ADV TOP
ADV LEFT

Dárek nejvíc mimo?

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pon » neděle 29. prosinec 2013, 21:04
Inkognito píše:knihy od své matky -
99 tipů jak zhubnout,
Zhubněte do šatů
a Zhubněte jednou pro vždy...

no comment :roll:

:D to jsem letos dostala taky. Teda ne knihy darek, ale jen ustne misto vanocniho prani od teticky. Uz se tesim co mi nadeli zase za rok.
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Inkognito » neděle 29. prosinec 2013, 22:01
Dostala jsem od manžela jako jeden z dárků Pastorův sexuální slovníček :roll:

Inko Ma
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Trirea » pondělí 30. prosinec 2013, 07:32
Mimo ne druhově, ale kvalitou, zdobička na dorty od vietn. nepoužitelná a samo i s cenovkou.
Pak přesýpací hodiny na 1min 32s--to je čas čeho?

Muži nechávám průběžně seznam online, letos si stěžoval, že je tam jen jedna věc,,, stížnost přišla 21.12.
Koukal na špatný seznam, takže věci z eshopu smolík.

|Příští rok se na to vykašlu, at se snaží..

Dřív kupoval skvělé, ale ted.....

něco jako, tohle měli v tvém oblíbeném hobby obchodě, nevím k čemu o je, ale vypadalo to zajímvě..
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Inkognito » pondělí 30. prosinec 2013, 08:05
Missorka píše:
Inkognito píše:knihy od své matky -
99 tipů jak zhubnout,
Zhubněte do šatů
a Zhubněte jednou pro vždy...

no comment :roll:

Všechny najednou???

všechny najednou ne, ale všechny během dvou měsíců a poslední zmiňovanou pod stromkem. Ale máti to přece dělá všechno pro mě!!! Jak mi bylo řečeno, tudíž se přeci nemohu zlobit, když je to pro mé dobro! :palma:
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Helča » pondělí 30. prosinec 2013, 08:26
Vtipná byla vloni od syna pro manžela mucholapka, ten váleček, co se lepí na strop, a letos sekundové lepidlo :)

Knihy od máti by mě taky "těšily"
Helča
Klevetnice
Klevetnice

3937 příspěvků
24. září 2006
Slovácko
Příspěvekod Inkognito » pondělí 30. prosinec 2013, 09:24
hlásí se inko ze zpovědnice.
holky dík moc za zvednutí nálady. Dokonce i těch, kterejm se stalo obdobně. Komentář od mamily (snad nekomolím) mě docela rozsekal ... ale nevím, jestli ho chci tedy použít taky ...

Dáreček od tchýně měl ještě dohru - o víkendu tam byl chlap - sám.
A ona mi na omluvu poslala balíček mraženejch hub (po dvou hodinách cesty vypadaj zajímavě). Zírala jsem na to s hubou dokořán, pak se mi kámoška do telefonu asi 10 min v kuse smála, takže jsem dostala záchvat smíchu i já).

Jinak je tu kupa dárků pro mě a pro naši malou (půl roku, taky tam nebyla). Ale já jsem "asi" dost uražená, takže je to pod stromem a hlídám malou, aby z toho nejedla papíry.

Jinak do vašeho seznamu.
Chlap dostal od jeho babičky (matka tchýně) "růžovou šálečku" od ťamana takovou alá důchodkyně :-) Malá (prej) taky od ní čepičku, která je teď chlapoj s takovou tou medvědí hlavou (vědí, že to nesnáším). Já tak strašně prosila toho mýho inženýra, aby v tomhle kompletu šel do práce - ale i přes slibovanou stovku, šálečku zabalil mojí babičce, a čepici odnesl do konťasu (takže zase budu hamižná mrcha, co neocení dárek z lásky) ...
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pondělí 30. prosinec 2013, 10:51
Je to možná trošku OT, ale zanechalo to ve mě fakt silný zážitek. :(

Včera jsme byli na návštěvě kamarádky dejme tomu K. Její manžel a dvě děti byly u babičky (asi 80 km) a chvilku před námi přijel. Jeli na dva dny. Kamarádka K. má ke tchýni opět vstup zakázán. (protože K. je přece kráva, která ke tchýni nepáchne). Ale když by děti ke tchýni nepustil,tak se tchýně ohání zákonem o rodině. Taky kamarádce K. poslala 15. emailů. K na 3 z nich odpověděla, načež jí tchýně obvinila ze stalkingu. :palma: Takže manžel M. se včera vrátil a dárky, které K. nabalila pro tchýni, tchána, švagrovou, švagra a netěř M. přivezl zpátky, protože ni od ní nich nechtějí. :( Naštěstí kupovala takové dárky, jako salámy, kafíčka, čaje, takže i ona zužitkuje. Jediný kdo byl odvážný byla babička M. Vzala si dárky, načež na ní tchýně začala řvát. M. řekla vlastní matce, ať na babičku neřve, tak místo na babičku řvala tchýně na M. s tím, že už nemá syna. :( No po dvou dnech s dětmi odjel a vrátil se ke K. Upřímně asi bych M. trošku přizabila, že to nechal dojít až takhle daleko. :(

Jo a vloni byla v klatbě tchýně její vlastní dcera - sestra M. A když přinesla rodině dáry, tak je její matka vzala a naházela do popelnice - zabalené. Takže sestra M. je zase vytahovala ven, její manžel naštvaný. No fakt story.

