ADV TOP
ADV LEFT

Co bych opravdu nerada našla pod stromečkem

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Meredith2 » středa 11. prosinec 2013, 13:45
Inkognito píše:Já bych nerada našla pod stromečkem dárek od tchýně a to jakýkoliv. :oops: A bohužel mám pocit, že dostanu něco z nádobí co měli v Albertu,protože jsem jí dávala tu kartičku s bodama jestli to chce a ptala jsem se jí jestli si něco pořídila. ona významně pronesla, že pro sebe! si nekoupila :palma: Kéž bych se mýlila ....

Jinak mi stačí když něco od chlapa dostanu ... i kdyby sprcháč. Onehdá jsme si řekli, že si jako mezi sebou kupovat nebudem (tedy nic hodnotného). Aby jsme tam neměli nic, by před dítkem vypadalo blbě, takže jsme mu s malým něco pořídili (např ponožky u nás nesmí z tradice chybět :D) jen prostě trochu ptákoviny. Chlapa nenapadlo nic ... :palma:

Lenka

to nadobi bych teda brala, kamaradka mi ho doporucovala uz pred lety, ale je dost drahy. uplne jsem koukala, ze ho maji zrovna v albertu. ale body nesbiram, chodim tam nerada
Meredith2
Treperenda
Treperenda

1007 příspěvků
12. srpen 2009
Příspěvekod Matap » středa 11. prosinec 2013, 13:53
Já jsem si letos pro jistotu napsala o knihu, abych nedostala jako loni klubíčka "vlny" z dědictví, která jsem tři měsíce předtím odmítla, že jich mám dost a nepotřebuju je... :roll:
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Janina_2 » středa 11. prosinec 2013, 14:03
Opravdu nerada bych našla pozitivní těhotenský test :D To mne napadlo jako první :mrgreen:
M 7/2003 & Š 7/2005 & V 6/2013 a G 6/2013

http://www.kvalitniautosedacky.cz

Sleva 100,- Kč pro BC závislačky při objednávce nad 3000,-, do poznámky uveďte BabyCafe -100Kč (mimo výprodej a akční nabídky)

recenze z BC zde
Janina_2
Kecka
Kecka

1931 příspěvků
22. září 2006
Ydykseb
Příspěvekod Inkognito » středa 11. prosinec 2013, 14:18
určitě ne drogerii, používám jen pár osvědčených kousků.

doufám, že nedostanu od manžela šperky, nějak to beze mě neumí trefit a pak se mi to nechce nosit... a zas mu nechci zkazit tu radost...
radši tedy inko Irucha :)
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 11. prosinec 2013, 14:32
Já snad radši inko.
Nemám ráda dárky od tchyně. Buď to jsou různé dekorační předměty nepřijatelného vkusu, nebo nenositelné oblečení a doplňky. Nebo to je něco, co ze mě sice vytáhla, že používám, ale pořídí i pro sebe (např. parfém). A já fakt nechci být s paní tchýní za dvojče.

Naopak skvělý na dárky je můj muž, ačkoliv nikdy neřeší velikosti či barvy. Vždycky překvapí :-) (a nemám srdce vyřadit to o šest čísel větší triko, co jsem vloni dostala k narozkám :-)).
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Culinka » středa 11. prosinec 2013, 15:10
Nemám dárek, který bych nerada našla, mám dárky, které bych našla ráda, hlavně knížku, aspoň jednu, nebo nebudu mít Vánoce.

Ale jsem radši, když se někdo zeptá a já si řeknu, co bych potřebovala, než dostat třeba nový telefon, když ten starý je ještě dobrý a potřebuju jiné věci, na které by pak nezbylo.
Jenže je to relativní, pro mě dobrý telefon je ten, co se s ním dá ještě volat a psát sms, pro ostatní příšerná stará vykopávka.

No nechám se překvapit, hlavně budu ráda, že tam budem všichni a nebudeme muset řešit nějaké průšvihy a nenálady. Tak snad. Všem přeju radost pod stromečkem :erik:
Culinka
Krafařka
Krafařka

902 příspěvků
19. září 2008
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Linka » středa 11. prosinec 2013, 15:31
milenku.... jako nevím proč mám tuhle představu zrovna, ale tohle by mě odrovnalo...
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Zuza77 » středa 11. prosinec 2013, 15:39
Linka píše:milenku.... jako nevím proč mám tuhle představu zrovna, ale tohle by mě odrovnalo...

