ADV TOP
ADV LEFT

Dárek nejvíc mimo?

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jana » středa 01. leden 2014, 23:43
Zubejdo, to je ale boží... :D tohle jsem potřebovala číst!!! ;-)
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Oveczka » středa 01. leden 2014, 23:50
Já už jsem fakt asi unavená, jsem místo kamenictví četla kadeřnictví a divím se tu, co všechno už se tam dá koupit :palma: :D
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2060 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Zeravka » čtvrtek 02. leden 2014, 00:21
Zubejda píše:Tak já se hlásím jako první z dárců, kteří dali dárek mimo, ale že jsem do toho teda šlápla. :palma:

Chtěla jsem manželovi udělat radost a darovat mu pečící kámen (neb jsem ten jeho Bosch rozbila při mytí nádobí). Současně jsem chtěla šetřit rodinný rozpočet (refinancujeme hypotéku...), a tak jsem ten kámen objednala v kamenictví. Ještě mi udělalo radost, že se na něj dá napsat nějaký osobní text, tak jsem nechala dopsat "šéfkuchař" a jméno muže. A to, co přišlo, vypadá jako nefalšovaný náhrobní kámen! :palma: :palma: :palma: Byl celý Štědrý večer jaksi zaražený a druhý den mi sdělil, že ho to donutilo uvažovat o smrti... :D Šťastné a veselé! :-Z

PS: Ale statečně prohlásil, že než to vyhodíme, zkusíme na tom aspoň jednou udělat maso...

Mám tady fakt neutišitelný záchvat smíchu :D :D :D to nemá chybu Zubejdo 8-)
Zeravka
Žvatlalka
Žvatlalka

160 příspěvků
11. srpen 2013
Příspěvekod Lo » čtvrtek 02. leden 2014, 08:31
Zubejda píše:Tak já se hlásím jako první z dárců, kteří dali dárek mimo, ale že jsem do toho teda šlápla. :palma:

Chtěla jsem manželovi udělat radost a darovat mu pečící kámen (neb jsem ten jeho Bosch rozbila při mytí nádobí). Současně jsem chtěla šetřit rodinný rozpočet (refinancujeme hypotéku...), a tak jsem ten kámen objednala v kamenictví. Ještě mi udělalo radost, že se na něj dá napsat nějaký osobní text, tak jsem nechala dopsat "šéfkuchař" a jméno muže. A to, co přišlo, vypadá jako nefalšovaný náhrobní kámen! :palma: :palma: :palma: Byl celý Štědrý večer jaksi zaražený a druhý den mi sdělil, že ho to donutilo uvažovat o smrti... :D Šťastné a veselé! :-Z

PS: Ale statečně prohlásil, že než to vyhodíme, zkusíme na tom aspoň jednou udělat maso...

Zubejdo, muž si zvykne.. i když teda nápis mě dostal :D
my takový kámen z kamenictví máme a je úžasný!!!!!!
Lepšího lososa jsem nikdy nejedla..
Lo
Kecka
Kecka

1628 příspěvků
06. prosinec 2007
Příspěvekod Olivinek » čtvrtek 02. leden 2014, 14:24
Zubejdo, taky ho máme a lepší maso jsem z jiného nejedla :) . Ovšem maso s nápisem, to jen tak někdo nemá 8-)
Olivinek
Howgh
Howgh

5614 příspěvků
19. duben 2007
Příspěvekod Zubejda » čtvrtek 02. leden 2014, 14:38
Děkuji, dámy. 8-)
Dám to chlapovi přečíst, třeba ho Vaše reakce v dané souvislosti rozveselí. :)
Zubejda
Klábosilka
Klábosilka

587 příspěvků
07. březen 2011
Viničné Hory
Příspěvekod Zuzka84 » pátek 03. leden 2014, 00:57
Inkognito píše:Já každoročně dostanu jen to, co si koupím a zabalím. Manže se vždy před vánoci jen zeptá, jestli pro mě něco má :palma: . Štve mě to neuvěřitelně, každý rok doufám, že tam třeba jedno malinké pidipřekvapeníčko bude, ale nic... :oops: :oops: :oops:

jak ti rozumím ... mám to úplně stejně, už jsem i vytvořila seznam , co bych ráda dostala , že si třeba něco vybere a stejně nic. A to já taaaak milovala překvapení pod stromečkem, aaach jo :( . teď už dostávám jen po štědrém dni od mamky nějaký drobný dáreček jako překvápko :) . Můj táta dal nějaký peníz dětem, ale třeba na jejich a ani na mé narozeniny si loni už ani nevzpoměl. A letos už ani na přání do nového roku :roll:

Mě teda baví vybírat a dávat dárky, tak jsem dárky rozdala, i když letos moc nebyli finance, tak snad jsem já nešlápla úplně vedle :mrgreen:
Zuzka84
Howgh
Howgh

7721 příspěvků
21. září 2006
české budějovice
Příspěvekod Inkognito » pátek 03. leden 2014, 01:01
Moje 6 lete dite dostalo damsky top vel. UK 12. Mi je male pomerne lito :(
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pátek 03. leden 2014, 12:42
Missorka píše:
Inkognito píše:Moje 6 lete dite dostalo damsky top vel. UK 12. Mi je male pomerne lito :(

Au.

Od koho?

Od teticky, predpokladam, ze se jedna o uklid skrine
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pátek 03. leden 2014, 12:59
Moje dvě dcery dostaly už po několikáté od svého dědečka (mého otce) chlapecké oblečení v neodpovídajícíh velikostech, protože bylo v Tescu ve slevě. Nevadí, předáme rodinám s kluky.

Já dostala asi osmery naušnice i s čímsi na krk, všechno z plastu (asi od Vitenamců). Přitom se o mě ví, že víceméně nosívám vždy jeden univerzální šperk. Zřejmě to asi vypadá, že nosím jeden, protože jinej nemám a je potřeba mi to dopřát:-)

Ale já už po několikáté zazdila manželův svátek. Má ho krátce po svácích. Klasika - nejsme buď vůbec doma, nebo jsme, ale bez obvyklého režimu a diáře ztrácím přehled o dnech. Mrzí mě, chci si na to dát každej rok pozor, ale udržím to vždy v hlavě tak do 24.12. a pak je se mnou ámen. Letos jsem se fakt styděla. Jemu by se to nestalo.G.
Inkognito Inkognito