ADV TOP
ADV LEFT

Kde vzit med?

Moderátor: Matulienka

Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení, noví uživatelé: žádný
registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pon » pondělí 10. březen 2014, 09:01
Ahoj,
kde ted na jare sezenu nejakej dobrej med? Jednu sklenicku. Jime ho malo, ale letosni zimni caste rymecky a cajicky s medem narusily plan a proste zrovna dosel. Koupila jsem v samosce (cekala jsem ze budou mit nejakej ceskej, ale maji jen ze zemi EU a mimo EU, coz me uklidnilo, ze neni z Marsu) a je fakt ble.
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Kacous » pondělí 10. březen 2014, 09:18
Nevím odkud jsi, ale kp buď od včelaře nebo na trzích nebo v nějakém farmářském obchodě. Med ze supermarketu je hnus, to ani není med ;-)
Obrázek
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Marki » pondělí 10. březen 2014, 09:27
Včelař tady z okolí už své medíky dovyprodal. Takže čekáme na nové. Do té doby snad jedině na nějakém farmářském trhu. Nebo zkus najít na netu, jestli neprodává soukromě nějaký včelař.
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3889 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ
Příspěvekod Baboon » pondělí 10. březen 2014, 09:45
Když jezdíme po krajinách českých, leckde visí cedule "prodám med". Nebála bych se toho. Kvalita bude srovnatelná s medem na farmářských trzích.
Záleží na tom odkud jsi. My je vídáme na Šumavě.

A nebo net, např.
http://www.denikvcelare.eu/inzerce/ad-category/med/
Baboon
Howgh
Howgh

5549 příspěvků
08. říjen 2006
Plzeň
Příspěvekod Triss » pondělí 10. březen 2014, 11:23
Ahoj, nevím odkud jsi, ale v Praze a po trase do Prahy od jihu (ze Smetanovy Lhoty) rozváží med pan Koudelka, s jeho cenami a kvalitou jsem dlouhodobě spokojena (odebírám smíšený a lesní, ostatní zaručit nemohu a ověř si při objednávce případné náklady za dopravu). V tomhle případě snad odkaz dát můžu, nejde o reklamu, ale o dobrou zkušenost http://www.koudelkuvmed.cz/clanky/rozvoz-medu/ (?). Kdyby to vadilo, tak prosím odstranit.

Triss
Triss
Klábosilka
Klábosilka

303 příspěvků
23. listopad 2008
Příspěvekod Lendulin » pondělí 10. březen 2014, 12:21
Jestli jsi z Prahy, tak od nás ;-) ale už máme jen světlý, přirozeně zkrystalizovaný, takže jako pastový, prima k mazání na pečivo.
Lendulin
Diskutérka
Diskutérka

2934 příspěvků
21. září 2006
Praha 11
Příspěvekod Povolnice brona » pondělí 10. březen 2014, 13:08
Teplice a okoli bych taky věděla ma i nějaky oceněni nevim je to na sklenici a je super.Ale ty trhy je dobrej napad ty bejvaj skoro všude.
Povolnice brona
Krafařka
Krafařka

668 příspěvků
12. březen 2010
Příspěvekod Klaris » pondělí 10. březen 2014, 13:12
nebo zkus zdravou výživu, farmářské obchody jako Sklizeno atd..
nám taky došel a taky bych potřeboval jen malou sklinku, páč v místní zdr.výživě sice mají krásný český, ale cena za tu velkou flašku 160kč, mno, co bych chtěla na konci zimy, že :mrgreen: ..(já většinou beru přes rodiče či jiné příbuzné přímo od včelaře, tož to bývá přece jen levnější)
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8453 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Mys_mys » pondělí 10. březen 2014, 13:16
Klaris píše:nebo zkus zdravou výživu, farmářské obchody jako Sklizeno atd..
nám taky došel a taky bych potřeboval jen malou sklinku, páč v místní zdr.výživě sice mají krásný český, ale cena za tu velkou flašku 160kč, mno, co bych chtěla na konci zimy, že :mrgreen: ..(já většinou beru přes rodiče či jiné příbuzné přímo od včelaře, tož to bývá přece jen levnější)

Holka nestastna, proc jsi si nerekla. Tu jeste nejake sklenice mam. A je tu jeste i pampeliskvy od Llev.
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Lydushe » pondělí 10. březen 2014, 13:47
Od pana doktora Pintíře :)

Zatím medy pořád má a zákazníci jsou dost spokojený a rádi se vrací. Včelaří na Šumavě, jako první měl certifikát bio, který teď neobnovil (kvůli papírům), má cert. z VÚVČ Dol.
Chybí vám éteráky do směsky? Máte nápad co umíchat a nemáte po ruce všechno? Použijte AROMIX - geniální nástroj na míchání éterických olejů :)

Aromaterapie, masáže, poradenství, reflexka už i v Praze!
Aromadoteky

Naše další eko, bio, aroma atakdál dítě :-) http://www.eclovicek.cz
Lydushe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

10709 příspěvků
21. prosinec 2006
Rokycansko
Příspěvekod Janno » pondělí 10. březen 2014, 13:57
Marki, http://www.med-cihlarovi.cz/ jsou kousek od Odolenne Vody

muzu doporucit, jsou to spoluzaci, med beru uz skoro deset let
Janno
Treperenda
Treperenda

1318 příspěvků
23. září 2006
tam za vodou...
Příspěvekod Ajorika » pondělí 10. březen 2014, 17:08
Ahoj,
kamaradky bratr vcelari a na trase Opocno - Praha doda, ale nevim, jake baleni. Vidala jsem u nich 5l sklenice. (ale dostala jsem i mensi, jen nevim, zda je takhle i prodava). Kdyztak mi posli SZ, zeptam se.
Ajorika
Žvatlalka
Žvatlalka

206 příspěvků
26. březen 2009
Příspěvekod Pon » úterý 11. březen 2014, 11:01
Diky vsem za odpovedi. Prahu mam bohuzel mimo, ale zkusim obejit trhy a zdrave vyzivy.
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Mys_mys » úterý 11. březen 2014, 15:54
A nemate ve meste nejakou prodejnu veci pro vcelare?
U nas jeste vim, ze u jednoho mensiho nakupniho stava vcelar a prodava svuj med z auta.
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod karfice » středa 16. duben 2014, 09:53
Dobrý kvalitní med, buď od včelaře anebo co vím, v Ostravě je jeden na nádražní ulici - kousek od hlaváku.
Já beru med od známého, který jezdí za včelařem. Sice sklenice výjde na 140,-Kč ale fakt kvalitní.
karfice
Pískle

2 příspěvků
16. duben 2014