ADV TOP
ADV LEFT

KACHNA PEČENÁ VELMI POMALU (FOTO)*

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Amazonka01 » středa 08. září 2010, 14:21
Taky už jsme dlouho nekachnili :)
Já tedy ke kachně cpu vždycky tunu jablek, ale taky už jen "pomalou verzi", jinak už to neumím :D

(a ze zbytků pak rizoto, a nevím, jestli na to se netěšívám ještě o trochu víc :oops: )
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Wingec » středa 08. září 2010, 15:05
ják ze zbytků ?? vy máte zbytky ?? :? :D
Wingec
Howgh
Howgh

9773 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Anni » středa 08. září 2010, 15:37
U nás se taky ,,kachnilo,, je to dva týdny zpátky a k tomu červené zelíčko:-)

KRTI doufám, že jsi na mě při oblizování kostí myslela .-))
Anni
Howgh
Howgh

5315 příspěvků
21. září 2006
Šenov
Příspěvekod Krtonozka » středa 08. září 2010, 18:38
No jasně, myslela jsem u cpaní se masíčkem na všechny, kteří měli dneska k obědu něco jiného, než tuto výbornou kachnu :D .

Diny, no při pohledu na mě by člověk řekl, že bych ty dvě kachny sežrala sama, ale není tomu tak :D . Já jen ochutnala kousek masa a dala si zelí, domácí knedlíky se mi nehodí do jídelníčku :D .

Ondra přišel domů ze školky a hned mezi dveřmi se ptal, co to tu tak krásně voní :) .
Krtonozka
Kavárenská povalečka :-)

33040 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Majda » neděle 11. září 2011, 18:21
tak jsem dneska varila, kachnicka se povedla, myslim, ze by byvala mohla byt v troube dele...knedliky jsem delala poprve z zivote (jinak z pytliku a nebo radej vubec ;) ) delala jsem hrnickove, jen se mi nejak prichytily na hrnky a ty spodky se rozpadly u dvou ze tri, nejaky napad cim to napravit priste Diny? ;)

tady se pochlubim nasi ceskou veceri v anglii ;)

Obrázek
Majda
Howgh
Howgh

6396 příspěvků
22. září 2006
Za kanalem
Příspěvekod Sunnyside » neděle 11. září 2011, 18:30
Majdo,
musíš ty knedlíky nechat chvíli v hrnečku vychladnout, jakmile se je snažíš vydolovat horké, tak to nejde. První várka mých knedlíků byla taky slušná drobenka, jakmile je ale necháš vychladnout, tak je vyklopíš bez problémů. :-)

Jinak já tuto kachnu doporučuji všem, dneska jí dělala chudák ségra a prý to opravdu krásně vonělo, ale k obědu měli knedlíky, zelí a párky. :D Z kachny prý po šesti hodinách zbyla jen kůže a kosti, ani gram masa. Tak nevím, možná měla moc vysokou teplotu v troubě nebo nevím čím to mohlo být. Ale líto mi jí bylo, to zas jo. :D
Sunnyside
Howgh
Howgh

5556 příspěvků
21. září 2006
JH
Příspěvekod Majda » neděle 11. září 2011, 20:21
Sunny, jo taaak no tak priste dame vychladnout, ten posledni uz sel hezky :)
Segry mi je teda lito, moje kachna by byvala jak rikam mohla byt v troube na pomalo dyl, byla mala tak jsem mela strach abych to neprehnala ale mohla jsem teda i dyl ;)
Majda
Howgh
Howgh

6396 příspěvků
22. září 2006
Za kanalem
Příspěvekod Diny » pátek 18. listopad 2011, 20:50
Makytko, nech jí přes noc v nějaké nádobě, nic se jí nestane, rozmrazí se krásně pozvolna.

Já přihazuju kuřecí stehna, když je nás hodně, nasáknou chuť kachny (husy) a nikdo skoro nepozná, že je to kuře ;)
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Mamamila » pátek 18. listopad 2011, 20:52
Makytko, myslim, že nemusíš, nebo pro sichr tam dej stehna co radí Diny.
U nas vždy stačíla je syta(teda my mame vždy domací, takovou pěknoučkou)
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Andenne » čtvrtek 29. prosinec 2011, 13:42
Happyend4.me píše:Zdravime vsechny!!! Tento fantasticky recept jsme si udelaly az vcera v redakci, ale bylo to opravdu fantasticke!!! Chce to odvahu nechat to tam proste cely cas bez nakukovani, ale stoji to za to. Ted jsme dojedly zbytky.

:xx: chjo...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Mojí velkou zálibou a občas i prací jest retuš starých a poškozených fotografií a jakékoliv grafické úpravy.
K Vašim službám! http://andenne.deviantart.com/gallery/Obrázek
Andenne
Krafařka
Krafařka

981 příspěvků
15. březen 2010
kousek od Kamenice n. Lipou
Příspěvekod Linda04 » pondělí 01. duben 2013, 01:17
Při hledání receptu na kačenku jsem natrefila na tento fantastický recept a protože nemůžu spát, tak už mám kačenku v troubě. :D Jsem zvědavá na výsledek. Diny, ty hrnečkové knedlíky vypadají báječně, možná je také vyzkouším, i když mám na mrazáku knedlík koupený :) Děkuji za recept.
Linda04
Treperenda
Treperenda

1405 příspěvků
02. prosinec 2007
Charváty, Olomouc
Příspěvekod Diny » pondělí 01. duben 2013, 18:47
Lindo, tak jaká byla?:-)
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Charmy » pondělí 01. duben 2013, 18:54
Já jsem tak včera pekla husu, tedy nasolila a pokmínovala jsem ji den předem a byla výborná :hura:
Charmy
Treperenda
Treperenda

1377 příspěvků
10. únor 2011
Mezi horama
Příspěvekod Katynam » pondělí 01. duben 2013, 19:19
Měli jsme také včera a opět výborná :hura: Jinak ji už ani nedělám, olizuje se vždy každý, kdo se k ní dostane ;-)

Tentokrát byla jen pro nás 4, tak půlka zbyla a zítra se z ní udělá kachní sádlíčko s masem na chleba 8-)
Katynam
Krafařka
Krafařka

719 příspěvků
25. listopad 2011
Příspěvekod Linda04 » úterý 02. duben 2013, 08:12
Diny, byla fantastická :hura: . Je to neuvěřitelné, ale 2 dospělí a 2 děti ji zblajzni na jeden oběd a nic nezbylo. :D
Linda04
Treperenda
Treperenda

1405 příspěvků
02. prosinec 2007
Charváty, Olomouc