ADV TOP
ADV LEFT

zase vyřízení rodičovského příspěvku

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Magrata » pondělí 23. červenec 2012, 20:34
ahoj,

myslela jsem, že nejsem tak tupá, ale asi jo :D . Po osmi letech mám dítko, na konci srpna mi končí MD a musím si vyřídit rodičák. Našla jsem si pár informací a fakt mám mlíko na mozku:), takže opravdu potřebuji všechny tyto formuláře? a s kterým na PSSZ?

Žádost o rodičovský příspěvek
Potvrzení o denním vyměřovacím základu ovlivňujícím výši rodičovského příspěvku
Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku -
pro přiznání dávky od 1. 1. 2012 (verze formuláře: 12 01 01 215)

Žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodičovský příspěvek - pro volbu výše rodičovské příspěvku, čerpaného dle nové právní úpravy platné od 1. 1. 2012 (verze formuláře: 12 01 01 119)

děkuji moc a kod ypsilon na mě sedí
:-Z
Magrata
Kecka
Kecka

1924 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gehenna » pondělí 23. červenec 2012, 20:38
Potvrzení o denním vyměřovacím základu ovlivňujícím výši rodičovského příspěvku
Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku

toto je myslím jen jeden nebo druhý

My dávali žádost o RP jako takový, dokládali od zaměstnavatele nárok na PPM a výši (to ještě potvrzuje ossz, ale za nás to vyřizovala sociálka), sepsali prohlášení o volbě délky nebo výše na základě toho nároku na PPM.
Gehenna
B-C Kašpar

26184 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Magrata » pondělí 23. červenec 2012, 20:48
Gehenna píše:Potvrzení o denním vyměřovacím základu ovlivňujícím výši rodičovského příspěvku
Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku

My dávali žádost o RP jako takový, dokládali od zaměstnavatele nárok na PPM a výši (to ještě potvrzuje ossz, ale za nás to vyřizovala sociálka), sepsali prohlášení o volbě délky nebo výše na základě toho nároku na PPM.

no já právě nevím, který potřebuji:) A ty si měla nárok na MD nebo jsi šla rovnou na RD?
Magrata
Kecka
Kecka

1924 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gehenna » pondělí 23. červenec 2012, 21:00
Magrata píše:
Gehenna píše:Potvrzení o denním vyměřovacím základu ovlivňujícím výši rodičovského příspěvku

no já právě nevím, který potřebuji:) A ty si měla nárok na MD nebo jsi šla rovnou na RD?

z RD a volili jsme přes muže

hele, tady je prakticky stejná diskuse: http://www.emimino.cz/diskuse/prechod-z ... at-105684/
Gehenna
B-C Kašpar

26184 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Magrata » pondělí 23. červenec 2012, 21:07
dík už to čtu a uklidňuje mě, že v tom nejsem sama :D :D
Magrata
Kecka
Kecka

1924 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod J.a.n.i » úterý 24. červenec 2012, 21:56
Jelikož si pobírala PPM, tak potřebuješ ten: Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku - pro přiznání dávky od 1. 1. 2012 a pak už jenom žádost o rodičák, volba se provádí přímo na žádosti.
J.a.n.i
Krafařka
Krafařka

681 příspěvků
20. březen 2009
Příspěvekod Magrata » úterý 24. červenec 2012, 21:58
J.a.n.i píše:Jelikož si pobírala PPM, tak potřebuješ ten: Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku - pro přiznání dávky od 1. 1. 2012 a pak už jenom žádost o rodičák, volba se provádí přímo na žádosti.

děkuji
Magrata
Kecka
Kecka

1924 příspěvků
21. září 2006