ADV TOP
ADV LEFT

prujem v tehotenstvi a vetry

vše o těhotenství
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » neděle 14. leden 2007, 00:42
dobry den.mam velky prujem.jsem ve 9 tydnu tehotenstvi.prujem nekdy trva i cely den a je to opravdu poradny prujem.nekdy ani nemuzu odejit z wc :oops: .lita ze me jenom voda.myslite ze je to v tehu normalni?slysela jsem jen o zacpach,ale co ja bych dala za zacpu :cry:
trva to asi poslednich 10 dni a z toho mam tak 4 dny prujem a jinak na velkou ani nejdu jenom kdyz je prujem.myslite ze je duvod k obavam?
nejdrive jsem se obavala listeriozy,ale myslim ze jsem nejedla nic nakazeneho teda spis jidlo kde je moznost se nakazit i kdyz clovek nikdy nevi,ale teplotu mam jen 37 stupnu.taky casto trpim vetry a dost se za to stydim :oops: proto ze se to neobejde bez zapachu a napriklad v kramu nebo v praci se kroutim krecema :oops: :oops: :oops:
je pravda ze casto splacam pate prez devate.dneska jsem treba jedla fazole,vajicka,hovezi polevku,spagety,2kiwi,2 pomeranc tabulku cokolady a 2 jogurty tak mozna je to i tema mejma kombinacema,ale v prvnim tehu jsem taky splacala pate prez devate a obeslo se to bez prujmu.
tehulky taky trpite obcas prujmem a tak velikym ???
myslite ze se mam obavat napriklad listerky i kdyz jsem bez teplot?
ze je to duvod k navsteve lekare?
nemuze casty prujem nejak ohrozit plod?
budu vam moc vdecna za odpovedi.diky moc P
Inkognito
Inkognito

38532 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Valli-ewa » neděle 14. leden 2007, 01:39
mile inkognito,
ja bych byt tebou k dr. urcite zasla za to nic nedas a budes mit klid.
ja napr.chodim casto na wc-3x denne ale ze bych mela prujem a sedela tam cely den to ne.
a na zacatku tehu jsem taky hodne trpela na vetry,je to neprijemne,ale pak to snad prejde(mne aspon jo).
Valli-ewa
Klevetnice
Klevetnice

3974 příspěvků
22. září 2006
Třebíč
Příspěvekod Wingec » neděle 14. leden 2007, 10:29
ahoj, no já bych to tak nenechala, normální to rozhodně není,když to trvá už delší dobu...
můžeš to příčíst přejídání, ale vzhledem k tomu ,že jsi těhu bych zašla určo k doktorovi,ať ti udělá stěry!!!
může to být cokoli
já bych určitě šla hned zítra, ať máš klid a můžeš se těšit :)
to nadýmání je normální, taky jsem tím trpěla jak zvíře celý těhotenství, ale může to souviset i s tím průjmem...
držím palce
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Wingec
Howgh
Howgh

9224 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Bibula » neděle 14. leden 2007, 10:30
Ahojky ikongnito, je pravda, že to co jsi mohla splácat v prvním těhu, ti teď při druhém může dělat obtíže, takže bych v prvé řadě rázně upravila jídelníček. A doplnila ho o dostatek tekutin a v tvém případě, dokud průjem nepomine, tak pít, pít a pít, protože průjem hodně odvodňuje!!!
K doktorce určitě pro svůj klid zajdi
Obrázek
Bibula
Klábosilka
Klábosilka

587 příspěvků
06. listopad 2006
Příspěvekod Petus » neděle 14. leden 2007, 10:39
Ahoj Inkognito,radsi zajdi k doktorovi.A treba si uvar ryzi z necim nebo si dej banan,nebo neco co stavi.Ale urcite zajdi k dr.Petra
Obrázek

Pro ErickaObrázek
Petus
Žvatlalka
Žvatlalka

121 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Aprilmouse » neděle 14. leden 2007, 11:13
Já jsem tohle měla v prvním těhu, poté do mi doktorka předepsala tablety magnezia. Nebereš ho náhodou?
Aprilmouse
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)

13917 příspěvků
25. září 2006
Jaroměř
Příspěvekod Carisa » neděle 14. leden 2007, 11:42
Ahoj,

já bych si určitě na stěry došla. Přesně takhle se u mě projevila salmonelóza. A to jsem si taky myslela, že je to nepravděpodobné, protože jsem žádná syrová vajíčka nejedla. Nakonec se ukázalo, že to bylo z tiramisu v restauraci.
Nechci tě strašit, ale sichr je sichr.
Carisa
Žvatlalka
Žvatlalka

246 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 14. leden 2007, 12:10
moc vam diky.jeste jsem chtela rict ze kdyz se neprejidam a nejim nesmysly tak prujem nemam :oops: kdyz jsem volala dr tak mi rekl at upravim svuj jidelnicek ze z toho co ja splacam dohromady takby se posr.. kazdej :lol: ,tak nevim zda se domahat nejakych testu nebo opravdu zkusit jist normalne
jinak magnezium nejim.
Inkognito
Inkognito

38532 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Dancul » neděle 14. leden 2007, 16:08
jak sama hovoris ked jes normalne nic sa nedeje. skus to par dni a ked sa to nezlepsi chod k dr.
Benjamin +08/2004, Katka 04/2007, Chlapček +05/2009, Lukáš 06/2010, Ondrej 09/2012
Obrázek
Fotoprojekt 52
P365
Dancul
Howgh
Howgh

8306 příspěvků
24. září 2006
Bratislava
Příspěvekod Lindusa » středa 17. leden 2007, 13:00
Inkognito, ja take prujmovala o 106. Nechala jsem si pro jistotu udela testy na listeriozu a toxoplazmozu, vse bylo ok. Pak jsem mela chvili zacpu, ze dne na den a reknu Ti, ze jsem na prujmy v dobrem vzpominala :lol: . No a pak prisly opet prujmy a to jsem byla uz v klidu. Pak jsem jeste na netu nasla, ze prujmy jsou v tehu take normalni, proste hormony. To mi pak jeste potvrdil i lekar. Tak zkus mirne upravit jidelnicek, pridej hodne vlakniny a kdyz to neprejde, tak mozna nejake ty testy, ale spis bych se toho nebala. Linda
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-11 lbs.
Lindusa
Howgh
Howgh

9689 příspěvků
22. září 2006
USA, VA
Příspěvekod Inkognito » středa 17. leden 2007, 13:10
upravila jsem jidelnicek a prujem nemam,ale zacpu.uz jsem zjistila ze prujem mam z jogurtu ktere jsem nikdy pred tehotenstvim nejedla(nemam rada mlecne vyrobky) a tet je jim hodne.
tekze myslim ze to bylo opravdu tim mim prejidanim :lol:
Inkognito
Inkognito

38532 příspěvků
30. září 2006