ADV TOP
ADV LEFT

Poraďte pěkný umělý stromek

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Klaruse » středa 13. říjen 2010, 14:07
Ahoj, minulý rok jsem měla objednaný umělý stromek z Quelle , ale jaksi nedorazil, takže jsem skončila u živého koupeného 23:-))
takže už myslím že je na čase si koupit nějaký už teď - poraďte mi kde mají nějaký pěkný umělý stromek- menší - tak těch 150 cm by stačilo a aby do Vánoc dorazil:-) a pokud je třeba se na něco při výběru zaměžit- materiál skadnost...je to pro mě španělská vesnice...
Děkuji
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Pepro » středa 13. říjen 2010, 14:54
Loni jsme procházeli super a hypermarkety a je teda dost rozdíl. Podle fotky na netu bych asi nekoupila.
My byli v tescu, OBI, Bauhausu a nakonec jsme koupili v Globusu. Je teda fakt hezkej, ale byl z těch dražších.
Nám šlo především o vzhled, aby to nebylo koště. Chtěli jsme malej, ne širokej. To byly naše kriteria.
Přidala bych foto, ale všude jsme v popředí my a mimčo (rodila jsem 21.12.)
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Aterka » středa 13. říjen 2010, 15:05
Opravdu pěkný umělý stromek prostě neexistuje.... projdi si obchody a kup, který se ti aspon trochu zalíbí

nejlepší řešení je, koupit nějaký vzrostlejší smrček a sadit do velkého květináče

vyjde s¨tejně draze jako ten umělý a bude živý :D
Aterka
Klevetnice
Klevetnice

3021 příspěvků
08. březen 2007
Příspěvekod Trotinette » středa 13. říjen 2010, 16:34
Aterka píše:Opravdu pěkný umělý stromek prostě neexistuje.... projdi si obchody a kup, který se ti aspon trochu zalíbí

nejlepší řešení je, koupit nějaký vzrostlejší smrček a sadit do velkého květináče

vyjde s¨tejně draze jako ten umělý a bude živý :D

Jenže stromečky v květináči hned opadávají stejně, natož aby vydrželi několik let, chacha ;) Mají úplně ohlodané kořeny, nemají být z čeho živeni..

Mě se zdá pěkný v podstatě každý nazdobený vánoční stromek...asi proto, že mám Vánoce ráda
Trotinette
Diskutérka
Diskutérka

2027 příspěvků
23. únor 2008
Terre
Příspěvekod Marka » středa 13. říjen 2010, 17:00
My koupili v Obi, taky z dražších. Je hezkej, ale letos chci stejně živej...
Marka
Diskutérka
Diskutérka

2926 příspěvků
21. září 2006
ÚB 2006
Příspěvekod Peggy » středa 13. říjen 2010, 17:41
My máme kanadskou borovičku, tuším taky z OBI, je moc hezká. Máme tu horko, živej stromek by nám tu moc dlouho nevydržel, navíc mně vždycky dost deprimovala ta likvidace, nemám ráda ani řezaný kytky, je mi líto, když zvadnou. Takže za mně pokud bych měla podmínky, tak živej v květináči a jelikož nemám, tak raději pěknej umělej.
Obrázek

Obrázek
Peggy
Drbna
Drbna

4373 příspěvků
13. únor 2008
Praha
Příspěvekod Enoulik » čtvrtek 11. listopad 2010, 09:45
Podle fotky fakt nekupovat. Nejlepší je projít markety. V Tesku už jsem tento týden nějaké viděla. My máme umělý už třetím rokem + živé větvičky po bytě, aby to trochu vonělo. Je to nějaký tesko strom, stál necelé 2000.
První společný stromek jsme měli živý, při úklidu jsem nebyla doma a mého přítele nenapadlo nic lepšího než stromek táhnout za kmen po koberci přes 3 místnosti :? :? Si nedovedete představit tu katastrofu. Bylo to v kobercích tak zapíchané, že se to muselo ručně vytahovat.
Enoulik
Klábosilka
Klábosilka

304 příspěvků
04. březen 2009
Napajedla
Příspěvekod Petula123 » čtvrtek 10. listopad 2011, 11:24
Jednoznačně www.stromeckov.cz mají tam ty nejkrásnější umělé stromky, co jsem viděla, žádné čínské výrobky! Nádhera.
Petula123
Pískle

6 příspěvků
07. srpen 2011
Příspěvekod Charmy » čtvrtek 10. listopad 2011, 11:29
V Polsku mají krásné umělé vánoční stromky - Polský Těšín aj. Já sama bych umělý nebrala, ale v Polsku je měli vážně jako pravé a za super ceny :-)
Charmy
Treperenda
Treperenda

1377 příspěvků
10. únor 2011
Mezi horama
Příspěvekod Petulka82 » čtvrtek 10. listopad 2011, 11:31
Tak mohlo by to vyznít jako reklama, ale s Petulou123 musím souhlasit. Loni jsme tam stromeček objednali a jsme max. spokojení. Podle fotky bych taky nevěřila, ale fotky svého, objednaného tamtéž, mi posílala jina B-Cafařka :) ( Loni se ty stránky ještě jmenovaly www.umelyvanocnistromek.cz )
Petulka82
Diskutérka
Diskutérka

2634 příspěvků
27. červen 2008
Karlovarsko
Příspěvekod Cidulka » čtvrtek 10. listopad 2011, 16:59
Objednávala jsem loni-umelevanocnistromky.cz (Aliverde-Oldřichovice)
Super cena a stromek fakt úžasný.
Cidulka
Pískle

38 příspěvků
12. červenec 2011
Brno-venkov
Příspěvekod Gondwana » středa 13. srpen 2014, 20:15
Vánoce v létě?! :palma:
Gondwana
Howgh
Howgh

6509 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Vochemerle » středa 13. srpen 2014, 20:32
Gondwana píše:Vánoce v létě?! :palma:

Náhodou, já už mám 3 dárky a pár dopisů pro Ježíška v peněžence. :mrgreen:
Vochemerle
Klevetnice
Klevetnice

3612 příspěvků
18. prosinec 2006
soutok Labe a Orlice
Příspěvekod Gehenna » středa 13. srpen 2014, 20:41
Ada524 píše:Ahoj holky, minulý rok jsem vybírala vánoční stromkem tady http://www.renegad.cz/163-stromky-a-vence a známá zase tady http://www.vanocni-nakup.cz/vanocni-str ... p-282.html

A teď, v srpnu, sis na to vzpomněla?
Zajímal by mě celý ten předchozí proces, co vedle až k nutkání tohle zveřejnit úplně cizím lidem.
Rozepiš se, prosím.
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Gondwana » středa 13. srpen 2014, 20:55
Vochemerle píše:
Gondwana píše:Vánoce v létě?! :palma:

Náhodou, já už mám 3 dárky a pár dopisů pro Ježíška v peněžence. :mrgreen:

Hustá!
Já žiju přítomností, proto i dárky kupuju až po 20. prosinci, když už nám doma voní stromeček.
Gondwana
Howgh
Howgh

6509 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě