ADV TOP
ADV LEFT

Kde koupit husu nebo kachnu

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Alahatl » pondělí 24. říjen 2011, 20:18
Ahoj,
Poradíte prosím, kde ve středních Čechách koupit dobrou husu nebo kachnu? Nechce se mi moc "riskovat" nákup z mrazáku v obchoďáku, nejraději bych od soukromníka.
Otázkou je, jestli je záruka, že koupená u soukromníka nebo přímo z drůbežárny bude lepší.
Jaký je Váš názor, zkušenosti a co byste poradili?
Díky,
Alena
Alahatl
Pískle

6 příspěvků
13. březen 2011
Příspěvekod Andruša » pondělí 24. říjen 2011, 20:26
Ahoj, zkoušela jsi na webu www.najdisisvehofarmare.cz najít nějakou farmu v okolí ?
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2034 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Mamamila » pondělí 24. říjen 2011, 20:42
ahoj, my tohle provozujeme rovnou u nas na vesnici, ja se drze zeptam, jestli nebude husa/kachna, zkušenosti mam skvěle, domací je domací, ta se neda srovnat s těma vyběhanýma s obchodaku
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Andruša » pondělí 24. říjen 2011, 20:49
Já vezmu svatomartinskou pečínkovou asi tady, budu mít novou kuchyň tak to bude první jídlo kterým ji pokřtím :-)

http://www.nalok.cz/najdisisvehofarmare ... ma-jesin-8
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2034 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Mamamila » pondělí 24. říjen 2011, 20:58
Andruša píše:Já vezmu svatomartinskou pečínkovou asi tady, budu mít novou kuchyň tak to bude první jídlo kterým ji pokřtím :-)

http://www.nalok.cz/najdisisvehofarmare ... ma-jesin-8

to vypada dobře. Mňam
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Bluma » pondělí 24. říjen 2011, 21:19
http://www.nejfarmari.cz/farmari-a-farm ... spol-s-r-o

Taky tam ted budu objednavat. Spis by mne zajimaly ceny k porovnani. Za kolik se takova husa, kachna da na vesnici koupit?
Bluma
Klábosilka
Klábosilka

499 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Mamamila » pondělí 24. říjen 2011, 21:24
Blumo to je desně idividuální, my tam mame takoveho maleho farmaře, spiš chova zvířata pro svou potřebu, pro potřebu svych dětí a jejich rodin.
Loni chtěl za husu 100,-
Nevim jestli mu není blby mi říct víc, když jsme spoluvesničané, za mlíko si říka 15,- za 1,5l. Já mu sem tam taky něco donesu. Měli jsme nadurodu cuket, a dýní tak to zase byl rad.
Letos bych rada aby mi prodal kus prasete(v létě měl strašně moc prasat, tak snad zbyde)
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Alahatl » pondělí 24. říjen 2011, 22:00
Podařilo se Vám ještě objednat? Na stránkách už mají, že pro letošek už objednávky končí
http://www.farmajelen.cz/
Já jsem si myslela, jak začínám shánět brzo a ono je už pomalu pozdě....
Alahatl
Pískle

6 příspěvků
13. březen 2011
Příspěvekod Karlici » úterý 25. říjen 2011, 08:31
obcas se da narazit na chlazenou v obchodaku, myslim, ze to byl Kaufland nebo v Makru by mohli mit, tam maj masa hodne... ale domaci je urcite lepsi, to jo.
Karlici
Klábosilka
Klábosilka

342 příspěvků
17. listopad 2008
Zbraslav
Příspěvekod Andruša » úterý 25. říjen 2011, 09:20
Alahatl píše:Podařilo se Vám ještě objednat? Na stránkách už mají, že pro letošek už objednávky končí

Sakra, tak to musím hledat jiný zdroj, taky mi řekli že už neberou objednávky. Nicméně pan farmář mi dal tip na souseda, co se zabývá chovem kuřat a krůt na maso, tak kdyby měl někdo zájem je to p. Vojtěchovský 603 268 883.
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2034 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Bluma » úterý 25. říjen 2011, 17:35
Mamamila píše:Blumo to je desně idividuální, my tam mame takoveho maleho farmaře, spiš chova zvířata pro svou potřebu, pro potřebu svych dětí a jejich rodin.
Loni chtěl za husu 100,-
Nevim jestli mu není blby mi říct víc, když jsme spoluvesničané, za mlíko si říka 15,- za 1,5l. Já mu sem tam taky něco donesu. Měli jsme nadurodu cuket, a dýní tak to zase byl rad.
Letos bych rada aby mi prodal kus prasete(v létě měl strašně moc prasat, tak snad zbyde)

Ahaa sakra taky nevim kde tedy obejdnat, protoze cena 89,- kg kurete se mi zda trosku dost. V maly farme na CT1 maji kurata za 69,-/kg, ale na Sumave a ja jsem z Pha. No asi stejnak skocim tady na te farme, protoze je blizko Prahy.

Dik
M
Bluma
Klábosilka
Klábosilka

499 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Andruša » úterý 25. říjen 2011, 18:44
Blumo kde mají kuře za tuto cenu ? Mě se to teda na maso z farmy moc nezdá a zajela bych si pro to. Holt je s tím víc práce než když to nacpeš z pásu v kleci. My chováme králíky a sice prodávám jen vyjímečně, ale nešla bych pod stovku za kilo.
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2034 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Alahatl » úterý 25. říjen 2011, 19:46
Andruša píše:
Alahatl píše:Podařilo se Vám ještě objednat? Na stránkách už mají, že pro letošek už objednávky končí

Sakra, tak to musím hledat jiný zdroj, taky mi řekli že už neberou objednávky. Nicméně pan farmář mi dal tip na souseda, co se zabývá chovem kuřat a krůt na maso, tak kdyby měl někdo zájem je to p. Vojtěchovský 603 268 883.

Tak to ho také asi zítra zkusím, už jsi mu volala?

Jinak, zrovna ted mají akci v PENNY, myslím, že kilo za 49,-
Ale bůhví co to bude za kobylu...
Alahatl
Pískle

6 příspěvků
13. březen 2011