ADV TOP
ADV LEFT

Dárková poradna 2015 - už máte nakoupeno?

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Xsamotar » pátek 06. listopad 2015, 10:22
E-liska píše:A ovlivněna sledováním pořadu Masterchef mám v plánu letos pro kamarády zkusit vyrobit domácí čokoládové lanýže. Držte mi pěsti :mrgreen:

Nápodobně :)
Ale já už to několikrát zkoušela, jen jsem nikdy nevěděla jak na to (a pravda, pokoušela jsem se spíš o plněné čokoládové bonbony)
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Zubejda » pátek 06. listopad 2015, 11:27
E-liska píše:
Nelinda píše:Tady všichni stíhají, dárky promýšlí během roku, včera nakoupili výhodně balící papíry v akci a nejpozději posledního listopadu po zabalení a uschování posledního dárku usedají v klidu a pohodě ke svařáku, vaječňáku a koledám a těší se, jakou radost budou mít děti z prvního překvapení v adventním kalendáři.
Rady o výhodných nákupech nepotřebují, děkujeme pěkně.

Lehni 8-)

To jsem se "po ránu" zasmála, díky, holky! :-)

Jen na doplnění - taky jsme našim dávali divadelní předplatné, úspěch veliký, ale už třetí sezónu si je obnovují sami a my jsme tím pádem s opakujícím se dárkem ostrouhali... :-D Každopádně pěkná diskuse, díky, budu sledovat.

Zuz
Zubejda
Klábosilka
Klábosilka

587 příspěvků
07. březen 2011
Viničné Hory
Příspěvekod Inkognito » pátek 06. listopad 2015, 11:54
muži letos koupím perličkovou koupel do vany. On je hrozná rochňa a v novém bydlení bude konečně vana, tak si myslím, že bude mít radost.

Inko, protože sem občas chodí
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Kami007 » pátek 06. listopad 2015, 13:51
pomoc, byla tu diskuze o kartičkách pro manžela, s napsanými přáními/sliby, co si pak může vybírat...nepamatujete si kde to najdu? nebo nové tipy? :)
Díky!!
Kami007
Klábosilka
Klábosilka

577 příspěvků
19. leden 2007
Praha
Příspěvekod Alík » pátek 06. listopad 2015, 16:47
Kami007 píše:pomoc, byla tu diskuze o kartičkách pro manžela, s napsanými přáními/sliby, co si pak může vybírat...nepamatujete si kde to najdu? nebo nové tipy? :)
Díky!!

Mám uloženo
http://baby-cafe.cz/forum/diskuse/46/54943
Alík
Žvatlalka
Žvatlalka

191 příspěvků
27. leden 2007
České Budějovice
Příspěvekod Alík » pátek 06. listopad 2015, 16:48
Doufám, žes myslela tohle, jsem dřív odeslala, než dopsala ;-)
Alík
Žvatlalka
Žvatlalka

191 příspěvků
27. leden 2007
České Budějovice
Příspěvekod Inkognito » pátek 06. listopad 2015, 17:55
U nás pro pra a praprarodiče scrapbookove kalendáře. Mamce jsem nechala udělat kryt na mobil s vlastním motivem. Dál přemýšlíme...
Pro muže balík CDček, to ho vždycky potěší. Letos bych to chtěla oživit audioknihou, ale v AJ a NJ. Jenže jsem nic nenašla. Nechci klasickou literaturu, ale něco současného. Pak chci vybrat menší sport.tašku, na věci na cvičení.

Jinak u nás se zážitkové dárky rodičům taky neosvědčily, což nechápu. Já bych je brala hned, ale nikdo mi je nedává :D

Inko, kdyby muž četl...
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Jitty » pátek 06. listopad 2015, 18:45
Velký vánoční plánovač ke stažení zdarma https://www.facebook.com/16380596831410 ... =3&theater
Jitty
Kecka
Kecka

1735 příspěvků
26. září 2006
Praha
Příspěvekod Kami007 » pátek 06. listopad 2015, 20:09
Alík píše:
Kami007 píše:pomoc, byla tu diskuze o kartičkách pro manžela, s napsanými přáními/sliby, co si pak může vybírat...nepamatujete si kde to najdu? nebo nové tipy? :)
Díky!!

Mám uloženo
http://baby-cafe.cz/forum/diskuse/46/54943

Díky!!!! To je přesně ono :)
Kami007
Klábosilka
Klábosilka

577 příspěvků
19. leden 2007
Praha
Příspěvekod Lencik » pátek 06. listopad 2015, 21:13
Inko a jakou perlička ou koupel jsi vybrala? Dáš odkaz prosím? Stále nevím co pro manžela a tohle se mě zdá jako super nápad. Je to taky rochňa a navíc poslední dobou tak sedřený že ho bolí celé tělo tak by to třeba i pomohlo ...
Lencik
Krafařka
Krafařka

739 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Vydra » pátek 06. listopad 2015, 21:58
Hlavní dárky vymyšlené nemám, ale už vím, že budu hojně rozdávat marcipánové Betlémy. Jsou hezké a ještě nebudou nikomu překážet, páč je nakonec všichni sní :D
Obrázek
I ZA MRAKY POŘÁD SVÍTÍ SLUNÍČKO
Na vola nenarazíš, ten do tebe vrazí sám.
Vydra
Howgh
Howgh

8121 příspěvků
05. říjen 2007
Plzeň
Příspěvekod Zuza77 » pátek 06. listopad 2015, 22:06
Ty jsou krasne... nedovedu si predstavit, jak Josefovi ukousnu hlavu :-)

Jeden banalni tip.- tchyni jsem objednala satek (tunel) na Fleru v jejich oblibenych barvach.

Rybar dostane filetovaci nuz.

A muj tatinek, co furt nic nechce a "vsechno ma", distane holt balicek dobrych syru, prsutu a nakladanych kukuricek. A k tomu fotku vnoucat v ramecku.
Zuza77
Howgh
Howgh

12685 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Vydra » pátek 06. listopad 2015, 22:12
Josefovi ukousnu hlavu bez problémů, zato s miminkem máme doma problém. Už jsem dělala 2dorty s marcipánovým miminkem a pokaždé ho snědly děti. My dospělí jsme s tím měli problém :D
I ZA MRAKY POŘÁD SVÍTÍ SLUNÍČKO
Na vola nenarazíš, ten do tebe vrazí sám.
Vydra
Howgh
Howgh

8121 příspěvků
05. říjen 2007
Plzeň
Příspěvekod Dancul » sobota 07. listopad 2015, 07:55
mozem doporucit komiks http://www.databazeknih.cz/knihy/volani-divociny-komiks-123170. teraz hladam nieco podobne, nasla som stare grecke baje. syn je antiknizkovy a pri komiksoch aspon ziska navyk v listovani v knizke :D
Dancul
Howgh
Howgh

8441 příspěvků
24. září 2006
Bratislava
Příspěvekod M0na » sobota 07. listopad 2015, 08:16
Ten marcipanovy betlem se mi moc libi a je to vyborny tip na darek. Kde se da koupit nebo objednat?
Pres google jsem nasla jen tohle: http://perniky.artmama.cz/marcipanovy-betlem A to moc hezke neni.
M0na
Krafařka
Krafařka

711 příspěvků
03. únor 2010