ADV TOP
ADV LEFT

Ten nej... největší vánoční opruz;-)

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Llevelyn » sobota 22. prosinec 2012, 18:21
Taptinka píše:[.. šla jsem ráno na poštu, bylo za pět osm, fronta před zamčenými dveřmi cca deset lidí.. Otevřeli cca osm pět, obsluha na jednom okýnku ze tří co klasicky fungují jindy (jinak jich tam je šest)...a pak se diví že lidi držkujou.

My tam byli cca v 9, otevřený 4 okýnka a docela to odsejpalo :D :D Pravda, šla jsem tam vyzvednout něco, co mělo být dávno doma, bo my doma a ve schránce lísteček, ale to je jiná story.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Trixl » sobota 22. prosinec 2012, 18:56
Johanka83 příště nezkoušet argumentovat, oznamovat, že pokud vás chtějí vidět, musí přijet a hotovo.
Jerrys22 díky za radu, nemytí je mi sympatický, přidám to zabalení do papíru a budu vysmátá.
Návštěvy byly docela stíhatelné, když byly děti malé, ale jak jsou velké a mají svoje rodiny a práce v nepřetržitém provozu a ještě do toho rodiče a prarodiče naše plus další příbuzenstvo ... ty svátky jsou krátké.
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Kavi » sobota 22. prosinec 2012, 21:10
Tak pro mě je největší peklo kuchat a porcovat kapra :roll:
Bordel všude a ruce mám smradlavý ještě dva dny.
Chlap to nikdy nedělal a proč taky, když má chlapa za manželku, že... :D
Kavi
Howgh
Howgh

7957 příspěvků
22. září 2006
Brno
Příspěvekod Johanka83 » sobota 22. prosinec 2012, 21:23
Trixl - díky, vím, že máš pravdu a v teoretické rovině to mám zmáknuté, ale ta praxe. Když pak naběhnou na "tak to se letos asi neuvidíme... atd.", tak prostě na to nemam. Ale pracuju na sobě, tak věřím, že časem se obrním. :)

Dneska jsem ozdobila s nechodícím batoletem stromek. :hura: Úžasné. :hura: Napečíno, uklizíno, zabalíno, nazdobíno. Vařit bude muž, takže padla. :D

A k těm formičkám. Moje tchýně (obor cukrář-pekař) se k mytí nikdy nevyjádřila, tak nevím. Babička říkávala nemýt. Pamatuju si, jak je máma jednou umyla a ten rok (byť stejný recept) nevyklopila nic. Nejsem vůbec zdatná v pečení, ale letos jsem si všimla, že vyklopitelnost souvisí i s propečeností. Jak je to moc, nebo málo, tak to jde blbě. A osobně je nemeju. Když jsou fungl nové, tak umyju a vytřu tukem nebo sádlem a pak po pečení (pokud nejsou připálené, nebo oblemcané, ale jen jakoby zaprášené) je jen vytřu vlhkym ubrouskem, další rok jsou v pohodě. Ale jsem amatér, tak nevím. :D
Johanka83
Diskutérka
Diskutérka

2205 příspěvků
16. březen 2009
Příspěvekod Adka007 » sobota 22. prosinec 2012, 21:23
Kavi píše:Tak pro mě je největší peklo kuchat a porcovat kapra :roll:

Kavi a co se jednou šprajcnout a neudělat to? třeba by tě zastoupil ;-)
Adka007
Diskutérka
Diskutérka

2630 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Kavi » sobota 22. prosinec 2012, 21:28
No jo, no...já sice remcám, ale když už to dělám 12 let, tak pozdě bycha honit :D
Zase zastane jiný věci, naštěstí!
Kavi
Howgh
Howgh

7957 příspěvků
22. září 2006
Brno
Příspěvekod Mamia » sobota 22. prosinec 2012, 22:00
Missorka píše:
Mamia píše:Už jsem na to přišláá :hura: Mám taky jeden opruz a pro mě je to ze všech opruzů ten nejopruzovatější:

Musíme ještě zajet nakoupit nějaké potraviny. Uá, jak já to nesnáším, tolik lidí všude.

(Ale říkám si, jak je príma, že je čím, za co, s kým, pro koho, kam a pro co zajet - a můžu být vlastně jen ráda, že jo? Navíc se preventivně dopuju kokosovýma kuličkama, tak nákup snad přežiju ;) )

Byla jsem na nákupu, strašně lidí... Moc děkuju té slečně pokladní, co by rozesmála i mrtvolu, byla tak skvělá, že jsem si od ní koupila z přímého prodeje bonbóny, které vůbec nejíme, ale jsou na kašel, třeba se budou hodit! :-)

A jdu balit a dám si čízo :-)
:)

Tak u nás nakonec ani moc lidí nebylo, u pokladny bez fronty a mladá pokladní s úsměvem volala: "Pojďte ke mně... já mám tak ráda velký nákupy!" A nejspíš to myslela vážně :)
Mamia
Klevetnice
Klevetnice

