ADV TOP
ADV LEFT

Zaslání žádosti o RP poštou

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gábinka » úterý 15. leden 2008, 15:35
Nany píše:Jasňačka . díky moc za rady. Snad to bude vše v pohodě. Někdy mi přijde že ty ženský na těch úřadech dělaj jak kdyby nám ty peníze vyplácely ze svýho.

Asi jak kde, jak kdo a jak co. Mám zkušenost, že mi ochotně poraděj, případné chyby ve formuláři opraví, zaškrtaj, s čím si nejsem jistá (někdy ty slovíčka fakt nechápu:D ). Ale taky když jsem šla žádat o první RP, tak jsem přinesla potvrzení, co mi zaslala sociálka - stejný údaje, co jsou na formuláři, ale poslali mi to jen na jejich papíře, žádný ofiko lejstro. A to jim nestačilo a museli jsme kvůli tomu do Prahy, aby na sociálce potvrdili tentýž papír, jen na ofiko lejstro. STejný data. Na OSSZ taky koukaly jak....

Aspoň, že už je možnsot ty formuláře vyplnit nebo jen stáhnout z webu a nechtěj, aby to byl originál vyzvednutý na úřadě
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Nany » úterý 15. leden 2008, 15:42
Gábinko já vím ,fakt záleží na koho natrefíme, třeba tu paní ze sociálky jsem měla úplně skvělou ,strašně hodnou a ochotnout pomoct mi i stím co nebylo v její kompetenci, ale ted jsem asi na tom úřadu práce narazila na nějakou ne moc ochotnou. :( .
Nany
Krafařka
Krafařka

809 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Danielab » středa 06. únor 2008, 12:46
Ahoj,
jen jsem chtěla napsat, že žádost bez problémů přijali, vše bylo správně vyplněné a přiložené kopie stačily.
Dnes mi přišlo rozhodnutí ze sociálky, že mi RP přiznávají a berou na vědomí délku RD, pro kterou jsem se rozhodla.
D.
Danielab
Howgh
Howgh

6002 příspěvků
24. září 2006
Brno
Příspěvekod Nany » středa 06. únor 2008, 13:31
U mě je to trošku složitější ,ale taky potvrzuji že to opravdu jde poslat všecko poštou. Stačí u všech dokladů kopie. Mě už se z úřadu ozvaly , ale jak říkam trošku mě z toho dělají pakrnu. nic méně na RP nárok mám takže i já se dočkám. ;)
Nany
Krafařka
Krafařka

809 příspěvků
21. září 2006