ADV TOP
ADV LEFT

prujem v tehotenstvi a vetry

vše o těhotenství

prujem v tehotenstvi a vetry

Příspěvekod Inkognito » neděle 14. leden 2007, 00:42

dobry den.mam velky prujem.jsem ve 9 tydnu tehotenstvi.prujem nekdy trva i cely den a je to opravdu poradny prujem.nekdy ani nemuzu odejit z wc :oops: .lita ze me jenom voda.myslite ze je to v tehu normalni?slysela jsem jen o zacpach,ale co ja bych dala za zacpu :cry:
trva to asi poslednich 10 dni a z toho mam tak 4 dny prujem a jinak na velkou ani nejdu jenom kdyz je prujem.myslite ze je duvod k obavam?
nejdrive jsem se obavala listeriozy,ale myslim ze jsem nejedla nic nakazeneho teda spis jidlo kde je moznost se nakazit i kdyz clovek nikdy nevi,ale teplotu mam jen 37 stupnu.taky casto trpim vetry a dost se za to stydim :oops: proto ze se to neobejde bez zapachu a napriklad v kramu nebo v praci se kroutim krecema :oops: :oops: :oops:
je pravda ze casto splacam pate prez devate.dneska jsem treba jedla fazole,vajicka,hovezi polevku,spagety,2kiwi,2 pomeranc tabulku cokolady a 2 jogurty tak mozna je to i tema mejma kombinacema,ale v prvnim tehu jsem taky splacala pate prez devate a obeslo se to bez prujmu.
tehulky taky trpite obcas prujmem a tak velikym ???
myslite ze se mam obavat napriklad listerky i kdyz jsem bez teplot?
ze je to duvod k navsteve lekare?
nemuze casty prujem nejak ohrozit plod?
budu vam moc vdecna za odpovedi.diky moc P
Inkognito
Inkognito

Příspěvekod Valli-ewa » neděle 14. leden 2007, 01:39

mile inkognito,
ja bych byt tebou k dr. urcite zasla za to nic nedas a budes mit klid.
ja napr.chodim casto na wc-3x denne ale ze bych mela prujem a sedela tam cely den to ne.
a na zacatku tehu jsem taky hodne trpela na vetry,je to neprijemne,ale pak to snad prejde(mne aspon jo).
Valli-ewa
Klevetnice
Klevetnice

Příspěvekod Wingec » neděle 14. leden 2007, 10:29

ahoj, no já bych to tak nenechala, normální to rozhodně není,když to trvá už delší dobu...
můžeš to příčíst přejídání, ale vzhledem k tomu ,že jsi těhu bych zašla určo k doktorovi,ať ti udělá stěry!!!
může to být cokoli
já bych určitě šla hned zítra, ať máš klid a můžeš se těšit :)
to nadýmání je normální, taky jsem tím trpěla jak zvíře celý těhotenství, ale může to souviset i s tím průjmem...
držím palce
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Wingec
Howgh
Howgh

Příspěvekod Bibula » neděle 14. leden 2007, 10:30

Ahojky ikongnito, je pravda, že to co jsi mohla splácat v prvním těhu, ti teď při druhém může dělat obtíže, takže bych v prvé řadě rázně upravila jídelníček. A doplnila ho o dostatek tekutin a v tvém případě, dokud průjem nepomine, tak pít, pít a pít, protože průjem hodně odvodňuje!!!
K doktorce určitě pro svůj klid zajdi
Obrázek
Bibula
Klábosilka
Klábosilka

Příspěvekod Petus » neděle 14. leden 2007, 10:39

Ahoj Inkognito,radsi zajdi k doktorovi.A treba si uvar ryzi z necim nebo si dej banan,nebo neco co stavi.Ale urcite zajdi k dr.Petra
Obrázek

Pro ErickaObrázek
Petus
Žvatlalka
Žvatlalka

Příspěvekod Aprilmouse » neděle 14. leden 2007, 11:13

Já jsem tohle měla v prvním těhu, poté do mi doktorka předepsala tablety magnezia. Nebereš ho náhodou?
Aprilmouse
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)

Příspěvekod Carisa » neděle 14. leden 2007, 11:42

Ahoj,

já bych si určitě na stěry došla. Přesně takhle se u mě projevila salmonelóza. A to jsem si taky myslela, že je to nepravděpodobné, protože jsem žádná syrová vajíčka nejedla. Nakonec se ukázalo, že to bylo z tiramisu v restauraci.
Nechci tě strašit, ale sichr je sichr.
Carisa
Žvatlalka
Žvatlalka

Příspěvekod Inkognito » neděle 14. leden 2007, 12:10

moc vam diky.jeste jsem chtela rict ze kdyz se neprejidam a nejim nesmysly tak prujem nemam :oops: kdyz jsem volala dr tak mi rekl at upravim svuj jidelnicek ze z toho co ja splacam dohromady takby se posr.. kazdej :lol: ,tak nevim zda se domahat nejakych testu nebo opravdu zkusit jist normalne
jinak magnezium nejim.
Inkognito
Inkognito

Příspěvekod Dancul » neděle 14. leden 2007, 16:08

jak sama hovoris ked jes normalne nic sa nedeje. skus to par dni a ked sa to nezlepsi chod k dr.
Benjamin +08/2004, Katka 04/2007, Chlapček +05/2009, Lukáš 06/2010, Ondrej 09/2012
Obrázek
Fotoprojekt 52
P365
Dancul
Howgh
Howgh

Příspěvekod Lindusa » středa 17. leden 2007, 13:00

Inkognito, ja take prujmovala o 106. Nechala jsem si pro jistotu udela testy na listeriozu a toxoplazmozu, vse bylo ok. Pak jsem mela chvili zacpu, ze dne na den a reknu Ti, ze jsem na prujmy v dobrem vzpominala :lol: . No a pak prisly opet prujmy a to jsem byla uz v klidu. Pak jsem jeste na netu nasla, ze prujmy jsou v tehu take normalni, proste hormony. To mi pak jeste potvrdil i lekar. Tak zkus mirne upravit jidelnicek, pridej hodne vlakniny a kdyz to neprejde, tak mozna nejake ty testy, ale spis bych se toho nebala. Linda
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-11 lbs.
Lindusa
Howgh
Howgh

Příspěvekod Inkognito » středa 17. leden 2007, 13:10

upravila jsem jidelnicek a prujem nemam,ale zacpu.uz jsem zjistila ze prujem mam z jogurtu ktere jsem nikdy pred tehotenstvim nejedla(nemam rada mlecne vyrobky) a tet je jim hodne.
tekze myslim ze to bylo opravdu tim mim prejidanim :lol:
Inkognito
Inkognito

Zpět na Čekáme miminko