ADV TOP
ADV LEFT

Co vás ladí na Vánoce? :-)

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Peki » čtvrtek 19. prosinec 2013, 11:46
Klaris píše:
Peki píše:Ashley
Upekla jsem asi čtyři druhy cukroví v nějakým vánočním záchvěvu.
Tak nějak tradičně se na to děti vrhly a skoro vše vyplenily.
Takže počítám, že o víkendu si pečení zopáknu.

S dárkama tě opravdu potěším. Nula. Nemám zatím vůbec nic. :oops: :-?
Komentáře o balení dárků považuju za provokace.

ale to musíš schovat, zavázat, zamčít :D (dělám já, neb odmítám energii do pečení investovat víckrát, to by se taky mohlo stát, že už na vánoce prostě nebude)

a já mám na balení dárků luxusních 5dní!! (rodina odjela beze mě na hory) :hura:

Sežrání vanilkových rohlíčků už je tak nějak tradice, u těch ostatních jsem zaváhala, no. Příště teda pod zámek.

No a máš pravdu 5 dní, to se ještě něco dá stihnout.
Peki
Treperenda
Treperenda

1066 příspěvků
30. září 2009
Praha
Příspěvekod Trixl » čtvrtek 19. prosinec 2013, 13:38
nestíhám úklid, ještě nemám nic napečíno, ale máme výzdobu letos už od první adventní neděle (to asi je za ten neúklid), dárky a stromek, takže vlastně to nejdůležitější je :)

Janiko mě si potěšila :) hele hlavně klídek, my měli navařeno, napečíno, naklizíno, ale spruzenou matku k nevydržení a ty galeje při generálním úklidu děs běs, moje děti si to užívají, já sice bývala uhoněná, ale posledních pár let, s nárůstem dětí, nechci už aby mi hlava únavou padala při večeři do talíře :D
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Andruša » čtvrtek 19. prosinec 2013, 13:48
Asi provokuju ale stíhám a naladěno je a mám z toho moc dobrý pocit a užívám si to. Dárky všecky doma, půlka zabalena, stromeček už stojí, úklid velký nedělám, nějak to zmáknu lehce o víkendu. Rozpis na jídlo už mám, větší část velkého nákupu jídla taky. Cukroví (rohlíčky a sádláky) napečeny začátkem adventu, pomalu vše sežráno, ale od kamarádky mám ukryté kilo cukroví na Štědrý den. Zítra poslední den školky a práce a tím pro mě začínají vánoce. V sobotu jdeme na zimák bruslit, v neděli do kina na Dinosaury, někdy mezitím si zajedeme do rybárny pro kapra. A moje dítko už týden každý večer běhá po zahradě s prskavkama a zpívá Vánoce Vánoce přicházejí ... :-)
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2018 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Katchen » čtvrtek 19. prosinec 2013, 14:15
No, jedna várka lineckýho už je sežraná, druhou jsem upekla včera a čeká ještě na namazání a slepení. Tradiční cukroví s tátou budeme péct dneska. K výzdobě jsem se už vykopala, stromeček bude u našich. Dárky jsem dorazila včera, ještě je zabalit. Jinak bordel jako obvykle a ještě o trochu větší, vánoční nálada zatím nikde, ale to se poddá. Těším se na Ježíška, těším se na tradiční štědrodenní vycházku na hřbitov a tak vůbec.
Katchen
Howgh
Howgh

5232 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Wilhelmina » čtvrtek 19. prosinec 2013, 16:51
Já jsem už nějaký ten rok na Vánoce nenaladitelná. Hledám ten kanál a furt nic ... :D
Wilhelmina
Kecka
Kecka

1660 příspěvků
22. srpen 2010
Stockholm