ADV TOP
ADV LEFT

KUŘECÍ ŘÍZKY OBRÁCENĚ ;) (FOTO) *

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Diny » sobota 29. prosinec 2007, 20:16
Petiku, díky:)

A co teprv druhý den!!! My je dnes měli k obědu a to teda teprv bylo...nějak to víc prolnulo nebo co, ještě jsem přikrájela trošku slaniny, udělala ten česnekový dresing...no hmmmm:)))

Příště si připravím večer, osmahnu a nechám do druhého dne nasáknout tu syrovou cibuli a slaninku a až pak upeču:)

Člověk se učí furt zu furt;)

Jinak jsem zaznamenala hubnoucí diskuze i deníčky, uááá, snad mě bude ještě někdo číst, bez reakcí a tak skvělých, jaké mám od vás by mě to asi dlouho nebavilo - to focení a tak, prostě sdílení:)

Diny
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Ro » neděle 30. prosinec 2007, 09:22
Tož jsem ozkoušela, ovšem z vepřových kotlet. No a pekla jsem nadvakrát, první várka v poledne byla ťuhá, až k večeři se to podařilo dokonale, krásně se to rozleželo a upeklo do měkka - taky jsem byla trpělivější a nechala to tam skorem hodinu na mírnější plamen, v poledne jsem byla nedočkavá.
Měli jsme to s kaší a všem to chutnalo moc, až na praparchantě, co mrčelo nad cibulí.
Ale mně pak v noci vrtalo hlavou, že vytvořit nějaký teplý sos z tamní šťávy by nebylo od věci, kaše by lépe klouzala, jen furt nevím, čím podlít - smetanu nebo jogurt ne, to už by bylo o něčem jiném, že by jabko nebo jiné ovoce? Nebo jen bylinky s trochou mouky?

Jo a protože nebyla slanina, dala jsem tenčí plátky česnekovo paprikového bůčku - lahoda.
Ro
Drbna
Drbna

4685 příspěvků
18. září 2006
Příspěvekod Lucici » neděle 30. prosinec 2007, 21:51
My to měli dnes k obědu a fakt to bylo mňamózní :D

Lucici
Obrázek
Obrázek
Lucici
Kecka
Kecka

1966 příspěvků
21. září 2006
Pelhřimov
Příspěvekod Budulinek » neděle 30. prosinec 2007, 21:56
Taky jsme to dneska měli k obědu. Akorát se mi stihla zkazit slanina v lednici (ani si nevzpomínám jak dlouho tam byla), takže to bylo s máslíčkem a taky bezva.
Radka
Budulinek
Klábosilka
Klábosilka

399 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Evulka » úterý 01. leden 2008, 12:56
Dnes jsem je udělala k obědu a olizovali jsme se všichni až za ušima. A to byly bez slaniny (manžel nesmí)! Už jen s tou cibulkou zapečené byly geniální.
Evulka
Diskutérka
Diskutérka

2020 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Zuza77 » neděle 19. září 2010, 14:03
Dnešní oběd podle Diny slavil úspěch. A to je u nás co říct, tatínek má komentáře ke všemu. A je to fakt nenáročné na přípravu.
Jen místo slaniny byla šunka, protože potřebovala spotřebovat. Ale příště to bude se slaninkou a už se těšíííím.
Zuza77
Howgh
Howgh

12900 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Marki » úterý 10. květen 2011, 14:02
Zase mě B-C zachránilo a bylo co vařit. Díky!
Recept jednoduchý a chuť úžasná (udělala jsem z kuřecího masa).
Manžel chválil - prý že je to "festival chutí". :D
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3889 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