ADV TOP
ADV LEFT

BRAMBOROVÉ KOŠÍČKY PLNĚNÉ LOSOSEM (FOTO)*

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Timkova » pondělí 02. únor 2009, 20:22
Mňam,to vyzerá delikátne!Skúsim!
Timkova
Diskutérka
Diskutérka

2037 příspěvků
14. duben 2007
Bytča SK
Příspěvekod Gedžitka » pondělí 02. únor 2009, 20:29
Ještě mě napadlo, že by tam šlo dát třeba uzený se sýrem. To by taky mohlo být k jídlu! ;) Jenom nemám tu formu, budu muset koupit a nevím, kam to v té mé minikuchyni naskládám :(
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Pavlis » pondělí 02. únor 2009, 20:38
ObrázekObrázekObrázekObrázek

zítra jdu koupit formu na mufíny
Obrázek
Pavlis
Treperenda
Treperenda

1330 příspěvků
07. červen 2007
Dobříš
Příspěvekod Wlcice » pondělí 02. únor 2009, 21:06
Diny, velká pochvala! Hodím to na slavnostní stůl- Majda má zítra 12!! To se báječně hodí, vypadá to přímo luxusně...tak uvidím, co z toho vyvedu já :oops:
Věřím, že dnešek bude krásnější než včerejšek :-)
Wlcice
Pískle

30 příspěvků
13. září 2008
Příspěvekod Mrrmrr » pondělí 02. únor 2009, 21:44
Jeee, Diny, to vypada super :hura: (chybi mi tu olizujici se smajlik). Zrovna v sobotu jsem koupila formu na muffiny a M se na me tak zvlastne tvaril :roll: . Tohle az upecu, tak me prijde odprosit :D :D :D .

Diky moc za inspiraci, slane kosicky by me tam cpat nenapadlo.
Mrrmrr
Diskutérka
Diskutérka

2163 příspěvků
19. září 2007
všude dobře ;)
Příspěvekod Mamamila » pondělí 02. únor 2009, 23:08
ja mam hlad
Diny by mela byt zakazana a recepty by se mely zverejnovat jen v case obeda a vecere :D :D :D :D :D
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Diny » úterý 03. únor 2009, 00:17
Jo holky, formu na muffiny mám od pátku novou.

Dokud jsem si na muffiny jen myslela, tak jsem byla líná si jí koupit. Ale tenhle recept mě přesvědčil:)

A rovnou jsem vyzkoušela i ty muffiny, mňam;)
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Lalwen » úterý 03. únor 2009, 00:49
Diny píše:Cebinko, muž to právě vyráběl na oslavu dětí narozenin, aby si hosti pošmákli ;) Nejvíc si teda pošmákl sám, co se přiznal :D :D :D Jako ne že by jim to nechutnalo, ale manžel se řídí heslem: co si uvařím, to si taky poctivě sežeru:))))

Jinak ty košíčky jsou hnedle a napadá mě, že by šlo spoustu variací do nich, kdo má rád zeleninu, tak klidně zeleninové košíčky, kdo sýr, tak sýrový a klidně ještě pak rozpéct. Tady se fantazii meze nekladou :)

jo jo tyhle košíčky akorát teda z friťáku jsem jedla v jedné Slánské restauraci s čínou, i jsem je pak doma dělala, nemám formu na mufiny, takže jsem zničila jedno malý síto a dělala to v něm a ve friťáku.
Obrázek Obrázek Obrázek
Lalwen
Diskutérka
Diskutérka

2720 příspěvků
24. září 2006
okolí Loun
Příspěvekod Katkab » úterý 03. únor 2009, 13:11
Hlásím z Brna, že plech na mufiny mám koupenej. V tescu za 229,- káčé, obávám se, aby jsme je všechny nevykoupily :D
Katkab
Klábosilka
Klábosilka

573 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Diny » úterý 03. únor 2009, 13:47
Katkab píše:Hlásím z Brna, že plech na mufiny mám koupenej. V tescu za 229,- káčé, obávám se, aby jsme je všechny nevykoupily :D

Jako že tam o ně byla bitka? :D :D :D
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Bublina » úterý 03. únor 2009, 15:32
Diny,

kam ty na to chodíš??? :-* Vypadá to naprosto báječně, tak až se mi rodina vyhrabe z virózy, jdu na to! To bude další tvůj recept, který u nás zdomácní :).

Díky, Iva

PS: Formu na mufiny mám ;)
Bublina
Diskutérka
Diskutérka

2518 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Katkab » úterý 03. únor 2009, 15:34
Diny, mám tucha, že bude v celé republice o spešl plechy velký zájem! Se budou obchodníci divit Já osobně se už nemůžu dočkat až ho zkusím. Teď má v sobotu sestra narozky, dám příbuzenstvu ochutnat a jestli bude zájem, tak to udělám ve velkým na mamčino výročí.
Katkab
Klábosilka
Klábosilka

573 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Potápka » úterý 03. únor 2009, 17:28
Diny, tak já tě tu chválím a ty si sem klidně nedáš recept na muffiny jo? No co tohle je za nekázeň :roll: :D :D :D :D :D :D :D

A myslím, že by jsi od výrobců forem měla dostat nějakou spešl prémii, protože teď se jim hodně zvedne odbyt ;)
Potápka
Klevetnice
Klevetnice

3742 příspěvků
26. září 2006
Příspěvekod Diny » úterý 03. únor 2009, 19:05
Potápko, já dělala muffiny podle jednoho receptu tady na BC, ty se třema druhy čokolády, teda dala jsem tam dva a taky nasekaný mandle, ale kysaná smetana tam byla a tak - takže žáden můj, já je v životě předtím nedělala:)

Ale určo budu hlavně v létě, těším se jak do nich budu sypat sezonní ovoce ze zahrádky:)

Holky, až budete dělat ty košíčky z bramborového těsta, tak opravdu co nejtenčí, lehounce potřete olejem a pak prstama vytlačte ze dna do okrajů, prostě hlavně ne tlustou vrstvu. Udělala jsem silnější i tenčí a tenčí jsou o 100% lepší!!!

A pokud můžete, tak fakt na co nejhrubější kousky, já až takové dobré struhadlo nemám, takže klasika jak na bramboráky.

Nejhrubší a nejdelší:)
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006