ADV TOP
ADV LEFT

Píšeme Ježíškovi

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Plenka » pátek 20. prosinec 2013, 12:50
Ženy, (a muži?). Věřím že jsme tvůrci své reality. Co si představujeme, čemu věříme, to se nám vyplní. Čím víc o tom přemýšlíme a mluvíme a píšeme, tím reálnějším se to stává. Tož tedy využívám prostředníka, zrovna se to termínově hodí, že bude ta nadílka, tak to adresuju Ježíškovi, ale vlastně to zhmotňuju ve vesmíru. Chápete, jo? No, co si dělám já klidně hoďte za hlavu, ale pojďte, napišme Ježíškovi co si přejeme. Snad nám to přinese :-)

Milý Ježíšku,
naděl mi, prosím, práci snů. Prosím si tak třídenní (za týden) práci s hejnem super dětí, které by byly mým klukům dobrými kamarády a parťáky, scházet se s jejich milými inspirativními rodiči, hezky si povídat a souznít, připravovat si a jíst zdravá jídla, pěstovat plodiny, žít si tak v harmonii, dopřávat dětem dost podnětů aby se mohly samy vzdělávat a hodně sportovat. Budu také za tuto práci dostávat dost prostředků, aby nám stačily na pohodlný život a zábavu, sporty, cestování, a aby mi nadále přebývaly prostředky na pomoc jiným. A je jasné, že takový klidný harmonický svobodný život nás udrží v radosti a zdraví. Jó a nemusí to bejt hned na úterý, stačí po novým roce. Děkuji a zdravím, Plenka

P.S. Jó, a tu koláž s obrázkama jak to má asi vypadat, tu zkusím připravit do toho úterka, jsem ve skluzu :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2674 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Abia » pátek 20. prosinec 2013, 15:23
Milý Ježíšku,
prosím ať není tuhá zima a brzy přijde jaro. Ať jsme všichni zdraví a máme dostatek všeho, co potřebujeme.
Děkuji.
Abia

A Tobě Plenko díky za to, že jsi takový krásný blázen.
Abia
Kecka
Kecka

1996 příspěvků
02. říjen 2008
Krásnolipsko
Příspěvekod Matap » pátek 20. prosinec 2013, 15:46
Milý Ježíšku,

děkuji za ty dva velké dary, které jsi mi letos (o pár dní dřív než jsem ustrojili stromeček) nadělil. Děkuji za to, že jsme zdraví.

A kdybych mohla mít neskromné přání, prosila bych chlapa, co by mě (i děti) měl rád a byl mi oporou.

A přimlouvám se za Plenčino a Abiino přání...

Mata
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Jana12 » pátek 20. prosinec 2013, 16:07
Milý Ježíšku,

ať jsou všichni mí blízcí zdraví a já také. A také prosím o vzájemné porozumění, ať si to zdraví ve spokojenosti užijeme.

A kdybys náhodou měl volnou chvilku, světovým mírem nic nezkazíš ;-)

Jana
Jana12
ZRNKA tým
ZRNKA tým

7530 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Bebet » pátek 20. prosinec 2013, 16:09
Já si, s dovolením, prosím o ten domeček (na výborném a krásném místě), který bude přesně podle našich představ. A o víc odvahy a akčnosti.

Děkuji.
Naposledy upravil Bebet dne 20. prosinec 2013, 16:10, celkově upraveno 1
Kariérové poradenství & konzultace profesních životopisů
Ze zápisníku kariérové poradkyně (facebook)
Bebet
Treperenda
Treperenda

1479 příspěvků
17. září 2013
(skoro) Brno
Příspěvekod Amazonka01 » pátek 20. prosinec 2013, 16:10
Jezisku, ja bych rada jen jedno. Moc si preju klid a jistou. Aspon nejaky cas bez horske drahy v zivote.

Dekuji mnohokrat a slibuju, ze se pricinim taky :)
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Hamina » pátek 20. prosinec 2013, 16:19
Mily Jezisku,

kdyz bys dokazal udrzet soucasny stav, ktery panuje v me blizkosti, byla bych spokojena.

Kdyz bys zaridil, aby ti tupci co ziji mezi nami nekam zmizeli, taky bych se nezlobila. A kdyz uz nezmizi, at se mi aspon nemontuji do zivota.

A kdyz bys jeste nejak udelal to, abych pristich 16 dni nemusela varit, tak by to bylo uplne nejskvelejsi.

Diky

H.
Hamina
Klevetnice
Klevetnice

3325 příspěvků
21. září 2006
Doma
Příspěvekod Rysavka » pátek 20. prosinec 2013, 16:55
Milý Ježíšku,
já jsem vlastně byla poslední rok spokojená, takže kdyby to tak zůstalo bylo by to fajn.

