ADV TOP
ADV LEFT

Žádost o RP - OP manžela?

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Janina_2 » středa 23. leden 2008, 17:41
Po mě chtěli při odevzdání papíru k RP jen rodné číslo manžela, nic víc.
M 7/2003 & Š 7/2005 & V 6/2013 a G 6/2013

http://www.kvalitniautosedacky.cz

Sleva 100,- Kč pro BC závislačky při objednávce nad 3000,-, do poznámky uveďte BabyCafe -100Kč (mimo výprodej a akční nabídky)

recenze z BC zde
Janina_2
Kecka
Kecka

1931 příspěvků
22. září 2006
Ydykseb
Příspěvekod Petulda » středa 23. leden 2008, 17:59
Po mě ho teda nechtěli ani když jsem žádala poprvé. A novou žádost jsem jim teď poslala jenom doporučeně poštou. Taky nechápu, proč chtějí OP manžela, když o RP žádáš ty :? .
Petulda
Howgh
Howgh

5159 příspěvků
21. září 2006
severní Čechy
Příspěvekod Gábinka » středa 23. leden 2008, 18:01
Petuldo nechci kecat, ale mám pocit, že to chtěli až v momentě, kdy jsem žádala o přídavky? Až když jsem dokládala příjmy....do té doby nevím. Protože tam na tom formuláři je okruh společně posuzovaných osob plus musel dokládat ty příjmy i on...Jestli i dřív, to se přiznám nepamatuju...
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Girra » středa 23. leden 2008, 18:39
Holky, díky moc! Tak jsem tam dneska zkusila zajít bez manželovy OP (pro jistotu jsem vzala jeho pas) , a paní to po mě vůbec nechtěla. Jenom viděla, že jsem jí podávala OP a pas, ale vůbec se na to nepodívala. Tak jak tu někdo psal, byla jsem za minutu zase venku. :D
Takže co úředník, to jiné požadavky.... (jako vždy) :roll:
Girra
Klábosilka
Klábosilka

314 příspěvků
17. březen 2007
Příspěvekod Petulda » čtvrtek 24. leden 2008, 08:15
Gábinka píše:Petuldo nechci kecat, ale mám pocit, že to chtěli až v momentě, kdy jsem žádala o přídavky? Až když jsem dokládala příjmy....do té doby nevím. Protože tam na tom formuláři je okruh společně posuzovaných osob plus musel dokládat ty příjmy i on...Jestli i dřív, to se přiznám nepamatuju...

Gábinko - tak to pak asi jo, to nevím, o přídavky jsem nežádala. Ale přišlo mi divný, že když žádáš rodičák na sebe, že by chtěli občanku manžela. Do tý jim v tomhle případě snad nic není, ne?
Petulda
Howgh
Howgh

5159 příspěvků
21. září 2006
severní Čechy