ADV TOP
ADV LEFT

rodičkovská dovolená a pracovní poměr

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ricinek » úterý 20. únor 2007, 12:17
Ahoj maminky,

mám možnost vrátit se na částečný úvazek do práce. Budu pracovat doma, takže je to super. Akorát přemýšlím, co by pro mě bylo nejlepší. Aby mi zůstala původní smlouva a dodatkem vyřešit to, že budu zaměstnaná na částečný úvazek nebo udělat novou pracovní smlouvu na vedlejší činnost, případně dohodu o pracovní činnosti?

Děkuji moc za reakce. T
Obrázek
Ricinek
Klábosilka
Klábosilka

543 příspěvků
21. září 2006
Přerov
Příspěvekod Ricinek » úterý 20. únor 2007, 12:26
Změnila jak? Jen tím dodatkem? Bojím se, že když se udělá nová smlouva, třeba na vedlejší činnost, tak už to nikdy nevrátí na tu původní.
Obrázek
Ricinek
Klábosilka
Klábosilka

543 příspěvků
21. září 2006
Přerov
Příspěvekod Svetlana » úterý 20. únor 2007, 13:46
Ahoj,

já dělám na půl úvazku - chodím do práce každý druhý den. Dostala jsem novou smlouvu, na které je napsáno, že dělám 20 hodin týdně. Nárok na dovolenou apod. tak pochopitelně mám. Ale je fakt, že mám jistotu, že kdykoliv řeknu, že se chci vrátit na celý úvazek, bude mi vyhověno.

Světlana
Anička ObrázekObrázek[/url]
Svetlana
Pískle

24 příspěvků
30. listopad 2006
Příspěvekod Sutka » úterý 20. únor 2007, 14:03
taky zvaz, zda-li chces jit jeste v brzke dobe na dalsi materskou ktera se pak vypocitiva z prac. uvazku - pokud bys toto planovala, je lepsi mit novou smlouvu o provedeni prace a starou nerusit( dat si to jako vedlejsak)-jinakv pripade konkretnich podminekdoporucuji poradnu www. aperio.cz- kde jsou schopni zodpovedně poradit, co je pro tebe vyhodnejsi
Sutka
Krafařka
Krafařka

719 příspěvků
21. září 2006
praha
Příspěvekod Lema » úterý 20. únor 2007, 16:20
Ahoj, nejsem si jista na 100%, doporučuji se zeptat u kompetentních institucí - pokud nastoupíš na částečný prac. úvazek /ne na dohodu, apod./ bude se Ti příští mateřská počítat z tohoto úvazku a tak si pravděpodobně uškodíš. Dobře si to spočítej (nebo dej spočítat) L.
Obrázek
Lema
Žvatlalka
Žvatlalka

288 příspěvků
24. září 2006