ADV TOP
ADV LEFT

Přechod z MD na RD - proplacení dovolené

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ypsilonka » čtvrtek 28. listopad 2013, 11:52
Dneska je dobrý den, jelikož jste mi všechny moc pomohly s očkováním, tak doufám ve vaši pomoc i s přechodem z MD na RD. Píšu žádost do práce o rodičovskou dovolenou a žádost o proplacení řádné dovolené, která mi vznikla trváním MD. Chci se jenom zeptat, případně poprosit i o konkrétní paragraf a zákon, kde se to píše. Mám nárok na proplacení dovolené za celý kalendářní rok nebo jenom za dobu co jsem byla na MD?

Díky, díky :erik:
Ypsilonka
Žvatlalka
Žvatlalka

250 příspěvků
07. leden 2011
Jaroměř
Příspěvekod Pájík » čtvrtek 28. listopad 2013, 12:00
Pozor nejedná se o propalcení dovolené, ty si jí "vybereš" naše účetní normálně vyplní dovolenku. Nastoupíš na ní po skončení PPM. Máš nárok za dobu co jsi byla na MD, já třeba jsem doma od července takže za letošní rok jsem měla nárok na celou dovolenou + budu mít ještě pár dní z ledna 2014 nastoupím na doču jakmile mi skončí PPM, tuším 18.1. úplně nevím, máme skvělou účetní všechno připraví já jen podepíšu.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3764 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Ypsilonka » čtvrtek 28. listopad 2013, 12:04
No mě personalistka řekla ať si napíšu o proplacení dovolené....jen mě zajímá jestli to bude celých 5týdnů nebo jenom půlka. jsem doma od půlky května.....

to kdybych ji jenom čerpala tak to po tu dobu nedostanu RP?
Ypsilonka
Žvatlalka
Žvatlalka

250 příspěvků
07. leden 2011
Jaroměř
Příspěvekod Rezekvitek » čtvrtek 28. listopad 2013, 12:11
Ypsilonko - dostala, RP můžeš pobírat i během čerpání řádné dovolené.
Jinak tu máš docela pěkný článek: http://www.podnikatel.cz/clanky/jak-na- ... -materske/
Rezekvitek
Klevetnice
Klevetnice

3568 příspěvků
25. duben 2010
Příspěvekod Ypsilonka » čtvrtek 28. listopad 2013, 12:32
už je mi to jasné....moc moc děkuji :D
Ypsilonka
Žvatlalka
Žvatlalka

250 příspěvků
07. leden 2011