ADV TOP
ADV LEFT

DOMÁCÍ SEKANÁ (FOTO) **

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Theo » čtvrtek 07. únor 2008, 20:22
Taky jsem zavítala na stránky za Šárkou a výsledkem je domácí pesto a objev sýru Grand Moravia.. Já na té italské kuchyni teď dost ujíždím.. Pokud máme příležitost jít na večeři, moji vinou skončíme samozřejmě v italské restauraci :-)

Ale to už není k tématu..
T.
Theo
Kecka
Kecka

1566 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Homolka » čtvrtek 07. únor 2008, 20:40
Diny dodatecne gratuluju k namornickovi Kajovi :hura: a jinak ziram :? vubec nechapu kde na to beres silu 4 deti a jeste tak dobry jidlo varit a dekuji za inspiraci uz vim co budeme mit zitra k obedu :D
Homolka
Howgh
Howgh

7221 příspěvků
21. březen 2007
Praha
Příspěvekod Krtonozka » čtvrtek 07. únor 2008, 21:42
No sekaná vypadá úžasně a k tomu dalšímu už tady bylo řečeno dost, tak nevím, jestli to ještě komentovat :roll: .

Diny, já fakt čumím, já nestíhám nic s jedním dítětem a ty takhle ? Ale asi to budou léta praxe, co ? Gratuluju ještě jednou k Námořníčkovi :erik: .
Seznam LISTOPAD 2006 : str.5891
Ondřej Daniel se narodil 16.11.2006 v 10:16 hodin, 3340 g, 52 cm
ObrázekObrázek
Markéta Kateřina se narodila 31.12.2008 v 16:58 hodin, 3300 g, 52 cm
ObrázekObrázek
Krtonozka
Kavárenská povalečka :-)

33040 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Janak » čtvrtek 07. únor 2008, 22:33
Take se pridavame ke gratulaci a prejeme hodne stesti a zdravi malemu namornickovi Kajovi...jsi vzorem nas vsech!!! Proste dokonala!!!
Obrázek
Obrázek
Janak
Klevetnice
Klevetnice

3444 příspěvků
02. listopad 2006
Brno-KrPole
Příspěvekod Diny » čtvrtek 07. únor 2008, 23:06
Holky, děkuju ale...fakt neblbněte...vařit se musí, to přece děláme tak nějak někdy všechny, někdy rodinku odbydem něčím rychlým, někdy nás to chytne a pak si uvaříme něco dobrýho;) Já u vaření relaxuju, takže když mě odpoledne chytne ta pravá nálada, děti do toho zrovna nezlobí a mají taky pohodu, tak se to dá a tohle není vůbec složitý, je to rychlovka, fakt!!:) Navíc to focení nezabere tolik času a hodit na BC - mě ohromně baví, protože se pak těším na vaše reakce a když pak někdo i podle receptíku uvaří, tak je to takové pohlazení na duši:)

Takže ... se spavým miminkem (bůhví, jak dlouho mu to vydrží, že:)), se sice stále hopsavým předškolákem (ale v jádru se strašně hodným klukem) a línou batolecí slečnou to fakt není žádný nadúkol;) Čtvrtá poberťačka dorazila až po šesté, takže ta tu ani nepřekážela, ani nebyla k ruce;)))

Jsem ráda, že se receptík líbí, můj ale není, já taky jen kopíruju;)

Tak hezké sny a dobrou noc:)

Diny
Naposledy upravil Diny dne 08. únor 2008, 06:45, celkově upraveno 1
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Tina1 » čtvrtek 07. únor 2008, 23:38
Diny jsi úžasná,já už si ani nemůžu postěžovat jak "nestíhám"s jedním klučinou-manžel baští pravidelně tvoje dobroty :D ;)
Obrázek
Tina1
Klábosilka
Klábosilka

408 příspěvků
04. červenec 2007
kousilínek od hranice Prahy:-)
Příspěvekod Hanka1 » čtvrtek 07. únor 2008, 23:56
Ty brdo, zacinam trpet komplexem lenosti a neschopnosti aneb taky NEKDO s velkym D v nedeli porodi a ve ctvrtek pece a s fotkama :D :? Nadzeno :hura:
Jeste jednou gratulace ke Kajovi. :mimikluk:
Zdravi Hanka a Kaja :holka: a dnes na utz potvrzena :mimiholka:
Hanka1
Treperenda
Treperenda

1364 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Dana klaudie » pátek 08. únor 2008, 08:33
také se přimlouvám za olizující smajlík ;) ;) ta sekaná vypadá báječně!! určitě vyzkouším.