Linko, ani nevíš, kolik takových problémů se mi schází v kanclu právě kolem Vánoc. Ve vypjatých chvílích je to na hlavu. A děti...
Zuza77
Howgh
Howgh

12723 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Flyingfrog » středa 11. prosinec 2013, 15:56
Jediný dárek, co by mě fakt naštval, by bylo povlečení. Nemám ráda, když mi někdo cpe pod stromek svůj vkus(nesnáším flanelové povlečení a první Vánoce u tchánů a prásk, bylo tam). Ale jelikož tcháni dají peníze, moji rodiče taky a s manželem jsme si koupili Zlaté Česko, takže mi vlastně to povlečení nehrozí. :hura:
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3278 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Sally » středa 11. prosinec 2013, 16:17
Janina_2 píše:Opravdu nerada bych našla pozitivní těhotenský test :D To mne napadlo jako první :mrgreen:

Proč ne? Bys počtem dětí za chvíli trumfla i Amazonku.... :hura:
Sally
Howgh
Howgh

7859 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Amazonka01 » středa 11. prosinec 2013, 16:25
Sally píše:
Janina_2 píše:Opravdu nerada bych našla pozitivní těhotenský test :D To mne napadlo jako první :mrgreen:

:D
to je driv, nez na nove boty :P
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Pon » středa 11. prosinec 2013, 17:23
Josefka píše:Nerada bych byla za negativce (po loňské diskuzi "největší vánoční opruz"), mám opačné ambice.

- ručníky (bez ohledu na to, jaké teď mají krásné - mám doma hromady ještě z výbavy ale přeci je někomu nedám, když na ně babička stála frontu od tří ráno)

Můj syn má ale také jasno:
- nerad by pod stromečkem našel další mimino :D budiž mu, pro tentokrát, vyhověno.

:D :D tak to me pobavilo, protoze pod stromecek chci rucniky a syn uz mesic nenapadne naznacuje, ze by si moc pral, abysme doma meli miminko, ze by ho porad hladil a staral se o nej.
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Janina_2 » středa 11. prosinec 2013, 18:20
Amazonka01 píše:
Sally píše:

:D
to je driv, nez na nove boty :P

Fakt nemám ambice tě trumfnout :mrgreen: Navíc už jsme se s mužem jasně dohodli, že páté dítě nee, protože podle statistik je každé páté dítě Číňan 8-)
M 7/2003 & Š 7/2005 & V 6/2013 a G 6/2013

http://www.kvalitniautosedacky.cz

Sleva 100,- Kč pro BC závislačky při objednávce nad 3000,-, do poznámky uveďte BabyCafe -100Kč (mimo výprodej a akční nabídky)

recenze z BC zde
Janina_2
Kecka
Kecka

1931 příspěvků
22. září 2006
Ydykseb
Příspěvekod Raz » středa 11. prosinec 2013, 18:27

Tak ten já bych brala všema deseti, ale muž by se asi složil. Kdyžtak mi ho pošli :D .

K tomu, co bych nerada našla. Já nevím. Mám úžasného chlapa, ale naprosto bez empatie. Vždycky dostanu to, co chce ve skutečnosti on. Já zase dost často odhadnu, co by tak rád, takže se nám běžně scházejí dvě stejné knihy, dvě čelovky atd. On mi ty dárky ale dává s takovým očekáváním, jakou budu mít radost, až to dojímá...a já tu radost fakt mám.
Raz
Žvatlalka
Žvatlalka

185 příspěvků
28. březen 2013
Příspěvekod Lanny79 » středa 11. prosinec 2013, 18:48
Linka píše:milenku.... jako nevím proč mám tuhle představu zrovna, ale tohle by mě odrovnalo...

Linko,
třeba by to odrovnalo, ale musela by ses vzchopit a jít dál....
Mám teď 3 měsíce za sebou, ještě s bonusem, že mají 14ti denní mimino....

Nevím, co bych nechtěla, to fakt ne. Vím, že mi dcera něco koupila, domlouvala se na tom s mojí mamkou a dělala s tím hrozné tajnosti a pořád prohlašuje, jak je zvědavá, jak se mi to bude líbit. Tak to jsem zvědavá taky a hrozně se na to těším.
Jinak od mamky jsem dostala peníze a musela jsem si koupit nový telefon, páč ten starý přestal fungovat :cry: . A ještě jsem dostala příkazem, že si mám koupit zimní 3/4 kabát... Tak snad mi někde nějaký padne do oka.
Lanny79
Krafařka
Krafařka

862 příspěvků
16. prosinec 2009