A pro všechny nemocné dětičky, které tady na BC něco trápí a že jich bohužel není málo, si přeju brzké uzdravení, nebo ať jim je alespoň o trošku líp a rodiče se o ně nemusí tolik bát :erik:
Markétka 02/2006 - Maruška 04/2009 - Martínek 09/2010
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka

2258 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy
Příspěvekod Melina » pátek 20. prosinec 2013, 17:33
Milý Ježíšku,

přeju si, aby MMS zaúčinkovaly a naše rodina byla pohromadě tak, jak je, ještě hodně dlouho. Aby nás přestala pronásledovat smůla a abych měla štěstí na solidní práci.

Děkuju mockrát.
Melina
Howgh
Howgh

5930 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Nicol » pátek 20. prosinec 2013, 17:37
Matap píše:A kdybych mohla mít neskromné přání, prosila bych chlapa, co by mě (i děti) měl rád a byl mi oporou.

Milý Ježíšku,
až ho budeš shánět, vzpomeň si prosím i na mě a vem rovnou dva, díky.

A Ježíšku, ať se máme minimálně tak jako doposud, ať jsme zdravé a děláme si navzájem radost.

Jo a moc by mě potěšily kozačky, já bych si je jako, Ježíšku, koupila i sama, ale ten výběr, ten výběr..... Tak kdyby černý, vysoký podpatek a do půli lýtek, budu spokojená :-)))) Ale ty nejsou důležitý, to jen tak, že už skorem nemám co na nohy...

N.
Nicol
Kecka
Kecka

1923 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Inkognito » pátek 20. prosinec 2013, 17:38
Milý Ježíšku,

stačilo by mi to úplně, jak to je. Ale tak...když už... Přála bych si být užitečná a doceněná, aby moje práce dávala smysl, aby to nebylo celé zbytečné. Přála bych si za ni dostávat odměnu adekvátní mému vzdělání a schopnostem. Naděl mi dobré přátele, ať je nám spolu dobře, ať si i naše děti rozumí a můžou spolu trávit volný čas a my jezdit na dovolené a na chaloupku. Odstřihni ode mě energetické upíry a negativní zapšklé závistivce (ty víš koho).
Dej, ať jsou mí blízcí zdraví, ať se mamka aspoň netrápí, když už nikdy nebude zdravá. Uvědomuju si čím dál víc, že rodiče slábnou a potřebujou pomoc a podporu. Ať jsou tu ještě Pamatuj na děti a staré lidi a na všechny, kteří potřebují lásku.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Kacous » pátek 20. prosinec 2013, 17:53
Milý Ježíšku, já jsem taky spokojená, taky bych byla ráda, kdyby všechno zůstalo tak jak je, jen jeden maličký človíček, kdyby u nás mohl příští rok přibýt... To bych byla moc šťastná :erik:

Děkuji
Obrázek
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Karoli » pátek 20. prosinec 2013, 18:16
Milý Ježíšku, moc bych si přála, abychom s Háťou byly další roky zdravotně v pohodě, aby k nám do party přibyl jeden již opravdu dospělej mužnej dospělák a nejméně jeden prcek. A kdyby se ti nějak podařilo zařídit, abychom i s těma příšernejma závazkama, co mi zbyly z minulýho vztahu, mohly normálně dýchat a ne se pořád bát, byla bych moc šťastná.
Děkuju :-)

Leni, prima nápad :-)
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2110 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Katchen » pátek 20. prosinec 2013, 18:37
Milý Ježíšku,
kdyby to zůstalo tak, jak je to teď, úplně by mi to stačilo. Takže předně se soustřeď na "naléhavější případy" odsud i odjinud. Ale kdyby Ti přeci jen zbyla kapacita, měla bych pro Tebe, Ježíšku, jedno zapeklité přání: kdybys mi dokázal nějak zprostředkovat více vůle sama na sobě pracovat a realizovat své sny o lepším (a taky menším :palma: ) JÁ. :palma: Ale já vím, na to jsi asi i ty malý pán, že? No, tak já to kdyžtak zkusím sama.
Katchen
Howgh
Howgh

5232 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Pepro » pátek 20. prosinec 2013, 19:05
Milý Ježíšku,
přeju si tučné konto a štíhlou postavu.
A ne abys to zase popletl tak jako loni!

přiznávám, že tohle není moje myšlenka, ale četla jsem někde na netu, nicméně název diskuze si o tento příspěvek vyloženě říkal :-)
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM