ADV TOP
ADV LEFT

Jak zrušit pobírání rodičovského příspěvku?

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pondělí 18. prosinec 2006, 20:58
Ahoj,
potřebuji pomoc, začala jsem chodit do práce, syn do školky a potřebuji na netu najít formulář na zrušení rodičovského příspěvku. Budu moc ráda, když mi pomůžete..děkuji Jana
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Zdenik » pondělí 18. prosinec 2006, 21:26
já posílala tohle
https://forms.mpsv.cz/sspforms/OutlineF ... neID=Zmeny

+ napsala jsem tam, že žádám o zrušení rodičovského příspěvku z důvodu zániku nároku na něj k datu toho a toho ;-). tuším jsem tam nějak zformulovala, že děti nastoupily k celodenní docházce předškolního zařízení.

Zdenik
Zdenik
Klábosilka
Klábosilka

317 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ro » úterý 19. prosinec 2006, 09:58
Formulář není potřeba, stačí poslat kus papíru, že to a to dítko (RČ) bylo přijato na celodenní docházku do MŠ té a té a proto ty ta a ta (RČ+adresa) žádáš o zrušení nároku na rodičovský příspěvek. No a to pošleš na OU, odbor péče o rodinu (někde ještě postaru "o matku a dítě" - jak se váš odbor přesně nazývá, to na netu najdeš), případně, víš-li, kdo vás má na starost, tak připiš i jméno.
No a pokud jde o školku ve stejném místě, ve kterém bydlíš, tak už by to tam nahlášeno stejně měli mít, je to totiž zároveň povinností ředitelky MŠ. Takže mně stačilo jen zavolat, už to tam bylo, takže jsem jen telefonicky potvrdila a papír jim napsala až o dva měsíce později jen ku založení - aby bylo zákonu učiněno zadost.
Ro
Ro
Drbna
Drbna

4685 příspěvků
18. září 2006