ADV TOP
ADV LEFT

Vánoční inspirace ... 2013

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lu » čtvrtek 31. říjen 2013, 08:39
Prisel mi letak z Popronu, takze jsem nacerpala neco inspirace tam:
(doufam, ze to nebude brano jako reklama, nic s nima nemam... fakt ;-) )

Zalozka do knizky. Mame prvnaka, zacina cist, prijde mi to dobry napad. Akorat nevim, zda koupim tuto nebo nejakou jinou, tuhle bych asi nejdriv chtela videt nazivo.

Svitici tycky kupujeme kazdy rok... ma to docela uspech u vsech deti a jak je brzo tma, tak se hodi.

A pak tam maji Furbyho. Matne tusim, ze ho tu nekdo chtel kupovat... vubec se v nich nevyznam, my to kupovat nebudem, ale treba to nekomu pomuze.
Lu
Krafařka
Krafařka

919 příspěvků
17. červen 2007
Příspěvekod Xsamotar » čtvrtek 31. říjen 2013, 10:11
Medvídek píše:
Xsamotar píše:Medvídku - u nás je tohle taky běžné trávení večerů pc/tv. A nešlo by třeba koupit předplatné do divadla, nebo tak něco? Prostě něco, kam se "musí"?
U nás totiž snaha o jinou aktivitu večer končí tím, že jednomu nechce, nebo už je pozdě.. prostě vždycky něco.

Xsamotar,
předplatné nehrozí.Není kdo by hlídal.Vyjetí se zajetých kolejí je ták těžký.Ale díky.

U nás je to stejné. Pravidelné hlídání není. Takže max. že se jednou ročně dostaneme na nějaký koncert. Ale tak třeba u vás projdou i hry.
Pokud by jsi narazila na nějakou pro dospělé s dobrým doporučením, tak dej prosím vědět.

Jinak u nás loni byly velmi ceněné doma vyráběné dárky k jídlu. Čokoládové likéry, paštika, čokoládové pralinky (do těch teda letos nejdu, to mě stálo děsně nervů). Ale minimálně paštiku bych chtěla zvládnout znovu. A tuším, že jsem dělala utopence, nebo něco takového a zázvor s citronem v medu. Pro švagry, kterým je mezi 25-30 a nemají ani ženu ani děti to byl jediný dárek, který jsem byla schopná loni vymyslet.
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Trirea » čtvrtek 31. říjen 2013, 10:34
Nabízím vystřelovacího šmoulu, viz foto, akorát má domek červenou střechu cena 80 plus pošta

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=70235196&tab=0
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Trirea » čtvrtek 31. říjen 2013, 10:54
Abdolutně nevím, co pro manžela,nějaký nápad?
Je to technický typ, programátor, rád mmá filmy
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Myška » čtvrtek 31. říjen 2013, 11:05
Třeba se to bude někomu hodit...
1.11.-3.11. je v Tescu sleva na hračky... pro členy Clubcard 30% (pro normální zákazníky 20%)... platí i na zlevněné hračky v akci.

Já mám spadeno na Chobotnici Play Doh (se 4ks modelíny navíc)... už je v akci a po slevě vyjde na necelých 250,-.
A jestli to bude i na deskové hry, tak vezmu Scrabble original (taky je momentálně v akci a vyjde cca na 360,-).

Není to reklama :) ... je dávám tip...
Myška
Diskutérka
Diskutérka

2417 příspěvků
18. únor 2007
Příspěvekod Xsamotar » čtvrtek 31. říjen 2013, 20:13
Medvídek - no dobrá.. to je taková znouzecnost. Protože jak píšeš, švagři co potřebují, to si koupí. A fakt nevím čím udělat radost chlapům bez konkrétního koníčku :) Navíc taky, jeden rok od nich něco dostaneme, druhý rok ne. A mě to pak bylo líto, když jsem půl roku vymýšlela dárky a na oplátku dostala kulové nebo nějakou blbost. Takhle je mi to fuk :)
Babičky řešíme dárkem, který tvoříme s dětmi. Protože ty taky všechno mají. Ale taky je to o tom, že jsem v celé rodině jediní s dětmi, takže tyhle dárky babičky velice oceňují :)

Já právě co jsem koukala na hry typu Červenání, Flaška a tak, tak to bylo všechno o pití a přihlouplých úkolech.. možná spíš vyrobit nějakou vlastní? A tímhle se nechat jenom inspirovat? Dárek by to byl o to cennější. Otázka je, jestli by neskončil ve skříni, stejně jako hra kupovaná.
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav