ADV TOP
ADV LEFT

Vánoční příběh do adventního kalendáře

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zuza77 » úterý 02. prosinec 2014, 09:33
Taky cteme. Pribeh o kocce(hlavne o tech drapkach) kluky nadchnul. Na okne mame nalepenou chysi a kocku. Vypada to zatim podivne, ale to se srovna:-)
Zuza77
Howgh
Howgh

12757 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Lucka73 » čtvrtek 25. prosinec 2014, 06:45
Tak náš letošní betlém vypadá takhle (jako ty stromy tam nějak asi chybí - letos bylo míň času (a nebo Míra málo zlobil - loni je dostal za trest :D :D :D), ale příště napravíme.

Obrázek
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Cheia » sobota 27. prosinec 2014, 21:58
Moc všem děkuji za tuto diskusi a nápad a hlavně těm, co zveřejnily své betlémy. Veřejně se tímto doznávám, že jsem vás všechny vykradla, kde se mi jaký nápad líbil, a tak jsem to nějak všechno poskládala dohromady :oops: A tak abych jen nebrala, též se dělím. Výsledek se mi ale strašně blbě fotí, je to těmi barvami na okno na dvou oknech, které jsou vedle sebe v tupém úhlu, a když je dobře vidět jedna část, druhá ne a naopak. Tak aspoň takhle:
betlem.jpg

Nebo ještě takhle:
betlem.jpg

Kočka je tak nepoměrně veliká, protože je v popředí, a protože příběh vypráví (a proto, že jsem ji dělala první a až pak jsem si uvědomila, že s tímto měřítkem by mi vůbec nevystačilo okno).
Přílohy
betlem2.jpg
Cheia
Kecka
Kecka

1800 příspěvků
07. prosinec 2008
Příspěvekod Cheia » sobota 27. prosinec 2014, 22:00
Uáá, omlouvám se, ta první fotka je tam dvakrát, tam má být ta druhá. Nevím, co dělám špatně a nejde mi to opravit.
Cheia
Kecka
Kecka

1800 příspěvků
07. prosinec 2008
Příspěvekod Misapoho » neděle 28. prosinec 2014, 08:24
Cheio, krásné.
Já taky moc děkuju všem, mělo to u nás velký úspěch. a taky se přiznávám, že jsem všechny vykradla :palma: ;-) nemám vůbec výtvarného ducha. A ty moje figurky oveček, no prostě hrůůůza :D :D Nicméně děti se tvářily, že vědí, co to je za tvora a to je hlavní :mrgreen:
Misapoho
Treperenda
Treperenda

1030 příspěvků
05. červenec 2007
Benešovsko
Příspěvekod Lucka73 » neděle 28. prosinec 2014, 09:19
Ty jo!!! Na tech oknech to vypada LUXUSNE! Nadherna prace.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Misapoho » středa 09. listopad 2016, 13:53
Ahoj, zkouším obnovit diskuzi.
Dva roky za sebou jsme četli s dětmi občas Čekání na Vánoce s Luckou,... a celý prosinec Vánoce pro kočku, loni jsme přidali Kouzelný kalendář.

No už by to chtělo nějakou změnu. Neporadíte nějaké knížky na Vánoce? Holka 6,5 a kluk 9,5 (který když mu někdo čte, neremcá, že to je pro malé a poslouchá, naštěstí ...)
díky
Misapoho
Treperenda
Treperenda

1030 příspěvků
05. červenec 2007
Benešovsko
Příspěvekod Rutia » středa 09. listopad 2016, 15:44
Napiš na pinterest "vánoční knížky" a ty nejzajímavější, tam má určitě někdo založené. Za mě - Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my.
Rutia
Krafařka
Krafařka

907 příspěvků
14. červen 2007
Příspěvekod Džawa » středa 09. listopad 2016, 17:48
Kromě knížky od Kratochvíla z předchozího příspěvku, máme ještě Ježíška od Hany Skálové a potom Vánoční příběhy od Lindgrenové.

J.
Džawa
Klábosilka
Klábosilka

592 příspěvků
13. leden 2009