ADV TOP
ADV LEFT

Co bych opravdu nerada našla pod stromečkem

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Josefka » středa 11. prosinec 2013, 11:41
Nerada bych byla za negativce (po loňské diskuzi "největší vánoční opruz"), mám opačné ambice.

- ručníky (bez ohledu na to, jaké teď mají krásné - mám doma hromady ještě z výbavy ale přeci je někomu nedám, když na ně babička stála frontu od tří ráno)

Můj syn má ale také jasno:
- nerad by pod stromečkem našel další mimino :D budiž mu, pro tentokrát, vyhověno.
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Gábinka » středa 11. prosinec 2013, 11:46
:) Já budu samozřejmě ráda, když pod stromečkem něco najdu. Akorát, že vím přesně, co tam najdu, nic z toho nebylo na žádném seznamu přání (i to přejdu).

jen bych ráda někdy prostě fakt překvapení. Něco, s čím si dá někdo tu práci vymyslet - a je jedno, jestlit o je dárek užitný, nosivý nebo pro radost

z jednoho z těch dárků nebudu mít zrovna radost (nebude to ani na rozbalení před rodinou :oops: :palma: )

(ručníky bych i brala, tedy osušky - zoufale se nám jich nedostává :) )
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Amazonka01 » středa 11. prosinec 2013, 11:53
Nerada drogerii a jidlo, to nerada dostavam normalne, natoz pod stromek. Ale nebude tam pro me nic, letos jsem si ani knizku nekoupila.

Bude to mimino, ale deti se naopak desne tesi.
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Josefka » středa 11. prosinec 2013, 12:05
Moje mamka byla vždy nešťastná z věcí do domácnosti. Žehličku, hrnce, vysavač...jako hodí se to doma (mnohé po tom toužíme) ale nedostat roky od manžela lautr nic jiného... Švagrová dostala loni od bráchy mop s kbelíkem. Brácha nechápal, proč není nadšená, když přeci říkala, že by ho chtěla :D
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Lu » středa 11. prosinec 2013, 12:06
Ja tam nechci najit cokoliv technického. Jednou dal kamarádce muž pod stromek zvukovou kartu do počítače, no to je moje noční můra. :palma: Naštěstí muž to ví a respektuje. To samý věci do domácnosti, třeba ten mop s kyblíkem... :? :palma: :D
Ráda mám překvapení, takže i když vím, kde doma má muž dárky pro mě schované, nepátrám a nechám se překvapit.
Drogerie mi nevadí, dostáváme každý rok jako rodina (mimo jiné) tašku od tchýňky, kde jsou kartáčky na zuby, pasty, prací prášek, odličovací tamponky, odlakovač na nehty a tak podobně. Je to fajn. ;-)
Lu
Krafařka
Krafařka

919 příspěvků
17. červen 2007
Příspěvekod Inkognito » středa 11. prosinec 2013, 12:16
Cokoliv tam bude, bude pěkné...

Před pár lety, první Vánoce, co jsem zůstala sama bez chlapa, pouze s dětma, jsem si zapomněla cokoliv zabalit pod stromeček. Dcera (3 r v té době) to dost komentovala, jako že jsem nebyla hodná, nebo co to má jako být???? Absolutně mě nenapadlo si něco zabalit....

Takže nedostat nic je pro mě dost nepříjemné....

Letos určitě něco dostanu. Vím to. Nevím, jak je to s tím Ježíškem, možná existuje a podaruje mě, ale jistojistě dostanu od dcer vlastnoručně vyrobený hrnek z keramiky, celý posrdíčkovaný.
Vím to, protože nevydržely a ukázaly mi ho.

Takže cokoliv bude fajn, a rozhodně nechci od života dostat další lekci ohledně mužů, už takto to poměrně stačilo....

Inko N.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Andruša » středa 11. prosinec 2013, 12:17
Gábinka píše:z jednoho z těch dárků nebudu mít zrovna radost (nebude to ani na rozbalení před rodinou :oops: :palma: )

Teď se teda žeru zvědavostí ;-)

Jinak já bych nerada našla - jako loni - tržnicové povlečení (že prý pro návštěvy-matka) :roll: nebo sadu talířů z Polska (máte to každý pes jiná ves-tchýně). Já přitom toužím po tom od Dity P. :roll:
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2016 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Inkognito » středa 11. prosinec 2013, 12:26
Oblečení od tchýně. (jako známá známé to neunosí, vietnamci měli výprodej nebo koupila jsem Ti tu halenku, co mám já, protože Ti bude moc slušet :palma: )
Nikdy nevím, jak se mám tvářit, abych neurazila.
No, snažím se to vnímat tak, že se prostě snaží a myslí i na mě.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 11. prosinec 2013, 12:33
Já bych nerada našla pod stromečkem dárek od tchýně a to jakýkoliv. :oops: A bohužel mám pocit, že dostanu něco z nádobí co měli v Albertu,protože jsem jí dávala tu kartičku s bodama jestli to chce a ptala jsem se jí jestli si něco pořídila. ona významně pronesla, že pro sebe! si nekoupila :palma: Kéž bych se mýlila ....

