ADV TOP
ADV LEFT

Luncheonmeat zapečený se sýrem (FOTO)*

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Bee » čtvrtek 07. srpen 2008, 14:58
KRTI - to fórum, co napadlo VLASTINKU by nebylo vůbec špatné! :-) Nebo bys mohla vydat knihu...Kuchtění s KRTI :-D ne fakt...mít to někde hezky sesumarizované a ještě nejlíp tematicky rozdělené by nebylo vůbec špatné! ;-)
Bee
Diskutérka
Diskutérka

2298 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Ivig » čtvrtek 07. srpen 2008, 16:25
vypadá to dobře, ten lunchmeat bych, ale nahradila kuřecíma prsama na másle...nebo třeba tou krkovičkou na přírodnou...podobné jsem dělala, ale zalité sladkou smetanou a zasypané plátky česneku a strouhaným sýrem...mňam...;)
Ivig
ZRNKA tým
ZRNKA tým

2298 příspěvků
24. listopad 2006
Praha 1
Příspěvekod Krtonozka » čtvrtek 07. srpen 2008, 17:34
No já to mám sesumírované a tematicky rozdělené u sebe v PC :D . Já ani nevím, kde a jak se takové fórum zakládá, nějak jsem po tom nikdy nepátrala. A hlavně jsem si vždycky říkala, aby mě někdo nepopotahoval, když to nejsou moje recepty, ale recepty opsané z různých časopisů a tak :roll: .
Krtonozka
Kavárenská povalečka :-)

33040 příspěvků
21. září 2006