ADV TOP
ADV LEFT

DUŠENÉ HOVĚZÍ V MRKVI **

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Frndulka » neděle 10. červen 2007, 12:32
DUŠENÉ HOVĚZÍ V MRKVI:

Zadní hovězí maso nakrájíme na malé kostičky. V hrnci orestujeme na másle nadrobno nakrájenou cibuli, na ní přidáme maso, osolíme, orestujeme a zalijeme vodou. Dusíme do poloměkka. Jednou takové množství mrkve, než bylo masa – oloupeme a nakrájíme na kostičky. Přidáme k poloměkkému masu a dusíme doměkka. Zahustíme moukou nebo instantní jíškou, přilijeme 3 lžíce sladké smetany a případně dosolíme a dochutíme špetkou muškátového oříšku.
Podáváme s bramborami.

Obrázek

Martina
Frndulka
Drbna
Drbna

4562 příspěvků
20. září 2006
Prágl
Příspěvekod Pajca » sobota 15. prosinec 2007, 08:27
Tak zrovinka na tohle mám hroznou chuť,hledám recept po netu a první,co mi vyjelo,je mé oblíbené Baby Café!Jako vždy-nejlepší! :hura: :hura: :hura:

Pajča
Obrázek
ObrázekObrázek
Pajca
Krafařka
Krafařka

847 příspěvků
08. leden 2007
Pardubice
Příspěvekod Hanele » čtvrtek 24. leden 2008, 18:56
chystala jsem jídelníček, vařila toto jídlo, fotila a až teď jsem si všimla, že tu už je....tak i tak se pochlubím....
přidáváme navíc hooooooooooooooooooooooodně cibule nakrájené na nudličky, dlouho dusíme, dokud se cibule úplně nerozvaří, nedáváme jenom mrkev, ale zeleninu pod svíčkovou - mrkev, celer, petržel ...
tentokrát jsme měli s bramborem a hráškem podušeným na másle s polévkovým kořením.... a brambory...
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Hanele » čtvrtek 24. leden 2008, 18:59
Obrázek
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006