ADV TOP
ADV LEFT

Ukonceni PP na RD nebo radsi ne?

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Cance » úterý 22. červenec 2014, 22:43
Ahoj,

potrebovala bych poradit. Minuly rok me kontaktoval muj zamestnavatel s tim, ze by se mnou radi ukoncili pracovni pomer. RD mi mela koncit tento rok v zari a oni PP chteli ukoncit minuly rok na podzim. Jenze jsem byla znovu tehotna a tak jsme se dohodli, ze to probereme, az mi skonci nova materska dovolena.

A ja proste nevim. Na rodicaku jsem ted 7. rokem a evidentne jeste 3 roky budu. Jaky je rozdil v tom, pokud ukoncim PP uz ted po materske a kdyz ho ukoncim za ty 3 roky?

Dekuju za pripadne odpovedi :)
Cance
Klevetnice
Klevetnice

3695 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Lokynka » středa 23. červenec 2014, 05:40
Ahoj,
po mateřské máš ještě nárok na dovolenou. Kdybys pak ještě jednou otěhotněla, na mateřskou už nárok mít nebudeš a na volbu rodičáku taky ne. Já bych to teď neřešila a co bude za tři roky se uvidí.
Já vesele navazuju, v práci se mnou už asi ani nepočítají, ale do ukončení PP mě nikdo zatím nenutil
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lokynka
Kecka
Kecka

1854 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Cance » středa 23. červenec 2014, 14:41
Lokynko, ja, doufam, ze uz tehotna nebudu. :D Taky navazuju, uz nekolik let. :palma:

O te dovolene vim, to mi zamestnavatel bez problemu proplati.

A do ukonceni me nenuti, ale radi by ten pomer ukoncili kvuli tomu, ze pomalu zaviraji pobocku. Velka vetsina kolegu uz tam skoncila a ani ja bych se do te prace pravdepodobne uz nevratila (vim, nikdy nerikej nikdy...)

Ja bych jen rada vedela, jaky je rozdil ten, kdyz skoncim PP po ukonceni RD za 3roky a pujdu na pracak... Tak co? A kdyz skoncim PP ted po materske a budu doma do ukonceni RD a pak pujdu na pracak. Tak co? Je nejaky rozdil ve vysi podpory? Nebo jaky je ten rozdil?
Cance
Klevetnice
Klevetnice

3695 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Cance » středa 23. červenec 2014, 20:58
Jo, a Lokynko, gratuluju k tehotenstvi. :erik:

Jsme na tom vicemene podobne, akorat ja to "jedu" v kuse. :grr:
Obrázek
Obrázek
Obrázek