ADV TOP
ADV LEFT

Rodičovská dovolená a brigáda

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Edita76 » pátek 08. únor 2008, 09:56
Mám prosbu, vím, že si na rodičovské dovolené můžu přivydělat kolik chci,ale nevím jak je to s hodinama.Chodím teď na dvě brigády najednou a na jedné mě řekli,že můžu pracovat jen 150 hodin ročně celkově od všech zaměstnavatelů a v druhé,že 150 hodin ročně u jednoho zaměstnavatele a klidně 150 u dalšího.Nevíte prosím někdo jak to je?Díky.
Edita76
Klábosilka
Klábosilka

337 příspěvků
26. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Zuziky » pátek 08. únor 2008, 10:24
Ahoj,

pokud to mas na Dohodu o provedeni prace (jakoze asi jo ;) ), tak muzes rocne 150hodin u jednoho zamestnavatele, takze 2 zamestnavatele=2*150hodin ;)
Zuziky
Klevetnice
Klevetnice

3047 příspěvků
21. září 2006
severní Morava
Příspěvekod Edita76 » pátek 08. únor 2008, 10:27
Zuziky díky za super rychlou odpověď :) :)
Edita76
Klábosilka
Klábosilka

337 příspěvků
26. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Zuziky » pátek 08. únor 2008, 10:28
Edit, vubec neni zac- mne to nedavno rikala lektorka na kurzu ucta, tak jsem chytra :D
Zuziky
Klevetnice
Klevetnice

3047 příspěvků
21. září 2006
severní Morava
Příspěvekod Nessinka » pátek 08. únor 2008, 12:27
Holky a dá se pracovat na mateřské (rodičovské) dovolené i na nějakou jinou smlouvu? Např. jako vedlejší prac. poměr? A ještě jsem slyšela, že si nemůžu přivydělat u zaměstnavatele, ze kterého mi plyne mateřská (rodičovský příspěvek). je to pravda?
Nessinka
Diskutérka
Diskutérka

2765 příspěvků
08. leden 2007
Příspěvekod Zuziky » pátek 08. únor 2008, 12:34
Nessi, u materske nevim(ale myslim, ze spis ne), u rodicaku muzes chodit do prace normalne- nikde to nevykazujes- v souvislosti s prijmem rodicaku- tam jde o to, ze dite ti nechodi do skolky/jesli vic, nze je urcena doba (do 3let-5dnu v mesici, 3-4roky 4 hodiny denne- pokud mas rodicak do 4let)- a zajistis mu hlidani jinak...
Zuziky
Klevetnice
Klevetnice

3047 příspěvků
21. září 2006
severní Morava
Příspěvekod Bjanka » pátek 08. únor 2008, 13:16
u mateřské bys teoreticky mohla pro téhož zaměstnavatele pracovat na dohodu o provedení práce, našla sem to někde na netu, ale když jsem se na to ptala na sociálce, tak mi úřednice řekly, že to nejde, zjišťovala jsem to pro naši jednu zaměstnankyni. Takže se doporučuju přeptat na tvojí sociálce, třeba na to budou mít jiný názor.
Bjanka
Howgh
Howgh

7600 příspěvků
04. říjen 2006
Vysočina
Příspěvekod Zuziky » pátek 08. únor 2008, 20:23
Bjanko, ja prave nasla, ze pri materske se neda pracovat- ze to je jako nemocenska davka, takze ne...pri rodicaku uz pak ano...
Zuziky
Klevetnice
Klevetnice

3047 příspěvků
21. září 2006
severní Morava
Příspěvekod Nessinka » neděle 10. únor 2008, 18:26
Holky, jste zlaté, moc děkuju!!!
Nessinka
Diskutérka
Diskutérka

2765 příspěvků