ADV TOP
ADV LEFT

Žádost o proplacení dovolené po MD

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Eillee » pátek 14. březen 2008, 11:54
Ahoj maminky,
kamarádka potřebuje pomoct - končí jí MD, začíná RD, k tomu si chce vybrat starou dovolenou, ale v práci po ní chtějí sepsat nějakou žádost o dovolenou - můžete některá poradit, co přesně by v té žádosti mělo být? Já nic takového sepisovat nemusela, jen žádost o RD a to mi navíc naše mzdová účetní nadiktovala slovo od slova. A ještě se zeptám - tu žádost o RD nikdo v okolí sepisovat nemusel, jak jste na tom vy?
Díky moc za odpovědi, jen doufám, že už tu podobný dotaz není, nenašla jsem ho, ale pokud by byl, jen prosím dejte odkaz, díky ;) .
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Eillee
Kecka
Kecka

1553 příspěvků
14. červenec 2007
Most
Příspěvekod Valsar » pátek 14. březen 2008, 12:01
Ahoj, po mě žádost chtěli, tak jsem napsala toto a vše bylo ok.

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že dne XX.XX.2007 mi končí mateřská dovolená, chtěla bych tímto požádat o řádnou dovolenou od XX.XX.2007 a po jejím vyčerpání o rodičovskou dovolenou do tří let věku mého dítěte , tedy do XX.XX.XXXX.
Valsar
Treperenda
Treperenda

1278 příspěvků
22. červenec 2007
Praha 11
Příspěvekod Marcuška » pátek 14. březen 2008, 12:01
Ahoj, tak já si po MD vybírala dovolenou celou, a žádnou speciální žádost jsem nepsala. Dohodla jsem se před ukončením MD s personalistkou, ta mi poslala "Dovolenku", takový ten malý formulářík, ten jsem vyplnila a podepsala. Jediné, co jsem musela sepisovat, bylo oznámení, že plynule po MD nastupuju na RD, a to mi taky personalistka nadiktovala. Záleží taky, kde kamarádka pracovala, a na domluvě mezi lidma.
ObrázekObrázek
Marcuška
Kecka
Kecka

1870 příspěvků
29. leden 2008
Praha 5
Příspěvekod Hanuli » pátek 14. březen 2008, 12:09
Ahoj,
to fakt záleží na firmě. Někde to chtějí a někde. U nás jsme na mateřský celkem tři, takže tyhle procedury nemají vůbec ujasněné a tím pádem nechtěli vůbec nic. Dovolenou mi proplatili a přechod na RD berou jako samozřejmost.
Hanka
Hanuli
Klevetnice
Klevetnice

3725 příspěvků
21. listopad 2007
Praha
Příspěvekod Janah » pátek 14. březen 2008, 12:12
Ahoj,

tak po mě žádost chtěli:

Věc
Žádost o proplacení dovolené

Žádám o proplacení dovolené ihned po ukončení pobírání dávek peněžité pomoci v mateřství.

Děkuji

S pozdravem

Jo a taky chtěli poslat kopii rodnho listu. A o nový rodičák jsem loni určitě žádala, spolu s porodným. Je to rodičák na nový dítě, tudíž všechno znovu. Myslím si, že to tak bude i letos....
Janah
Klábosilka
Klábosilka

304 příspěvků
21. listopad 2007
Praha 8
Příspěvekod Eillee » pátek 14. březen 2008, 12:13
Valsar, díky, tohle by jí mělo stačit ;) .
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Eillee
Kecka
Kecka

1553 příspěvků
14. červenec 2007
Most
Příspěvekod Mega » pátek 14. březen 2008, 13:52
Nezapomeň, že máš nárok na dovolenou za rok 2007 i 2008, mateřská se počítá do odpracované doby, ale to asi víš. Každopádně to připomínám, protože zaměstnavatelé rádi odrbávají.
Jo a dovolenou ti nebudou proplácet, ale budeš jí skutečně čerpat.
Blanka
Mega
Treperenda
Treperenda

1285 příspěvků
21. září 2006