3431 příspěvků
02. březen 2011
Příspěvekod Lau » sobota 22. prosinec 2012, 22:20
S těmi nákupy jsem si vzpomněla, že jsem se ptala u nás v potravinách, co mají Vietnamci, jak budou mít otevřeno o vánocích a on mi tou svou kouzelnou češtinou povídá: "žádná dovolená, žádný vánoce". Tak víte vy co? Největší vopruz by by byl, kdyby žádný vánoce nebyly, žádné rozzářené dětské oči. A vlastně rozzářené oči dospěláků taky.
Lau
Klevetnice
Klevetnice

3490 příspěvků
21. září 2006
Kolínsko
Příspěvekod Mamia » sobota 22. prosinec 2012, 22:52
Lau píše:S těmi nákupy jsem si vzpomněla, že jsem se ptala u nás v potravinách, co mají Vietnamci, jak budou mít otevřeno o vánocích a on mi tou svou kouzelnou češtinou povídá: "žádná dovolená, žádný vánoce". Tak víte vy co? Největší vopruz by by byl, kdyby žádný vánoce nebyly, žádné rozzářené dětské oči. A vlastně rozzářené oči dospěláků taky.

To je pravda :)
Mamia
Klevetnice
Klevetnice

3431 příspěvků
02. březen 2011
Příspěvekod Taptinka » neděle 23. prosinec 2012, 01:32
Lau píše:S těmi nákupy jsem si vzpomněla, že jsem se ptala u nás v potravinách, co mají Vietnamci, jak budou mít otevřeno o vánocích a on mi tou svou kouzelnou češtinou povídá: "žádná dovolená, žádný vánoce". Tak víte vy co? Největší vopruz by by byl, kdyby žádný vánoce nebyly, žádné rozzářené dětské oči. A vlastně rozzářené oči dospěláků taky.

Ladu oni mají zavřeno v lednu, na tu jejich slávu.. "jejich" přechod na nový rok ? Ne náš Silvestr, něco jiného :)

Ale lituju je taky.. :)
Taptinka
Drbna
Drbna

4915 příspěvků
30. leden 2008
Příspěvekod Blanka2 » neděle 23. prosinec 2012, 07:08
Adka007 píše:
Kavi píše:Tak pro mě je největší peklo kuchat a porcovat kapra :roll:

Kavi a co se jednou šprajcnout a neudělat to? třeba by tě zastoupil ;-)

tak kdyby se u nás čekalo, až tohle udělám tak asi jíst nikdy nebudeme... štěstí, že manželovi tohle vůbec neva :erik:

a můj největší opruz na vánocích je "odzdobování" stromku, to nesnáším a je mi líto, že to už končí a odzdobení je ta poslední tečka... jo a chtěla bych být dítě a užívat si vánoc né jako dospělá....
Blanka2
Moderátor FFF
Moderátor FFF

10530 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Hopsinka » neděle 23. prosinec 2012, 09:32
Kavi: u nás letos bude kapra zabíjet soused. Manžel to neumí, já taky ne a děti chtěly živého kapra do vany ;)
Hopsinka
Pískle

40 příspěvků
21. září 2006
Praha 8
Příspěvekod Mirabelka » neděle 23. prosinec 2012, 11:06
Nejvetsi opruz je nevyzadane prekvapeni... :-Z

nekolik tydnu pred vanoci naznacuju co by se mi hodilo, co bych si prala.... a vzdycky mi nekdo pro jistotu nadeli nejake kremy po kterych se osypu, krabici malovatek co nepouzivam...nebo hned 3 kabelky (nepouzitelne).. :-Z :-Z

a ode me se ceka, ze budu nadsena...

Je mi presne jako tomu klukovico dostal hnedy botky misto vysnenych kovbojskych krapu. Nejsem nevdecna, jen mi prijde zbytecny mi davat veci ktery nepouzivam a nebudu....proste opruz!! :grr:
Mirabelka
Drbna
Drbna

4018 příspěvků
02. září 2008
Sydney
Příspěvekod Inkognito » neděle 23. prosinec 2012, 12:32
Mirabelka píše:Nejvetsi opruz je nevyzadane prekvapeni... :-Z

mi volala mamka, nadšená, že pro mě má dárek.. ale že ví že já na tohle nejsem a že ví že ani z provedení nebudu nadšená, že už ale domluvila že to můžu přijít vyměnit..

proč to kupuje teda ?? :-Z
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Pon » neděle 23. prosinec 2012, 15:56
Inkognito píše:
Mirabelka píše:Nejvetsi opruz je nevyzadane prekvapeni... :-Z

mi volala mamka, nadšená, že pro mě má dárek.. ale že ví že já na tohle nejsem a že ví že ani z provedení nebudu nadšená, že už ale domluvila že to můžu přijít vyměnit..

proč to kupuje teda ?? :-Z

:D
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009