ADV TOP
ADV LEFT

RP: kam pro potvrzení na ČSSZ v Praze?

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod mimonna » neděle 21. červen 2015, 18:28
Ahoj, jsem asi úplně blbá a zoufalá. Šla jsem si na ÚP na P10, kde mám trvalý pobyt, se žádostí o rodičovský příspěvek. Úřednice byla docela nepříjemná, divila se, že nemám vyplněný formulář "Potvrzení o nároku na dávky ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku" a dala mi ho, že si ho mám nechat potvrdit "jen tady kousek, asi 20 minut autobusem" - tím asi myslela pracoviště ČSSZ na P10.
Jenže co hledám na netu, tak se mi to jeví o něco složitěji. Prý tento formulář vyplňuje Pražská správa SZ (Trojská, P8). A aby toho nebylo málo, územní pracoviště se snad řídí podle sídla zaměstnavatele - a to mám dva, na P4 a P5. Jsem z toho vážně jelen.
Kam se tedy v Praze reálně chodí? Mám uřvané dítě, co potřebuje pít skoro každou hodinu, tak se děsím nějakýho štrachání od čerta k ďáblu. :-( Díky.
mimonna
Pískle

36 příspěvků
16. listopad 2014
Příspěvekod Pájík » neděle 21. červen 2015, 19:37
Dle zamětnavatele, ale většinu fakt na tu Trojskou. Je to opruz, ale je to kousek od metra a je to tam celkem fofr, papír jsem neměla myslím žádný ten mi dala paní tam.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3765 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Magrata » neděle 21. červen 2015, 19:43
ahoj, urcite na Trojskou. Z Kobylis a Holesovic (oboje metro) tam jede tram.c 17
Magrata
Kecka
Kecka

1924 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Papu » neděle 21. červen 2015, 20:16
Příspěvekod Klarchen » neděle 21. červen 2015, 20:34
Mě řekli, že pro účeky to vyplní kterákoli pobočka v Praze (mají propojený systém v PC), byla jsem na Vysočanské teď v únoru...
Klarchen
Krafařka
Krafařka

927 příspěvků
03. červenec 2008
Příspěvekod Markiz » neděle 21. červen 2015, 21:54
řešila jsem v roce 2012
jen jsem napsala na email posta.xa@cssz.cz ze to potřebuji a úřednice mi odepsala, že si potřebuje ověřit adresu, kam to potvrzení pošle
adresu jsem potvrdila a do týdne jsem to měla doma
také se mi tam nechtělo s dítětem
Markiz
Krafařka
Krafařka

655 příspěvků
27. květen 2008
Praha
Příspěvekod Vladimira » neděle 21. červen 2015, 22:08
Taky jsem to řešila korespondenčně. V Praze.
Vladimira
Howgh
Howgh

15482 příspěvků
07. červen 2009