ADV TOP
ADV LEFT

Skarta - opět

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Džawa » čtvrtek 04. říjen 2012, 17:00
Vrtina píše:Taky jsem na to včera u schránky koukala jako jojo. Dokdy se to musí vyzvednout, nevíte? Já jsem žádné jiné info krom PINu nedostala. Je to děsná blbost.

Ale ještě horší byla včera fáma od mamin ve školce: že prý někde musíme podepsat, jaké máme občanství - do konce října, jinak přijdeme o rodičák. Fakt vůbec nechápu, co se děje!

Ahoj,
nečetla jsem celou diskuzi, tak se omlouvám, jestli už to někdo psal.
Ale tohle bohužel fáma není. Zrovna dneska jsem byla podepsat na ÚP prohlášení o trvalém pobytu. Má to být do konce října, jinak pozastaví posílání rodičáku a obnoví to až potom, co se jim to prohlášení podepíše. U ná to nešlo poslat poštou, musela jsem tam osobně. Jo a CHYSTAJÍ se posílat výzvu. TO je paráda, ti co fakt vůbec netuší (jako já do včera) musí spolíhat na nějakou výzvu, kterou z úřadu odešlou kdo ví kdy. Pak to všichni budeme, né vlasní vinou, honit ke konci lhůty, tudíž budou fronty. Nakonec se všichni diví, že všechno necháváme na poslední chvíli a jim pak padá systém :-Z :-Z Na tu výzvu se čekat nemusí, stačí se dostavit na příslušný pracák kdykoliv v úředních hodinách a podepsaT. jE to otázka dvou minut i s vyplněním.
Džawa
Klábosilka
Klábosilka

592 příspěvků
13. leden 2009
Příspěvekod Mys_mys » čtvrtek 04. říjen 2012, 17:02
Mija píše:mys mys - takže bude na doživotí ???? Tj. nepředpokládám, že si budu chodit žádat o nějaké soc.dávky. Stejně tak moje nemocnost apod. není vysoká - takže pokud ji cca 5 let nepoužiju ( tedy nepřijdou žádné dávky, tak by měla propadnout - uvádí se 4 roky od sukončení dávek). Asi jsem exot, který nechodí na sociálku žádat ani o přídavky :grr: a za to jsem trestána :-? .
No uvidíme - před chvílí mi přišel onen dopis, takže příští týden jdu na ÚP a myslím, že milou paní dávkařku docela zmatu.
v každém případě dám najevo na patřičných místech svoje rozčilení ( nemyslím tím u dávkařky ).

Dokud neprijdou na neco lepsiho :-?
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Trixl » čtvrtek 04. říjen 2012, 17:12
Mě tak akorát napadlo jestli by tu na uživatelky nemohlo vyskočit nějaké upozornění. Co na to řekne Miss?
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 04. říjen 2012, 17:29
Janulava píše:
Vrtina píše:Taky jsem na to včera u schránky koukala jako jojo. Dokdy se to musí vyzvednout, nevíte? Já jsem žádné jiné info krom PINu nedostala. Je to děsná blbost.

Ale ještě horší byla včera fáma od mamin ve školce: že prý někde musíme podepsat, jaké máme občanství - do konce října, jinak přijdeme o rodičák. Fakt vůbec nechápu, co se děje!

Ahoj,
nečetla jsem celou diskuzi, tak se omlouvám, jestli už to někdo psal.
Ale tohle bohužel fáma není. Zrovna dneska jsem byla podepsat na ÚP prohlášení o trvalém pobytu. Má to být do konce října, jinak pozastaví posílání rodičáku a obnoví to až potom, co se jim to prohlášení podepíše. U ná to nešlo poslat poštou, musela jsem tam osobně. Jo a CHYSTAJÍ se posílat výzvu. TO je paráda, ti co fakt vůbec netuší (jako já do včera) musí spolíhat na nějakou výzvu, kterou z úřadu odešlou kdo ví kdy. Pak to všichni budeme, né vlasní vinou, honit ke konci lhůty, tudíž budou fronty. Nakonec se všichni diví, že všechno necháváme na poslední chvíli a jim pak padá systém :-Z :-Z Na tu výzvu se čekat nemusí, stačí se dostavit na příslušný pracák kdykoliv v úředních hodinách a podepsaT. jE to otázka dvou minut i s vyplněním.

Kdo si letos o něco žádal (RP, přídavky), ten to má vyplněné, nějak drobně měnili letošní formuláře RP a u těch přídavků to prý dávali rovnou mezi formuláře pro potvrzení o příjmech (paní si povzdechla, že mě vůbec vídá nějak moc často, ale že mi to aspoň dávat nemusí :D )
Gehenna
B-C Kašpar

26184 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Džawa » čtvrtek 04. říjen 2012, 20:05
Gehenna :D No jo, aspoň jsi o všem začerstva informovaná. Ne jak my, co marně čekáme na výzvu :D
Jojo, platí pro ty, co žádaly o rodičák do konce roku 2011.
Džawa
Klábosilka
Klábosilka

592 příspěvků
13. leden 2009
Příspěvekod Mirabilis » pátek 05. říjen 2012, 08:30
J.a.n.i píše:
Mirabilis píše:a když ti na ni nebudou vyplácet nic, tak stejně po čtyřech letech její platnost skončí a dostaneš novou.. myslim si, že v tomhle je to klasicka debetní karta

