ADV TOP
ADV LEFT

KACHNA PEČENÁ VELMI POMALU (FOTO)*

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Diny » úterý 02. duben 2013, 08:52
Super :) A i jinde kachnička - mňam :) Máme jednu od Greti ještě v mrazáku, asi ji při nějaké dobré příležitosti taky udělám :)

Lindo, no ona když se právě krásně a dlouze vypeče, tak z ní moc nezbyde, ale ta chuť, ta je neskutečná:)

Hezký den !!:)
Diny
Howgh
Howgh

6825 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Fralena » pondělí 20. leden 2014, 22:00
Tedy "klobouk dolů"!!!
Nevěřila jsem, ale přesto jsem to šla zkusit. Připravovala jsem si jinou alternativu k obědu, ale ta zůstala nevyužitá v lednici. Chodila jsem se na kačenku dívat přes sklo jak na televizi 8-) a držela si palce. K tomu jsem poslouchala rady babičky, že takhle se to nemůže povést, že bude spálená a vysušená, ale odolala jsem a troubu neotevřela. Po 5,45 hod. jsem odkryla víko pekáče a pustila na 7 minut gril.
Takhle dobrou kachnu jsem snad ještě nejedla. Maso se zcela rozpadalo, prostě lahoda. :hura: Děkuji za recept a ostatním nedůvěřivým kuchařům vzkazuji - KACHNA JE OK. :D
Nepodlévat, neotvírat!!! :-Z
Fralena
Pískle

1 příspěvků
20. leden 2014
Příspěvekod Kallpe » úterý 21. leden 2014, 08:48
Měli jsme zrovna teď v neděli. Mňam, mňam...

Peču ji takhle již dlouho, jakmile jsem tento recept vyzkoušela, už kachnu jinak nedělám. Pokaždé je výborná. A přitom tak jednoduché.
Kallpe
Žvatlalka
Žvatlalka

242 příspěvků
01. říjen 2007
Příspěvekod davčík » úterý 14. listopad 2017, 10:35
ježíš tak to bych si dal! Dlouho jsem neměl kachnu
davčík
Pískle

99 příspěvků
30. květen 2016
Příspěvekod Romcaa » středa 15. listopad 2017, 22:12
Teď jsem ji dělala o víkendu a fakt luxus! ;-)
Romcaa
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
30. říjen 2006
Příspěvekod Trixl » čtvrtek 16. listopad 2017, 10:19
Tohle jsem bohužel neobjevila hned, ale až po nějaké době jinde na netu, tam byla doporučená teplota 150° a už nijak jinak nepeču jakékoli maso. Do té doby jsem se spálila mockrát o troubu, párkrát i připálila maso a často bylo vysušené.
Trixl
Howgh
Howgh

16294 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina