a fakt to není daleko, tak to stojí za trochu zjišťování :)
Díky!
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Sylvah » neděle 24. listopad 2013, 18:29
JANI - já jsem minule byla v Omeze nahoře a byly tam hrozně ochotné....tak zkus... (naopak nahoře u Bati byly baby na odsřel odešla jsem znechuceně jinam - právě do Omegy).
Sylvah
Drbna
Drbna

4009 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Jana » neděle 24. listopad 2013, 19:19
Sylvo, díky! :) S tímhle doporučením hádám nebudou mít (byť asi odůvodněné :oops: ) poznámky na tu díru v sukni... :D Navíc těch jejich 9-17 je pro mne dobře stíhatelné - a navíc to v poledne mívám skoro při cestě.

A to mi tu ty věci leží ke spravení jak dlouho a ne a ne se rozhoupat to někam zanést. Ještě že to BC je, fakt!
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Sylvah » neděle 24. listopad 2013, 19:34
JANI - k Batovi jsem nesla Markovu bundu na výměnu zipu - no až tam jsem si všimla, že vedle zipu je flek - vím, já bláto, pribiňák, něco.... Ty jo, to byly kecy a xichty....

V Omeze jsem to nasliněným prstem rozšudlala, takže to bylo o něco méně vidět a paní byla totálně v pohodě, že v klidu, ať to neřeším...
Sylvah
Drbna
Drbna

4009 příspěvků
20. září 2006