ADV TOP
ADV LEFT

Dárek nejvíc mimo?

Moderátoři: Dacanka, Kacula

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mys_mys » sobota 28. prosinec 2013, 20:33
Jsem rada, ze ja letos v takove kategorii nejsem. Darky, ktere jsem letos dostala se mi libi a ocenuji vyber :hura:
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Inkognito » sobota 28. prosinec 2013, 20:43
Miss, tak dopis od tchyně to nebyl, tu mám bezva.
Jen ji chuděře někdo v práci poradil a ona mi v dobré víře naježila " Padesát odstínů " a hned celou trilogii. :palma: :palma: :palma: ...jestli to nepůjde vyměnit :-Z :-Z
Řekla bych, že to aspiruje na vůbec nejhorší dárek co jsem kdy dostala. :-D

M.i - s.ch..ka--d
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pizulinda » sobota 28. prosinec 2013, 20:47
Už po několikáté jsem dostala růžový "zázračný" pidikrémíček od Oriflejnu. Legrace je, že pokaždý od někoho jiného. Přitom je o mně všeobecně známo, že nemám ráda kosmetiku, nepoužívám.
Mám trochu podezření, že se to dává k nějaký objednávce zdarma, jinak není možný, že mě tím stále někdo obdarovává :D
Pizulinda
Drbna
Drbna

4547 příspěvků
28. leden 2010
Příspěvekod Mega » sobota 28. prosinec 2013, 21:01
Když nám kolega v práci vyprávěl, ze dává rodičům dálniční známku, tak mi to teda jako darek přišlo blby. :-) Segre jsem to vyprávěla a ona mi ji ze srandy koupila. Pointa celého příběhu je, ze jsem dala jako status na FB jako legraci, co jsem dostala za dar a pod mým statusem byla lavina komentářů, kdo všechno dostal nebo dal stejný darek. :-D
Mega
Treperenda
Treperenda

1285 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Pon » sobota 28. prosinec 2013, 21:02
Pizulinda píše:Už po několikáté jsem dostala růžový "zázračný" pidikrémíček od Oriflejnu. Legrace je, že pokaždý od někoho jiného. Přitom je o mně všeobecně známo, že nemám ráda kosmetiku, nepoužívám.
Mám trochu podezření, že se to dává k nějaký objednávce zdarma, jinak není možný, že mě tím stále někdo obdarovává :D

No nevim. Me to prijde spis jako darek z kategorie "co jeste nema". Me takhle vsichni cpou do bytu kytky (nenavidim, vyhazuju), kosmetiku (nepouzivam), obrazy (odkladam do sklepa). Jsou to fakt veci, ktery nechcu a proto je nemam. Ale ostatni si to proste bez zle vule vykladaji tak, ze nutne potrebuju, kdyz nemam. :)
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Inkognito » sobota 28. prosinec 2013, 21:09
U nás také tak... Jedni příbuzní vždycky přijdou na návštěvu a obhlídnou co nemáme (např. dostatek panáků nebo sklenic na víno - toto pijem vždycky jen s nimi, cca 2x do roka) a to pak dostanem pod stromek. Vždycky úplně mimo můj vkus :roll: Je mi líto jejich peněz i mé energie, kterou musím vynaložit, abych se dárků vhodně zbavila. Nepomůže naznačování, že by potěšila dárková kartička spíš, než sada talířů. A děje se to už několikátý rok. Nechápu, že když pak každý rok vidí, že to stejně nepoužíváme, že jim to nedojde...
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Aspiska » sobota 28. prosinec 2013, 21:29
Od ditka ve skole jsem dostala plysove peticentimetrove trochu usmudlane kostky se jmenem Roman a k tomu CD Oblibene pisne- zpiva dvojice typu Eva a Vasek...
A.
Aspiska
Krafařka
Krafařka

832 příspěvků
26. červenec 2010
Příspěvekod Inkognito » sobota 28. prosinec 2013, 21:30
Soused mojí kamarádky si nadělil dárek......otrávil jim na Vánoce psa. Chudák pes bojuje, ale je to s ním bledé =o(
G.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Vladimira » sobota 28. prosinec 2013, 21:33
Ještě, že je alkohol trvanlivej, jinak by byly ty lahve pro kojící taky dost mimo. Ale kdo si počká ;-)
Vladimira
Howgh
Howgh

15524 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Raz » sobota 28. prosinec 2013, 21:41
Každoročně dostanu "něco do kuchyně", přestože mám všechno a předem hlásím, že hlavně NIC do kuchyně. Letos to je šestá bábovka. A každoročně dostanu nějakou detektivku nebo fantasmagorii, ale já čtu snad všechno, kromě toho.
Od muže jsem letos dostala něco, co si přál on, jako malý :palma: . Napsat to nemůžu, každý by mě tu poznal, protože něco takového jsem zaručeně dostala jediná v republice :D . Takové dárky jsou od něj naprosto běžné, empatie prostě není jeho silná vlastnost. Loni to byly vidle a hrábě, já chtěla něco trošku víc holčičího :oops: , ale on se tak strašně těšil, když jsem to rozbalovala, jakou budu mít radost :D Měla jsem jí, jinak to ani nešlo, je zlatej, ale občas z něj rostu.
Raz
Žvatlalka
Žvatlalka

185 příspěvků
28. březen 2013
Příspěvekod Raz » sobota 28. prosinec 2013, 21:44
A moje dobrá kamarádka nedostala vůbec nic. jenom to, co si zabalila a koupila sama, přestože manželovi řekla přesně, co by si přála. Žádný náznaky... :(
Raz
Žvatlalka
Žvatlalka

185 příspěvků
28. březen 2013
Příspěvekod Dacanka » sobota 28. prosinec 2013, 21:46
Já jsem letos s dárky také spokojená a mile překvapená.

Byt mi bylo vyhrožováno ušatou čepicí, kterou jsem nakonec nedostala.

Dálniční známku bych jako dárek brala, přece jen cena je taková, že je lepší ji dostat než si ji kupovat :D
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14373 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Inkognito » sobota 28. prosinec 2013, 21:52
Já jsem vděčná své tchyni, že dárek nejvíc mimo nakonec po mé intervenci neproběhl a děti ty paralizéry na mouchy ve tvaru tenisové rakety nedostaly :D
Asi je dostanou na léto, až budou mouchy.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Tobia » sobota 28. prosinec 2013, 22:12
Hodinu před servírováním štědrovečerní večeře jsem zjistila, že kromě andulky ze školní družiny si dcera, zřejmě taktéž na hlídání, donesla ze školy i jiné "mazlíčky", a to vši. :roll: Naše první zkušenost, ou-jé!
Mezi dárky se to nepočítá, ale velmi mimo vánoční překvápko to teda bylo!
Tobia
Kecka
Kecka

1812 příspěvků
25. září 2006
Praha
Příspěvekod Inkognito » sobota 28. prosinec 2013, 22:18
U mě nejvíc mimo toto:
http://www.tescoma.cz/priprava-a-zpraco ... bal-presto
Nevím, proč si inženýři z Tescomy myslí, že obalit řízek je možno pouze v tomto a nikoliv v jakémkoliv talířku či misce... (a sestra nikdy nic neobalila, tak si to myslí taky asi)
Ale zase mě potěšil promyšlený dárek od nevlastního dítěte. Promyšlenější, než dalo vlastnímu otci. Možná dílo ex-manželky, což mě mate ještě víc...
Inko, neb nechci být poznat.
Inkognito Inkognito