ADV TOP
ADV LEFT

Plány, přání a předsevzetí do nového roku 2015 a 2016

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Frosti » úterý 29. prosinec 2015, 11:46
Safra! Musela jsem ten nazev diskuse po hodine znovu prejmenovat, protoze jsem to zeditovala na "Plány, přání a předsevzetí do nového roku 2015 a 2026". :D Tak ted doufam, ze to nebyl prorocky preklep a ze ty sve plany naplnim drive nez v druhe petiletce. :D

Pavka13, drzim palce i na nohach! Nic jineho nez trenink a zkouseni opravdu nepomuze. Ty prvni jizdy se mi zdalo, ze snad jen snim.
Frosti
Treperenda
Treperenda

1403 příspěvků
17. prosinec 2012
Finsko
Příspěvekod Lukilla » úterý 29. prosinec 2015, 13:13
Pavka13 píše:To je hezký téma!

Tak
konečně koupit auto

a začít řídit.

A KRUCINÁL, PŘESTAT SE TOHO BLBÝHO ŘÍZENÍ TAK BÁT!!!

Děkuji :D

Držím všechny palce, co mám, protože tohle byla moje noční můra celá desetiletí. Řidičák od osmnácti, a pak dvaadvacet let pauza. Kdybych nemusela, asi bych neřídila dodnes, protože to, co jsem zpočátku zažívala za volantem, bylo něco mezi transem, ryzí hrůzou a šíleným snem. Jestli existuje něco jako netalent na řízení, jsem chodící exemplární příklad. No, ani dnes žádnej Schumi nejsem, velká města (ta s tramvajemi) a mnohasetkilometrové trasy nedávám, ale svůj rajón si objedu. Občas si uložím nějaký malý úkol, projet nějakou cizí trasu, dojet do cíle jiného než jsou mé obvyklé, prvních pět let jsem jezdila, aniž bych uměla natankovat :palma: .
Lukilla
Pískle

90 příspěvků
14. květen 2013
Příspěvekod Jitty » úterý 29. prosinec 2015, 14:46
A co letošní předsevzetí udělat formou koláže:-) - viz článek :-)... fakt to funguje. Mám jich udělaných opravdu hodně.....
Jitty
Kecka
Kecka

1735 příspěvků
26. září 2006
Praha
Příspěvekod Pavka13 » úterý 29. prosinec 2015, 18:23
Lukillo, díky za povzbuzení. Mám to úplně stejně, ale nejvíc šílím právě z městského provozu. No nic, nebudu tím plevelit jinou diskusi, ale držení palců opravdu potřebuju.
Pavka13
Klábosilka
Klábosilka

394 příspěvků
29. prosinec 2009
Praha 2
Příspěvekod Slza » úterý 29. prosinec 2015, 20:32
Tak můj plán,přání,předsevzetí.
_udělat si kurz soc.pracovníka
_zhubnout nebo se alespoň víc hýbat
_být pořádnější,udržovat byt v uklizeném stavu
_pořídit si konečně nástěnku na TZ a získat výletováním spoustu nových
_najít si muže,kamaráda,milence

Kurz mám,díky němu práci a pohybu někdy až moc,protože jsem pracovník terénní,ale právě proto domácnost nějak nedávám.Nástěnku si už tedy v tom Novém roce pořídím a výletovat a sbírat budu dál.A co se týče muže -jeden by tu byl ale je to takové zvláštní.Strašně moc mi pomáhá,rozesmává mě,vyslechne mě ,občas se i sám otevře .Ale trvá to strašně dlouho a nikam se neposouváme,ani nemůžu říct,že jsme kamarádi.A vídat se budeme už jen půl roku a potom bude jasné,že o mě jako o ženu prostě nestál,protože už ho neuvidím.

Plán na rok 2016 je tedy ta nástěnka a víc se hýčkat -neboť nikdo kdo by to za mě dělal se asi už neobjeví. :D
Slza
Žvatlalka
Žvatlalka

121 příspěvků
05. leden 2013