ADV TOP
ADV LEFT

Vánoční pozitivní diskuse

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Katchen » středa 24. prosinec 2014, 01:01
Hamina píše:Dobra bude..........moje babicka rikavala, ze je tam tolik dobrych veci, tak to musi byt dobre.

Jo, to říkali Pejsek s Kočičkou taky. :D Ale já se nijak nestresuju, však jsem začátečník a moc se těším na zítřejší snídani.

A tady máme druhou. Ta dopadla o dost líp: Obrázek

Tak a jdu konečně na pelech. Dobrou.
Katchen
Howgh
Howgh

5232 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Porrima » středa 24. prosinec 2014, 12:08
Pixar píše:
Porrima píše:Letos poprvé jsem se vrátila k mámině tradici a místo vánočky jsem upekla štědrák. A on se povedl, mám radost.

Co ke to ten stedrak? :)

Kynutý koláč se 4 náplněmi. Recept např. tady: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1008 ... 1-stedrak/
Porrima
Krafařka
Krafařka

714 příspěvků
19. srpen 2010
Příspěvekod Monikab. » středa 24. prosinec 2014, 12:41
Tangerine píše:Veselé Vánoce! :D

image.jpg

image.jpg

Přesně tenhle keř nám krásně kvete před barákem, květů je na něm dost :-)
Monikab.
Diskutérka
Diskutérka

2144 příspěvků
01. říjen 2006
Praha 9
Příspěvekod Linka » středa 24. prosinec 2014, 13:31
Missorka píše:Jo my s mužem fakt chtěli balit, ale nějak se to zvrtlo - tak jsme sice oba vysmatí ale zabaleno ani tuk!

Nás poučil soused. Narazil na něj muž, když šel do sklepa pro ozdoby. V klídku si tam balil dárky, které tam směřoval už od nákupu. Bomba. Žádná přehnaná logistika!
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Inkognito » středa 24. prosinec 2014, 14:19
byla jsem s detma....asi hodinu, u nasich .... vanocni zazraky se deji :hura:

Z.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Magrata » středa 24. prosinec 2014, 21:57
Inkognito píše:byla jsem s detma....asi hodinu, u nasich .... vanocni zazraky se deji :hura:

Z.

krása, moc ti to přeju :erik:
Magrata
Kecka
Kecka

1924 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zuza77 » středa 24. prosinec 2014, 22:04
Návštěvník píše:byla jsem s detma....asi hodinu, u nasich .... vanocni zazraky se deji :hura:

Z.

Krasne Vanoce!!!
Zuza77
Howgh
Howgh

12753 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Pájík » středa 24. prosinec 2014, 22:09
Inkognito píše:byla jsem s detma....asi hodinu, u nasich .... vanocni zazraky se deji :hura:

Z.

Šťastný a veselý :erik: :erik: a pak, že Ježíšek není ;-)
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3765 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Linka » čtvrtek 25. prosinec 2014, 17:57
Jsem si říkala, že by ses mohla vtírnout ke svým příbuzným, když tam děti pojedou. Máš zase plus body i pro úřad. nenech se zastrašit. :hura:
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Lulu » sobota 27. prosinec 2014, 15:31
Hlásim návrat, unavená som, že ani písať nevládzem, nie z dovolenky, ale z návratu :D . Vrele odporúčam, fakt bomba, nemusieť nič riešiť, chystať, plánovať a sledovať, všetko dostať až pod nos a byť obklopená toľkými milými ľuďmi, to je niečo neopísateľné. A užila som si dve hodiny extázy, keď muž vzal všetky deti do bazénu a ja som celú dobu sedela SAMA v úžasnej kaviarni, čítala knihu, premýšľala o kvantových časticiach a popíjala horúcu čokoládu......... A dva dni po sebe! 8-)
Lulu
Kecka
Kecka

1869 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lulu » neděle 28. prosinec 2014, 20:32
Miss, Tatranská Lomnica, tu: http://hotelslovan.sk/ . Totálny úlet, ale asi sa to ujme :D . A nepokazilo mi to ani to, že keď sme na Štedrý večer zanechali slečny na izbe a šli dolu do kaviarne, objednala som si Martini (u mňa fakt nevídaná vec, objednať si dobrovoľne alkohol a posedieť v prítmí, uáááá), olízla som, skonštatovala, že je fakt strašne dobré, olízla druhý raz a došlo mi, že ma chytá migréna, páč začínam blbo vidieť. Tak tam milé Martini ostalo, na izbe som sa odlíčila skoro poslepiačky, dala si tabletku a zaľahla. A ešte o piatej ráno furt aura! :? To som v živote nezažila, ráno hlava bolela tak polovične, ale furt to tam bolo, po obede druhá tabletka, divný zrak ešte celý ďalší deň a ešte furt mám dozvuky. Sila. Asi od tej samej radosti, že sme vypli na chvíľu stres, očividne je vytešený aj muž, lebo ten ľahol pre zmenu s kašľom a hrdlom. Ale aj tak sme celí happy, hoci už soplí aj polovica detí. Dokonca nám dnes nasnežilo, sme sa trepali do Tatier za snehom a nasnežilo nám po návrate doma :D .
Lulu
Kecka
Kecka

1869 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lulu » úterý 30. prosinec 2014, 07:29
Tangerine píše:Lulu, jsem ráda, že jste si dovolenou užili. :-) A co dceřina pusa, už je to lepší?

Prepáč, že mi to tak trvá, už si si našla odpoveď vedľa, nejaká som po návrate nestíhacia :palma: . Dík moc, sama sa divím, ako to ustála, pretože pozerať sa v hotelli na tie hromady voňavého jedla a s veľkou slávou lyžičkovať výživu pre deti od polroka, studenú, a ešte každú lyžičku prelievať ľadovou vodou, to by som bulila viackrát než dva. Mrzelo ma, že som to neustála a bulila s ňou, ale o to väčšia bola radosť, keď mohla posledný deň aj ona niečo zjesť a keď si prvý raz dala trochu šľahačky z mojej horúcej čokolády... Také malé veľké radosti naviac :) .
Lulu
Kecka
Kecka

1869 příspěvků
21. září 2006