a začínám si připadat jako největší lenoch a neschopa když mám pocit, že nestíhám s jedním větším dítkem. Diny smekám před tebou klobouk.
Janička * 4.4.2006 3250g/49cm
Obrázek

Evička *12.6. 2011 2950g/48cm
Obrázek
Dana klaudie
Krafařka
Krafařka

715 příspěvků
17. červenec 2007
Brno
Příspěvekod Amynka » pátek 08. únor 2008, 09:38
Diny, já jsem prvně teď koukla odkuď sbíráš inspiraci a musím tedy říct
( kuchařka Šárka promine ), že podle tvých popisů a hlavně fotek se mě vaří báječně. Všechno co jsem dělala ( naposledy kuře na kari, mňááám ) z tvých receptů se mi povedlo, až na ty Honzovky :oops: a nemusela jsem přemýšlet nad tím, jestli to dělám správně.
A se přidávám k ostatním, taky jsem se těšila na nový receptíky a ta sekaná, ta vypadá úchvatně, mlask. Tu budu muset taky vyzkoušet.
Jinak si myslím, že bys zasloužila metál ;) už nikdy si nebudu stěžovat, že něco nestíhám, nemám na to nárok :oops: :D
A moc blahopřeju ke Kájovi, je krásnej, sladký miminko.
Obrázek
Obrázek
Amynka
Krafařka
Krafařka

640 příspěvků
21. září 2006
Středočeský kraj
Příspěvekod Noemmi » pátek 08. únor 2008, 12:13
Diny děvčata chtěla recpet na cheescake, nechceš se vrhnout na ten z kuchařky pro dceru a dát ho sem? (mě se nechce, no)
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... pic&t=9389

Samozřejmě až se doma všichni dáte dohromady s novým členem rodiny, přeci jen je to asi krapet náročnější moučník ;)
Noemmi
Drbna
Drbna

4586 příspěvků
03. květen 2007
Horská oblast Litoměřicka
Příspěvekod Zvědavka » pátek 08. únor 2008, 12:15
Milá Diny, za prvé veliká gratulace k miminku a za druhé psát nemůžu, protože smekám a stydím se
Zvědavka
Klevetnice
Klevetnice

3667 příspěvků
04. leden 2008
Ostrava
Příspěvekod Diny » pátek 08. únor 2008, 13:38
Noemmi píše:Diny děvčata chtěla recpet na cheescake, nechceš se vrhnout na ten z kuchařky pro dceru a dát ho sem? (mě se nechce, no)
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... pic&t=9389

Samozřejmě až se doma všichni dáte dohromady s novým členem rodiny, přeci jen je to asi krapet náročnější moučník ;)

Noemmi,

no to víš že mi svrbí ruce, počítám, že bych ho zkusila příští víkend, ještě jsme neoslavili Zuzčino vysvědčení a se sousedy nás čeká ještě oslava jejích narozenin - takže dobrá příležitost:))

Tak vyčkejte, já slintala jen jsem si o něm četla:)

Diny
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Cebinka » pátek 08. únor 2008, 19:13
Kacula píše:Diny,

vypadá to užasně, jako vždycky;)

Prozradíš mi tu drogu kterou užíváš???? Evidentně se u ní i může i kojit.... Nějaká bylinka???

Jinak to nechápu :? :? :?
K.

já chci taky tu drogůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!! :D :D :D
DINY - fakt nechápu :? :? :? :? :? :? :? :? :? máš super motor!!!!
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Cebinka
Diskutérka
Diskutérka

2520 příspěvků
19. září 2007
Příspěvekod Anavi » sobota 09. únor 2008, 12:55
Diny - tak jsme ji právě dojedli a byla výborná. Opravdu se povedla. Já jsem na pečení a zapékání kopyto, většinou mám všechno vysušené nebo připálené, ale teď se mi sekaná vážně povedla. :hura:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Anavi
Treperenda
Treperenda

1117 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Amynka » pondělí 11. únor 2008, 09:05
Tak, včera jsem upekla jednu část, taky mi zbylo na druhou nohu, to jsem si dala do mrazáku, pozvala na oběd i mýho taťku ( mamka byla v práci ) a hrozně nám všem chutnala, byla vynikající, jak manžel řekl "ta je drsná" :D takhle dobrou sekanou jsem jedla jen od tchýně, mňam, jak není vůbec mastná, ale libová...Diny díky za supr receptík ;)
Obrázek
Obrázek
Amynka
Krafařka
Krafařka

640 příspěvků
21. září 2006
Středočeský kraj