ADV TOP
ADV LEFT

Dárek nejvíc mimo?

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pájík » neděle 29. prosinec 2013, 11:53
Jana píše:Lau, Makysek, Maggiemae, (doufám že jsem si zapamatovala všecky, pak jsem ještě četla zbytek diskuse a královsky se bavila :) ), hromadně: díky za nápady. Vinárnu neprovozuju :D (i když tohle zboží je pro ně asi vážně míněno, koukám že na krabici je u značky "Thun" dopsáno "hotel & restaurant") a coby vegetariánka v bytě bydlící ani negriluju na zahradě, takže to bude těžší oříšek, ale něco vymyslím. Když už se to tu objevilo, tak se s tím NĚCO udělá :)

Jani nakup někde větvišky bambusu odpovídající velikosti a použij jako dekoraci.....nic jinýho mě nenapadá :D :D
U nás letos nic mimo nebylo, jen tradiční "jasně" označený dárky takže muž dostal dámskou voňavku a já pěnu na holení :D :D
Nicméně mě můj manžel uzemnil dárek, před vánoci tu moje dítě chodilo a furt hlásilo "já chci....." ve stotísíci obměnách a u nás doma se na takový to věčný já chci říkavalo: " a já chci hodinky s vodotryskem" no a já to před vánoci na syna několikrát použila, hádejte co jsem měla pod stormem???
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3765 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Katynam » neděle 29. prosinec 2013, 12:02
Touzila jsem po pledu,ktery bych si mohla prehodit pres ramena,at uz v kancelari nebo ve spolacnosti.I jsem poskytla konkretni odkaz.Misto toho jsem dostala uz druhe ponco (navic s rolakem,ktere nesnesu).
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Katynam
Krafařka
Krafařka

720 příspěvků
25. listopad 2011
Příspěvekod Inkognito » neděle 29. prosinec 2013, 12:13
Vždycky říkám, že nepiju víno. A když tak výjimečně jednou za rok si naleju dvě deci, vypiju půlku a mám zase na rok pokoj. U mě doma není nikdo další, kdo by víno mohl vypít. No a co dostanu od vlastního sourozence, který to slyšel x-krát: k narozeninám víno, k vánocům víno.... A tak mám ve špajzu už archív asi tak 15 litrů vína. :palma:
Ano, moje chyba, mám hlásat, že víno nepiju vůbec. 8-)

HAS
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » neděle 29. prosinec 2013, 12:35
Mno, môj manžel, stomatológ sa smial, keď bola u neho moja sestra trhať osmičku pred Vianoami a neúčtoval jej to, že to má po d stromček (dve anestezy no a tú extrakiu,) okolo 50 eur, no ale potom sme kupovali aj darček, ale ona to vzala úplne vážne a pod stromčekom na neho vybafla, že sa predsa dohodli, že už dostala tie anestzy. :D
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » neděle 29. prosinec 2013, 12:53
Já každoročně dostanu jen to, co si koupím a zabalím. Manže se vždy před vánoci jen zeptá, jestli pro mě něco má :palma: . Štve mě to neuvěřitelně, každý rok doufám, že tam třeba jedno malinké pidipřekvapeníčko bude, ale nic... :oops: :oops: :oops:
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Mae » neděle 29. prosinec 2013, 13:10
doufající inko, manžel ti přeci do hlavy nevidí, jak může vědět, že doufáš? navíc už to několik let funguje tak, že dárky nekupuje, chlap (čest vyjímkam) prostě nezačne jen tak kupovat dárky. Před příštíma vánocema mu řekni, že bys taky ráda dostala nějaký dárek od něj.
U nás to funguje tak, že posílám odkazy na to, co se mi líbí, a to v průběhu celého roku. Překvapení je to, že nevím, co tam najdu.
Mae
Krafařka
Krafařka

626 příspěvků
12. prosinec 2009
BE
Příspěvekod Kory » neděle 29. prosinec 2013, 13:43
Mirabelka píše:Pani na uklid aka nahradni Babicka nam venovala sendwichovac ... Na 4 sendvice! O rozmerech 50x 50 cm. :palma:

to ani nevim že existue, my máme topinkovvač na 4 topinky, neb když upokojim 2 deti třetí prudilo, takhle má na jeden zítah i tatínek - toustovač máme asi jako Fondue na dlouhé večery - ješte že to je večeře ů za odmenuů a snažim se abychom večeřeli nejak normálnejc.

