ADV TOP
ADV LEFT

Vánoce 2017 - Nový přístup?

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Luuuca » středa 01. listopad 2017, 14:49
Dámy,

Mám dilema jestli letošní Vánoce nepojmout trošku revolučně :-)
Máme dvojčata a za loňské Vánoce , svátky a narozeniny se nám tady nahromadil asi tak milion plastových a různě ječících hraček.

Proto mě napadlo že bych vytvořila letos nějaký online seznam vánočních dárků jako inspiraci pro rodinu. Našla jsem i seznamy dárků s možností rezervace, takže je jistota že nic nedostaneme 2x.

Konečně bychom dostali nějaké dřevěné a víc rozvíjecí hračky. Vzhledem k vyšší ceně jich alespoň bude míň.

A TEĎ MŮJ DOTAZ: Neurazili byste se být mojí rodinou že vám radím co by se líbilo mně s manželem pro děti?
Přijde mi že my víme nejlíp co už doma je a co by se hodilo...

Děkuju za názory :holka:
Luuuca
Pískle

2 příspěvků
01. listopad 2017
Příspěvekod Betula » středa 01. listopad 2017, 16:12
S námi normálně babičky výběr dárků konzultují.

Odesláno z mého Lenovo K33a42 pomocí Tapatalk
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Betula
Kecka
Kecka

1539 příspěvků
29. září 2006
ČR
Příspěvekod Elsa » středa 01. listopad 2017, 16:16
Přijde mi to normální a rozumné, ale nejsem tvoje rodina ;-) - záleží, jak to máte uspořádané a jak diplomaticky se ti to podaří sdělit. Každopádně držím palce, my jsme postupem času zavaleni různými krámy a v podstatě ani dohody moc nefungují, vyhazovat neumím - no ale to už je můj problém.
Elsa
Klevetnice
Klevetnice

3266 příspěvků
16. září 2009
Praha
Příspěvekod Kika » středa 01. listopad 2017, 16:40
Ja bych se neurazila, ale nejsem tvoje rodina :D
Na druhe strane byt tebou bych ocekavala, ze i tak nekteri clenove budou chtit byt "originalni" a nejake plastove a pistici potvory pod stromeckem budou (obzvlaste pokud doted s vami nikdo vyber hracek nekonzultoval a neresil jejich kvalitu) ;-)
Kika
Diskutérka
Diskutérka

2114 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Trixl » středa 01. listopad 2017, 17:04
Už aby uměla dvojčata něco nakreslit :) od zavedení dopisů Ježíškovi je to lepší. Když byla moje smečka menší tak dostávali klasické tržnicové hračky nebo hrůzy na oblečení.
Zkus včas zahájit vyjednávání, jestli už není skoro pozdě. Třebas já už mám nakoupeno :D
Trixl
Howgh
Howgh

16294 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Vladimira » středa 01. listopad 2017, 17:06
Já bych se neurazila, s mojí částí rodiny to tak děláme, že se ptají, co by měli dětem nadělit. Ovšem s druhou částí rodiny, to je jiná... Takže nápad dobrý, ale nejsem si jistá, zda na to tví plastodárci přistoupí.
Vladimira
Howgh
Howgh

15818 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Misicka » středa 01. listopad 2017, 17:12
Letos jsme se s mojí částí rodiny doihodli takto (je nás 5 rodin s dětmi, moje mamka, ségra s už velkými dětni - 2 ty rodiny s dětmi jsou její děti a moje druhá dcera, která je bezdětná). Scházíme se vždy 26. a už dlouho jsme měli dohodu, že se dávají dárky púouze dětem (a babičce tedy) do 200,-...no ale při tom množství lidí dostaly spoustu ptákovin, jen aby něco a už je to ani nebavilo...takže letos koupí každý rodič pro dítě JEDEN dárek za 500,-, do společného banku dá každá rodina 600,- a každý si pak vezme, co investoval. Ono to úplně nevyjde, ale jedno "dítě" je neteř, které už bylo 18, tak té se za ten zbytek koupí něco malého.
Misicka
Howgh
Howgh

5411 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Kacous » středa 01. listopad 2017, 23:00
Děláme to tak v našich rodinách už od počátku. Nesnáším hromadění zbytečných krámů, tímto se to dost eliminuje.
Obrázek
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3984 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Zuza77 » úterý 19. prosinec 2017, 19:00
Únikovou hru?

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

13784 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Trixl » středa 20. prosinec 2017, 15:36
vyplňovala jsem ježíškový půzkum a tohle byla anonymní odpověď na jednu z otázek

v rodině mého muže hrajeme hru na písmenka - každý rok se vylosují 2 písmenka na následující rok a každý, kdo se účastní vánoční sešlosti přinese dva dárky, z nichž každý začíná na jedno z těch písmen a dárek nestál více než 150 Kč. Dárky se poté losují, takže každý opět odejde se dvěma dárky na daná 2 písmenka. Je to svělé, není to finančně ani intelektuálně vyčerpávající a je u toho sranda :-)

přijde mi to super inspirace až nám děti odrostou
Trixl
Howgh
Howgh

16294 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina