ADV TOP
ADV LEFT

KUŘE JAKO HUSA (FOTO) *

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gandelion » pondělí 17. listopad 2008, 16:54
Jéé Souris, to jsme měli dneska stejnej oběd :D :D :D

Já jsem si to teda malinko upravila, kuře jsem pekla naporcovaný na poloviny, všechno zelí bylo na dně pekáčku a taky jsem použila bílý a byla to delikatesa!!! ;) :D
Gandelion
Howgh
Howgh

5231 příspěvků
31. říjen 2006
Švábovice :-D
Příspěvekod Dita71179 » pátek 06. únor 2009, 11:10
Diny seš poklad :erik: Ani jsem to nestihla vyfotit :D Jarda ten nechtěl věřit, že jsem to opravdu vařila já :grr: A teda fakt úžasný, rychlý a jednoduchý a hlavně nepopsatelně mňamóóózní ;) A to jsem holky ty knedle dělala bez housky, jelikož tu tady neseženu a jelikož bagety nepapáme, nemohla jsem použít ani tu. Jo a hrníčky jsem vymazala sádlem :oops: :D Jo a co myslíte, ž by se stalo, kdyby se do těsta na knedlík dali kousíčky uzenýho masa??
Obrázek
Dita71179
Žvatlalka
Žvatlalka

209 příspěvků
11. červenec 2007
Mallorca
Příspěvekod Diny » pátek 06. únor 2009, 11:33
Dito - stane se jen to, že to bude mooc dobrý a člověk víc přibere:))))
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Mikulenka » sobota 24. říjen 2009, 19:49
Je ja delam tak ze zeli hodim na pekacek a kure na nej,ale tady s tim pivem a povidlama to musi byt super dobrota!!
Jen povidla tady asi nesezenu :roll:
Mikulenka
Treperenda
Treperenda

1293 příspěvků
24. duben 2009
Canada
Příspěvekod Petulka82 » úterý 27. říjen 2009, 17:26
Tak Diny, recept super!!! Jen ten můj ... mi když jsem dopekla řekl, že to nestrčí do pusy, protože je tam marmeláda :( A já se tak těšila, páč vím, jak má rád zelí a kdyby ochutnal, jsem si jistá, že by si taky pošmákl :( Jsem si musela postěžovat :grr:
Petulka82
Diskutérka
Diskutérka

2628 příspěvků
27. červen 2008
Karlovarsko
Příspěvekod Souris » úterý 27. říjen 2009, 17:36
Aha, Pulko, tak uprimnu sustrast. Tiez mam doma takeho jedneho ofrnovacieho :grr:
A preto: zamyslany recept, ingrediencie a specialne nie tento recept ZASADNE nerezradzam. ....no a preto mi to minule sezral ;-)
Ovsem po jedle, ked vylizal tanier som mu tie ingrediencie vitazoslavne oznamila (nepoznal samozrejme) a to som nemala robit! Tento rok sa potvora sprajcol, ze nechce. ..no ale to este netusi, co bude v nedelu na obed, hehehe! :hura:

souris
Souris
Treperenda
Treperenda

1075 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Diny » úterý 27. říjen 2009, 18:33
Petul, ježkovi voči, to mu nesmíš řikat !!!! :D :D :D
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Petulka82 » úterý 27. říjen 2009, 21:03
Vždyť bych mu to neřekla, ale on mě viděl :roll: Já tohle beru v případě, že alespoň ochutná! Ochutnám, řeknu fuj, nechci! A beru to, ale bez ochutnání mě to šíííííleně točí. Navíc tohle je fakt dobrota veliká. I Tomášek to dlabal a to je co říct ;)
Petulka82
Diskutérka
Diskutérka

2628 příspěvků
27. červen 2008
Karlovarsko
Příspěvekod Kaminka » sobota 07. srpen 2010, 15:53
Dobrý den, Diny,
musím Vám poděkovat za úžasný recept, dnes jsem uvařila tchánovcům a jedli, až se boule za ušima dělaly!!! A to je co říct, tchyňka si hodně potrpí na klasickou českou kuchyni (zelí na všechny způsoby, hlavně maso a knedlíky), dokonce mi i oběd pochválili, a to se za celých 10 let, co jsme s maželem (jejich synem) spolu, neudělali :?
DEKUJI MOC!!!
Kamila
Kaminka
Klevetnice
Klevetnice

3289 příspěvků
21. září 2006
Tehovec,Praha Východ
Příspěvekod Diny » neděle 08. srpen 2010, 11:11
Kamilo, mám radost s tebou :)

Diny
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Hromi » středa 11. srpen 2010, 16:36
Milá Diny, tak jsem to tu pročítala a říkala si, že to fakt není možné, aby něco tak jednoduchého bylo tak úžasné :? A taky kroutila očima, že to zelí - to musí být tutově kyselý :roll: No... včera jsem nacpala kuře zelím a dneska tu dobrotu spáchala...

Smekám :hura: :hura: :hura: to je fakt dobrota. Můj manžel, který nejí maso, si nandal jen knedlíky (tady tedy ne hrníčkové, ale sámoška :oops: ) a trochu zelí no a pak to zelí přidával a přidával. A poléval tou dobrouto, které se běžně říká "výpek"...

Naprosto, naprosto, ale fakt naprosto skvělá záležitost. moc děkuji za recept Hromi
Až někdy budeš soudit můj život, obuj si moje boty a přejdi moji cestu, zakopni všude kde já... potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mě znáš!!!
Hromi
Howgh
Howgh

5014 příspěvků
24. březen 2009
Příbram