Jinak mi stačí když něco od chlapa dostanu ... i kdyby sprcháč. Onehdá jsme si řekli, že si jako mezi sebou kupovat nebudem (tedy nic hodnotného). Aby jsme tam neměli nic, by před dítkem vypadalo blbě, takže jsme mu s malým něco pořídili (např ponožky u nás nesmí z tradice chybět :D) jen prostě trochu ptákoviny. Chlapa nenapadlo nic ... :palma:

Lenka
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Bludicka » středa 11. prosinec 2013, 12:44
Co bych nechtěla pod stromečkem najít nevím, tahle představa mi nejde, pokud je tam od obdarovávajícího láska, tak to nemůže jít mimo. A kdybych měla zkusit vymyslet aspoň co bych chtěla? Myslím, že všechno opravdu důležité mám. Jako malá jsem si přála světový mír, psa a poníka. Světový mír mi asi nikdo pod stromeček nezabalí a poníka už nechci. Takže jestli tu opravdu mám napsat jedno přání, tak si přeju o štědrovečerním večeru, až budeme mít po nadílce (míváme štědrovečerní odpoledne kvůli cestujícím prarodičům, se kterými tento okamžik sdílíme) a ostatní lidé budou doma u svých stromečků a dárků, aby v liduprázdných ulicích lehounce sněžilo, abychom v tom tichu mezi ozářenými domy šli na pole a k lesíku venčit psa. Mohli bychom vzít nějaké lojové koule, mrkve, tvrdý chleba, slunečnice na stromeček k tomu lesu. Aby můj muž, který jinak velmi nerad zimu šel s námi. Abychom se jen tak mlčky drželi za ruce a byli. Před námi můžou pobíhat ty čtyři děti a pes. A klidně ať si nahlas vejskaj, slibuju, že na ně nebudu syčet pšššt. Jo a kdyby to chtělo být opravdu dokonalý, tak bych pod stromečkem jako hlavní dárek od manžela mohla najít na ten večer šest opravdu dlouhých prskavek. Ale tohle asi neuhodne ;-)
Naposledy upravil Bludicka dne 11. prosinec 2013, 12:56, celkově upraveno 1
Bludicka
Drbna
Drbna

4241 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mirabelka » středa 11. prosinec 2013, 12:54
Nechci dostat puzzle!

Kdy si davno jsem je dostala Od byvaleho... A pak jsem zjistila, Ze jsem je zdedila PO jeho ex. Rozchazeli se v listopadu a my se Dali dohromady na zacatku prosince. On uz mel darek, tak ho recykloval :palma:

Letos to manzel Ze srandy navrhnul, kdyz jsme skladali s detma. Tak jsem mu vysvetlila, Ze jedine kdyz k tomu dostanu voucher na hlidani deti! Jinak to povazuju za provokaci!

Co budu mit pod stromkem urcite je faktura za zuby :mrgreen:

A musim si zabalit kalhotky! Bez kalhotek nejsou vanoce!
Mirabelka
Drbna
Drbna

4018 příspěvků
02. září 2008
Sydney
Příspěvekod Marki » středa 11. prosinec 2013, 13:07
Letos jsem si neřekla o nic, ani tip jsem manželovi nedala (tedy až na ty hrnce s nepřilnavým povrchem :-), které pak nebudou jen pro mě a kdysi v polovině roku jsem hlásala, že bych možná potřebovala nový notebook). Takže se musím spokojit s tím, co pod stromkem najdu. A fakt nevím, co bych tam nechtěla najít. Třeba to bude konečně překvapení. :)
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3889 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ
Příspěvekod Meredith2 » středa 11. prosinec 2013, 13:13
k tematu nic nemam, jen OT - Gabinko, ty jsi nejak strasne zhubla, ne? si pamatuju ten tvuj starej avatar...
Naposledy upravil Meredith2 dne 11. prosinec 2013, 13:42, celkově upraveno 1
Meredith2
Treperenda
Treperenda

1007 příspěvků
12. srpen 2009
Příspěvekod Frantishka » středa 11. prosinec 2013, 13:25
Mirabelka píše:
A musim si zabalit kalhotky! Bez kalhotek nejsou vanoce!

Jako naostro??
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2300 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Povolnice brona » středa 11. prosinec 2013, 13:42
Missorka píše:Nechci dostat noční košile... ;-) A nemám moc ráda drogerii, ale stejně dostávám :-)

Já se teda nemůžu dočkat, co na dárek řekne muž... Fakt. Děsivá konspirace. :-))

Jee ja chci košily ale dlouhou s rukavama i když sem si ted jednu koupila v tchibu sama je krasná ale mě samotny je to škoda peněz za další.

Nechci mobil kterej sem už dostala :( je mi to lito,a moc mě to mrzi ale je mi hrozně nesimpatickej.

Jinak si darky nedaváme ale ten mobil byl od kamarada jako pozornost.
Povolnice brona
Krafařka
Krafařka

668 příspěvků
12. březen 2010