ADV TOP
ADV LEFT

Školka - přechod ze 4hod.na celodenní

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Rachel » čtvrtek 11. říjen 2007, 07:18
Holky,
poslední dobou si říkám, co když mě ta úřednice na úřadě pěkně mystifikovala... moje děti budou mít přesně 16. října 4 roky a tudíž mi končí rodičák a mám tedy právo dát děti na celý den do školky, že jo...
Ale ona mi před měsícem jen řekla, že právo na to chodit celý den mají až od 1. listopadu....
Poradíte mi někdo??? Podle mě mi ani za celý říjen nezaplatí celý rodičák - nebo ano???? Určitě mi pošlou jen nějakou jejich vypočtenou část.. nemáte s tím někdo zkušenost?
Dííííííky
Rachel + dvojčata + mimi (31tt)
Rachel
Pískle

26 příspěvků
04. duben 2007
Příspěvekod -eva- » čtvrtek 11. říjen 2007, 07:37
Ahoj,
jsem docela přesvědčená, že Ti dají za říjen celý rodičák, takže Ti to ta úřednice řekla dobře. Kamarádka teď řešila něco podobného.
Eva
-eva-
Krafařka
Krafařka

947 příspěvků
02. říjen 2006
Praha Modřany
Příspěvekod Martinak » čtvrtek 11. říjen 2007, 07:39
No já myslím,že dostaneš celou částku,tak jako jsi ji určitě dostala za první měsíc rodičovské dovolené(a taky to nebyl celý měsíc).100% to ale nevím.To jsem ještě neřešila.Holky určitě přihodí názor.
M
Martinak
Drbna
Drbna

4001 příspěvků
21. září 2006
Olomoucko
Příspěvekod Janina_2 » čtvrtek 11. říjen 2007, 07:42
Dostaneš rodičák za CELÝ měsíc, kdy má dítko 4. narozeniny, bez ohledu na to, jestli je narozené první nebo poslední den v měsíci.

Takže do školky na "plnýů úvazek opravdu až od 1. listopadu :-)
M 7/2003 & Š 7/2005 & V 6/2013 a G 6/2013

http://www.kvalitniautosedacky.cz

Sleva 100,- Kč pro BC závislačky při objednávce nad 3000,-, do poznámky uveďte BabyCafe -100Kč (mimo výprodej a akční nabídky)

recenze z BC zde
Janina_2
Kecka
Kecka

1931 příspěvků
22. září 2006
Ydykseb
Příspěvekod Rachel » čtvrtek 11. říjen 2007, 08:01
HOLKY DIIIIIKY MOC.....
Rachel
Rachel
Pískle

26 příspěvků
04. duben 2007
Příspěvekod Sulanek » čtvrtek 11. říjen 2007, 08:36
Mam tuto zkusenost uz za sebou a je to tak jak rikala urednice ... za mesic kdy ma mala narozeniny dostanes cely rodicak, ale podminka je, ze dite bude ve skolce jenom 4h, takze vydrz tech 14 dni s puldenakem, vyplati se to!:-)

Sulda
Sulanek
Klábosilka
Klábosilka

429 příspěvků
20. září 2006
Praha 4
Příspěvekod Magdulka » čtvrtek 11. říjen 2007, 08:55
Holky a nevíte náhodou některá jak to bude od 1.1.2008? Dvojčata mají 4r v únoru 2008. Myslíte, že ještě bude platit to co teď = když chodí na 4h denně tak se bere rodičák?
Nějak si tak myslím, že po novu to bude tak, že buď matka chodí do práce nebo bere rodičák, ale že to nepůjde kombinovat.
Magdulka
Klábosilka
Klábosilka

411 příspěvků
29. leden 2007
Příspěvekod Gábinka » čtvrtek 11. říjen 2007, 10:21
Já nevím, ale logicky si myslím, že od narozenin může chodit na celý den a o rodičák nepřijde, protože na ten máš nárok, i kdyby to byl jen jeden den v měsíci.

To mi bylo řečeno, když jsem se na sociálce ptala, jak se to bude řešit v lednu, kdy v průběhu měsíce nastoupím na mateřskou - že za tu část měsíce, co budu na rodičáku, než nastoupím na MD, tak dostanu potvrzení, že do toho data navštěvovala školku jen ty 4hodiny denně a úderem dne nástupu na MD už nemusím hlídat, kolik hodin tam bude a o rodičák za leden nepřijdu...Jen mě zajímá, jak to bude fungovat v praxi s potvrzením ze školky

G
Obrázek
BáraObrázek
AnetkaObrázek
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006