ADV TOP
ADV LEFT

Co bych opravdu nerada našla pod stromečkem

Moderátoři: Dacanka, Kacula

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Cherry » středa 11. prosinec 2013, 19:15
Linka píše:milenku.... jako nevím proč mám tuhle představu zrovna, ale tohle by mě odrovnalo...

Pro sebe, nebo pro manžela?
Cherry
Guma a neuvařitelná slepice :-)

6299 příspěvků
24. září 2006
Pařezová chaloupka
Příspěvekod Linka » středa 11. prosinec 2013, 19:21
cherry - upadla jsem pod stůl....

Lanny, máš pravdu, vždycky je třeba se zase postavit a ono to půjde dál, ale já o to ted nestojím... Ale musím uznat, že ty máš kolem sebe báječné lidi, z toho co píšeš, to na mě dýchlo...
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Klaris » středa 11. prosinec 2013, 20:36
mno jednak většinou prohlašuju že nic nechci a co chci , o to si řeknu ač pak není žádné překvápko. (myslím tím ty dražší dary - jednou jsem si řekla tchyni o mixer, podruhé se mi rodina složila na šicí stroj - , ale letos fakt nechci nic velkého) Navíc já o ta překvápka ani nějak nestojím či co ale rodina to ví a fakt blbosti dává opravdu zcela výjimečně :)
Jediné co moc nechci je to oblečení , mám velmi vyhraněný vkus, a potřebu pohodlnosti. takže co mi koupí tch. je velké a co máma, je malé :D ( je znát, jak mě každá z nich vnímá - jedna tlustá, druhá hubená..ale tak ostatně - velké vynosím, a malé pošlu dál)

ad kalhotky :) máma se mě vždy před vánoci ptá zda chci novou várku (šije je jedna její známá a jsou fakt pěkné, takže čas od času si je nechám nadělit :) )

takže fakt nevím co bych tam neměla chtít krom těch dvou čárek ;-) (stačilo jedno oznamování třetího těhu před 4mi lety, s rodinou to málem seklo)
a od muže dostanu knihu, bohužel mi to musel prásknout, páč jsem si ji ve slevě chtěla koupit sama..
a těším se na nějakou čokošku, páč to jsem jediné připustila, že by mi pod ten strom dát mohli :mrgreen:

ostatně pro muže ji mám jako jeden z hlavních dárků (a vůbec né levný, čokoška několika druhů bratru za 500..) Jo a nejím tu samou, takže je to fakt jen jeho (on mléčnou, já hořkou)
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8615 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Melina » středa 11. prosinec 2013, 21:53
Já jsem si letos bohužel všechny dárky pořídila sama (ms office, novou kalkulačku a cd Queen deluxe edition - první čtyři alba).
Co bych nechtěla je asi cokoli od tchýně. Ona má vzácný dar dárky recyklovat, takže třeba mnou posledně zmíněná pěkná kovová cedulka s firemními údaji na schránku by byla tabulka třeba od doktora, co už neordinuje a rukou přepsaný údaje.
Nechtěla bych žádné definitivní rozhodnutí ani zprávy, prostě žádná definitiva.

A co si strašně, strašně, strašně moc přeju - trochu klidu. Aby si i děti na chvilku sedly a koukaly na pohádku a nemluvily do ní. A abych nemusela jeden den vařit.
Melina
Howgh
Howgh

5933 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Frantishka » čtvrtek 12. prosinec 2013, 09:37
Janina_2 píše:
Amazonka01 píše:
Sally píše:
Janina_2 píše:Opravdu nerada bych našla pozitivní těhotenský test :D To mne napadlo jako první :mrgreen:

Proč ne? Bys počtem dětí za chvíli trumfla i Amazonku.... :hura:

:D
to je driv, nez na nove boty :P

Fakt nemám ambice tě trumfnout :mrgreen: Navíc už jsme se s mužem jasně dohodli, že páté dítě nee, protože podle statistik je každé páté dítě Číňan 8-)

:D :D
Jinak k tvému ne-přání se ze srdce připojuji.
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2470 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 12. prosinec 2013, 14:53
Já jsem letos manželovi zatrhla kupovat šperky (ty kupuje rád, takže jich mám plný šuplík a skoro to nenosím) a duchovní literaturu (myslí to pro můj rozvoj, ale já tomu nerozumím a ani mě to nebaví).
Nějaké dárky jsem si koupila sama - noční košili z Tchiba :D , džíny, rodinný kalendář, společně lístky na koncert (tyjo teď nevím, kam jsem je zaštrachala :palma: )
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Misicka » čtvrtek 12. prosinec 2013, 20:55
Co bych nechtěla ani nevím, ale musím se smát, když to tu čtu - já asi letos dostanu budík nebo paměť do počítače, manžel se zmínil, že vymyslel něco, co stejněnpotřebuju :D (geniální, že :D ). Ale já třeba ráda dostávám věci do kuchyně, takže třeba úžasnou pánev, elektrický sekáček, jednou to byl elektrický gril...To mi teda radost udělá.
Protože už mám i dospělé děti s partnery, tak jsme se letos dohodli, že bude hezké se sejít, nepodléhat bláznění a konzumu ( na dárky jsme si dali limit 200,- ), tak doufám, že pod stromkem budou hvězdičky v očích těch malých (těch se limit netýká ;-) )a až se sejdeme všichni, tak že bude veselo, pohoda a užijeme si to :)
Misicka
Howgh
Howgh

5021 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Mamamila » neděle 15. prosinec 2013, 19:49
Andruša píše:
Gábinka píše:z jednoho z těch dárků nebudu mít zrovna radost (nebude to ani na rozbalení před rodinou :oops: :palma: )

Teď se teda žeru zvědavostí ;-)

popravdě já taky :D
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Mamamila » neděle 15. prosinec 2013, 19:51
Frantishka píše:
Mirabelka píše:
A musim si zabalit kalhotky! Bez kalhotek nejsou vanoce!

Jako naostro??

:D :D :D :D :D
Já bych nerada našla nebavlněné pyžamo a ponožky
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Josefka » čtvrtek 07. srpen 2014, 21:41
Missorka píše:
Mamamila píše:
Andruša píše:
Gábinka píše:z jednoho z těch dárků nebudu mít zrovna radost (nebude to ani na rozbalení před rodinou :oops: :palma: )

Teď se teda žeru zvědavostí ;-)

popravdě já taky :D

I já :-)

Sme se to tenkrát nedozvěděli, že?

A co byste tam nerady našly letos? Já spíš letos po letech vím, co bych si mohla přát a vůbec se nebojím, že by to letos nebyly bezva vánoce.
Mimochodem, jaký je anglický ekvivalent "psaníčka" jako typu kabelky? Půjdu se podívat po nějakých shopech ;-)
Josefka
Howgh
Howgh

6171 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Kory » čtvrtek 07. srpen 2014, 22:04
vánoce ted? :? já ještě nenakupuju do školy na září 8-) ;-)
Kory
Howgh
Howgh

6919 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Lau » pátek 08. srpen 2014, 06:24
Josefka píše:Mimochodem, jaký je anglický ekvivalent "psaníčka" jako typu kabelky? Půjdu se podívat po nějakých shopech ;-)

Podle Dorotky Perkins jsou malé společenské kabelky "clutch bag" a pokud ti jde přímo o psaníčka, tak to je "envelope clutch bag".
Lau
Klevetnice
Klevetnice

3488 příspěvků
21. září 2006
Kolínsko