Jako možná to sem nepatří, ale mě je z toho od včera fakt zle.

Omlouvám se za inko, ale e pochopitelné.

M.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Trirea » pondělí 30. prosinec 2013, 14:37
Helča píše:Vtipná byla vloni od syna pro manžela mucholapka, ten váleček, co se lepí na strop, a letos sekundové lepidlo :)

váleček na strop?
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Vladimira » pondělí 30. prosinec 2013, 14:39
Trirea píše:
Helča píše:Vtipná byla vloni od syna pro manžela mucholapka, ten váleček, co se lepí na strop, a letos sekundové lepidlo :)

váleček na strop?

já si teda představila tuhle klasiku:
Obrázek
Vladimira
Howgh
Howgh

15486 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Helča » pondělí 30. prosinec 2013, 15:18
Vladimira píše:
Trirea píše:

váleček na strop?

já si teda představila tuhle klasiku:
Obrázek

Jasně, to je ono :D
Helča
Klevetnice
Klevetnice

3937 příspěvků
24. září 2006
Slovácko
Příspěvekod Flyingfrog » pondělí 30. prosinec 2013, 15:36
Inko s víny, jaká jsou? My bychom je doma s chlapem zužitkovali. 8-)
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3277 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Inkognito » pondělí 30. prosinec 2013, 16:20
Inkognito píše:
Esme píše:
Inkognito píše:Miss, tak dopis od tchyně to nebyl, tu mám bezva.
Jen ji chuděře někdo v práci poradil a ona mi v dobré víře naježila " Padesát odstínů " a hned celou trilogii. :palma: :palma: :palma: ...jestli to nepůjde vyměnit :-Z :-Z
Řekla bych, že to aspiruje na vůbec nejhorší dárek co jsem kdy dostala. :-D

M.i - s.ch..ka--d

:D Já dostala 50shades Freed. WTF? Předchozí jsem nečetla, v Aj, proč? za co?
Prý si mám trénovat angličtinu. :palma: :D

jo to je taky dobrý ....:D :D .. já si obecně myslím, že darovat knížku je složité, musíš člověka poměrně dobře znát. Škoda, že ji nenapadlo, tu věc otevřít a začíst se... myslím, že by jí pak snad doteklo, že to není nic pro mě :palma: :D
Hlavně, že jsem pořád dokola troubila, že bych třeba chtěla novu kuchařku od Vaňka :D
M.i - s.ch..ka--d

ESME pravděpodobně dárce usoudil, že nutně potřebuješ v angličtině znát výrazy, jako bič, pouta, an. kolík a podobně :palma: :oops: :D

M.i - s...ch..ka--*d
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Ajulka » pondělí 30. prosinec 2013, 20:06
No můj syn, dostal dohromady lego společně s dvěma syny jeho přítelkyně....takže dárek se kterým si bude při troše štěstí hrát jednou 14 dní :? :? nepřivezl si domů od něj ano hračku..... :( :(
Ajulka
Kecka
Kecka

1778 příspěvků
08. říjen 2008
Ústí nad Labem
Příspěvekod Mys_mys » pondělí 30. prosinec 2013, 20:17
Ajulka píše:No můj syn, dostal dohromady lego společně s dvěma syny jeho přítelkyně....takže dárek se kterým si bude při troše štěstí hrát jednou 14 dní :? :? nepřivezl si domů od něj ano hračku..... :( :(

:?
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Zubejda » středa 01. leden 2014, 23:26
Tak já se hlásím jako první z dárců, kteří dali dárek mimo, ale že jsem do toho teda šlápla. :palma:

Chtěla jsem manželovi udělat radost a darovat mu pečící kámen (neb jsem ten jeho Bosch rozbila při mytí nádobí). Současně jsem chtěla šetřit rodinný rozpočet (refinancujeme hypotéku...), a tak jsem ten kámen objednala v kamenictví. Ještě mi udělalo radost, že se na něj dá napsat nějaký osobní text, tak jsem nechala dopsat "šéfkuchař" a jméno muže. A to, co přišlo, vypadá jako nefalšovaný náhrobní kámen! :palma: :palma: :palma: Byl celý Štědrý večer jaksi zaražený a druhý den mi sdělil, že ho to donutilo uvažovat o smrti... :D Šťastné a veselé! :-Z

PS: Ale statečně prohlásil, že než to vyhodíme, zkusíme na tom aspoň jednou udělat maso...
Zubejda
Klábosilka
Klábosilka

587 příspěvků
07. březen 2011
Viničné Hory