značka , že bch si vygooglila ;-)
Kory
Howgh
Howgh

6844 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Inkognito » neděle 29. prosinec 2013, 13:47
knihy od své matky -
99 tipů jak zhubnout,
Zhubněte do šatů
a Zhubněte jednou pro vždy...

no comment :roll:
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Zuza77 » neděle 29. prosinec 2013, 16:35
Missorka píše:
Inkognito píše:knihy od své matky -
99 tipů jak zhubnout,
Zhubněte do šatů

Všechny najednou???

Už ten vyřčený dotaz je drsný. A jestli to tak opravdu je, tak to je tedy síla :erik:

Dostávám nechtěné dárky, ale v podstatě ne tak děsivé, jak se tady objevuje. Jen mám pořád problém s tím zbavováním se. Furt se bojím, že se dárce zeptá, bude chtít vidět... a já už je mít nebudu a nebudu to umět prostě říct.
Zuza77
Howgh
Howgh

12757 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Inkognito » neděle 29. prosinec 2013, 16:48
Umělé nehty + lepidlo pro šestiletou: "ona si to tak přála!"
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Mamamila » neděle 29. prosinec 2013, 18:05
Cherry píše:Miss tohle samé mi tchyně řekla osobně asi před třemi roky. Že jsem jí odvedla syna, kterého měla raději a že na mě žárlí... :-Z

Ano, ano, a já jí ho pak dala zpět, že s díky vracím :-Z
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Jezule » neděle 29. prosinec 2013, 18:14
Zuza77 píše:
Missorka píše:
Inkognito píše:knihy od své matky -
99 tipů jak zhubnout,
Zhubněte do šatů

Všechny najednou???

Už ten vyřčený dotaz je drsný. A jestli to tak opravdu je, tak to je tedy síla :erik:

Dostávám nechtěné dárky, ale v podstatě ne tak děsivé, jak se tady objevuje. Jen mám pořád problém s tím zbavováním se. Furt se bojím, že se dárce zeptá, bude chtít vidět... a já už je mít nebudu a nebudu to umět prostě říct.

Pro mne jasný vítěz :-Z
Jezule
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy
Příspěvekod Inkognito » neděle 29. prosinec 2013, 18:37
Letos dobry.
Ale před 2 lety dal muj bratr babicce hokejku.

Ja jednou dostala popelnik (v te době nekurak).

A letos moje deti - coz tedy není vina darujícího - dostaly ultrazvukovou cisticku na bryle. Bryle lze do ni uistit poze 1x mesicne na 90 sekund.... Coty ostatní dny? Oet hadr a mydlo:-)))

Inko N.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » neděle 29. prosinec 2013, 18:39
Edit - hokejka před 25 lety, nejak to tam vypadlo.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Zeravka » neděle 29. prosinec 2013, 18:47
Právě se vrátil manža s dětmi od tchýně,vyzvedli si dárky,mezijinýma i upečený štrůdl,tak si nic netuše zakrojil a objevil zapečené skleněné střepy... :-Z :palma: tak fakt nevím... :D Vím,že mě nemusí,ale tohle... :? Asi se tam ocitly nějakým nedopatřením.Jsem chtěla,aby jí manža zavolal a řekl jí to,nu cca do 10min volala jeho ségra,tak se jí ptal a prý ořechy do štrůdlu tloukla jeho babi,co má Alzheimra...nu tím se to asi vysvětluje.Kdysi nás pozvala na oběd a po mé zmínce,že tu polívku jíst nebudu,protože jsou v ní červi se místo omluvy do mě pustila,jakože jestli jsem tak vybíravá... :palma: Vím ,je to k neuvěření,nikdy předtím ani potom se mi nic takového nestalo. :roll:
Naposledy upravil Zeravka dne 29. prosinec 2013, 23:24, celkově upraveno 1
Zeravka
Žvatlalka
Žvatlalka

160 příspěvků
11. srpen 2013