V principu jo, akorát pokud člověk v době, když její platnost skončí nebude nic pobírat, tak novou nedostane a dostal by ji až kdyby o něco opět žádal...

takhle jsem to myslela, ale blbě jsem se vyžvejkla :D
Mirabilis
Kecka
Kecka

1800 příspěvků
12. březen 2010
Příspěvekod Verpus » úterý 09. říjen 2012, 12:50
Ahoj holky, jen tak informacne, uz mate nekdo rodicak na te uzasne karte?
Za normalnich okolnosti bych uz vcera kolem obeda mela doma dovlecene 4 tasky s nakupem...a dneska stale nervne cekam a kontroluju ucet... schvalne jsem si to nechavala posilat na tu Skartu, ze hold kazdy mesic si to vyberu v hotovosti a donesu radeji do sve banky nez cekat o dalsi dva dny dele na prevod... a nic..

Vejda
Verpus
Klábosilka
Klábosilka

494 příspěvků
25. prosinec 2007
Vsetín
Příspěvekod J.a.n.i » úterý 09. říjen 2012, 19:54
Verpus píše:Ahoj holky, jen tak informacne, uz mate nekdo rodicak na te uzasne karte?
Za normalnich okolnosti bych uz vcera kolem obeda mela doma dovlecene 4 tasky s nakupem...a dneska stale nervne cekam a kontroluju ucet... schvalne jsem si to nechavala posilat na tu Skartu, ze hold kazdy mesic si to vyberu v hotovosti a donesu radeji do sve banky nez cekat o dalsi dva dny dele na prevod... a nic..

Vejda

Tak ono je otázka, zda za to může skarta... já ji zatím nemám, normálně chodí rodičák 6. v měsíci a aktuálně zatím nic.
J.a.n.i
Krafařka
Krafařka

681 příspěvků
20. březen 2009
Příspěvekod Petulda » úterý 16. říjen 2012, 14:32
Tak já zatím s úžasnou S kartou pořád nic, RP chodíval nejpozději 13. a říkali, že zpoždění kvůli S kartě bude dva dny. No už je 16. a pořád prd :grr: . JEště že na něm nejsem závislá, fakt, to by mě asi kleplo :roll: .
Petulda
Howgh
Howgh

5159 příspěvků
21. září 2006
severní Čechy
Příspěvekod Petulda » úterý 16. říjen 2012, 14:41
Missorka píše:
Petulda píše:Tak já zatím s úžasnou S kartou pořád nic, RP chodíval nejpozději 13. a říkali, že zpoždění kvůli S kartě bude dva dny. No už je 16. a pořád prd :grr: . JEště že na něm nejsem závislá, fakt, to by mě asi kleplo :roll: .

A máš ten papír?

Jakej? 8-)
Petulda
Howgh
Howgh

5159 příspěvků
21. září 2006
severní Čechy
Příspěvekod Petulda » úterý 16. říjen 2012, 14:46
Miss - já už jí právě mám vyzvednutou a rovnou jsem tam vyplnila ten trvalák na převod na můj účet. Paní říkala, že mám počítat se zpožděním dva dny. Ale jak vidno, bude to asi víc :-?
Petulda
Howgh
Howgh

5159 příspěvků
21. září 2006
severní Čechy
Příspěvekod Petulda » úterý 16. říjen 2012, 15:01
Missorka píše:
Petulda píše:Miss - já už jí právě mám vyzvednutou a rovnou jsem tam vyplnila ten trvalák na převod na můj účet. Paní říkala, že mám počítat se zpožděním dva dny. Ale jak vidno, bude to asi víc :-?

Aha, tak to dělám chytrou, ačkoli jsem o krok zpět... To je tak zoufale beznocná situace, že by jeden brečel vzteky... Pak to zrušej a budem se tvářit, že se vlastně nic nestalo... :-Z

jojo, se těšim, jak nás tam budou zase všechny nahánět při rušení Skaret :grr: :roll:
Petulda
Howgh
Howgh

5159 příspěvků
21. září 2006
severní Čechy
Příspěvekod J.a.n.i » úterý 16. říjen 2012, 19:25
Petulda píše:Miss - já už jí právě mám vyzvednutou a rovnou jsem tam vyplnila ten trvalák na převod na můj účet. Paní říkala, že mám počítat se zpožděním dva dny. Ale jak vidno, bude to asi víc :-?

Tak on to možná nebude problém skarty a spořitelny... já ji zatím nemám jde mi to rovnou na účet a rodičák přišel o 5 dní později, takže to spíš UP později posílá.
J.a.n.i
Krafařka
Krafařka

681 příspěvků
20. březen 2009
Příspěvekod Mys_mys » čtvrtek 06. prosinec 2012, 20:05
Misyckax píše:Holky prosím Vás,mám Skartu,ale jsem absolutně mimo,vždy jsem měla do 5tého max mateřskou na účtě a teď nic. Jaké máte zkušenosti?? Kolikátého to tak asi mám čekat? díky ;) :grr:

Na vyplaceni davky maji cely mesic. Takze, treba 30.12

Tez mi zatim nic neprislo :-?
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Petulda » čtvrtek 06. prosinec 2012, 20:14
Mě s S kartou chodí RP tak kolem 15. (Dřív chodil tak 10.)
Petulda
Howgh
Howgh

5159 příspěvků
21. září 2006
severní Čechy