ADV TOP
ADV LEFT

Máme miminko - seznam diskusí I

Vše od narození do roku dítěte
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Amazonka01 » neděle 25. leden 2009, 09:50
Althea píše:
Amazonka01 píše:
Gehenna píše:Když mi někdo veme moderátora a ani mi o tom neřekne, tak holt tak, nenechám si s odpuštěním srát na hlavu.

Geh,nezlob se na mě,ale ty bys chtěla dělat moderátora někde,kde je to podle tvých vlastních slov na pí*u???

To co se tady děje,moc nechápu,ale tenhle tvůj výrok se evidentně dotkl nejen mě :-?

Vidím, že tady se vesele šmíruje!!!

:? :? :? doteď jsem netušila,že jsou na BC separé diskuze,kam se nesmí nahlížet...
To mě dost mrzí,možná (pokud jde o pocit soukromí) to zkusit tam,co se dá diskuze zamknout,nebo diskuzi označit jako "nepřístupnou veřejnosti"
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Matulienka » neděle 25. leden 2009, 09:52
Geh..nerada, ale až doteď jsem si myslela, že jsi rozumná ženská.
Tohle je šílený, ty nevíš? Holka....proč tohle děláš?

Víš dělat naschvály a chovat se jako malé uražené děcko mi přijde jako dost mimo. Ničíš pouze svou práci. Není to škoda?
Matulienka
Moderátor dlouhodobých diskusí
Moderátor dlouhodobých diskusí

14409 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Amazonka01 » neděle 25. leden 2009, 09:53
Gosspel píše:
Amazonka01 píše:
Gehenna píše:Když mi někdo veme moderátora a ani mi o tom neřekne, tak holt tak, nenechám si s odpuštěním srát na hlavu.

Geh,nezlob se na mě,ale ty bys chtěla dělat moderátora někde,kde je to podle tvých vlastních slov na pí*u???

To co se tady děje,moc nechápu,ale tenhle tvůj výrok se evidentně dotkl nejen mě :-?
COZE :? :? :? :? ??

Nj,bohužel...
Amazonka01

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Malina » neděle 25. leden 2009, 10:19
Althea píše:
Amazonka01 píše:

Vidím, že tady se vesele šmíruje!!!

dobré dopoledne.
Gehenno, a ty jsi Gehenna nebo Althea? nebo snad šmíruješ sama, sebe...mám toho dost! Jak je to dlouho, co se tu řešila něčí identita a zneužití. Buď si stojíš za tím, cos udělala, žes smazala ty seznamy. Nebo se schovej za svou novou identitu, nechc G usnout, ale tím jen ukazuješ, kým vlastně jsi.
Nezlob se na mě, ale myslela jsem si, že jsi inteligentní a rozumná i když s tvým "humorem" nesouhlasím. Nad tímto opravdu jen kroutím hlavou. Víš, každý se poučí ze svých kopanců i já se poučila. Ono všichni jsme nahraditelní, jen to opravdové přátelství a láska mezi dvěma jedinci není. Ty seznamy zas někdo, kdo to tu má rád, udělá. A tobě zbyde jen hořkost z toho, že se ti tu "neprávem" ublížilo. A opravdu ty bys chtěla dělat moderátora někde, kde to je jak si sama řekla....???
Zamyšlená, smutná Malina...
"lepší je nic nevyzkoumat, než nic nevyléčit" (Léto s kovbojem)
Malina
Klábosilka
Klábosilka

441 příspěvků
14. říjen 2006
Příspěvekod Sipkova » neděle 25. leden 2009, 10:22
Gehenno - holka, co to s Tebou je? Co se děje?
Když jsi sem přišla, měla jsem Tě docela ráda. Byla jsi vtipná a uměla vystihnout podstatu věci jako málokdo tady. A ještě jí vtipně podat.
Přišlo mi že jsi opravdu dost intelogentní.
Ale teď poslední dobou mě zaráží, jakým způsobem se tu prezentuješ. Je to kolikrát spíš smutný, než aby mě to fakt naštvalo.
Člověk by doufal, že přišli situace, kdy by ses měla nad sebou zamyslet a ne tu dělat ze sebe nějakou chudinku, která nic neví a neudělala. Myslím, že to víš a moc dobře. Tak hloupá prostě nejsi.
A myslím, že tu už ani nejde moc o smazaný seznamy. To bylo víc než dětinský - i když na to samozřejmě právo máš. Byla to Tvoje práce.
Zkus popřemýšlet ;) Věci se dají řešit i jinak než "vzpourou" nebo jak to nazvat...
Sipkova
Prostě Konev :-)
Prostě Konev :-)

7550 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Althea » neděle 25. leden 2009, 10:31
Matulienka píše:
Althea píše:Druhou identitu mám, protože už mě rozčiluje furt být perzekvována za to, co někdo vyčte mezi řádky.
A pokud byste byly té lásky, co mě to nechat dořešit s miss a neplést se do toho, hm?
Budu to opakovat znova a znova - vychovávejte si svoje děti, ne mě.

Nediv se, pokud se chováš jako nevychované děcko a bouráš něco, co je pro ostatní, tak je to jen logické vyústění věci.

Ne, já je smazala až pak.
Nevidím důvod, proč bych to tu měla nechávat, když se mi ani nic neřekne.
A prapříčina problému je někde jinde, tak nevím, co se do toho montuje někdo, kdo neví, o čem se s miss bavím, fakt ne.
Althea
Klábosilka
Klábosilka

535 příspěvků
23. leden 2009
Příspěvekod Malina » neděle 25. leden 2009, 10:31
Althea píše:Druhou identitu mám, protože už mě rozčiluje furt být perzekvována za to, co někdo vyčte mezi řádky.
A pokud byste byly té lásky, co mě to nechat dořešit s miss a neplést se do toho, hm?

Jako že ty bys směla všechno a všude a ostatní tě to mají nechat jen řešit s Miss a já mám být tolerantní? Promiň, ale jsme na veřejném foru. Je mi líto. Já tě nemám v úmyslu vychovávat. Jen říkám svůj názor jako reakci na to, za cos se přinila. Ono slyšet chválu, jak jsi úžasná, vtipná a já nevím co ještě, toje hezké, kritika se vždy slyší blbě. A zas říkám za sebe, sama to neslýchám ráda, ale snažím se s tím pokaždé aspon něco málo dělat. Kdežto ty si vyměníš identitu a ještě vyčítavě prohlásíš, jak tě kdosi perzekuje mezi řádky.
M*
Malina
Klábosilka
Klábosilka

441 příspěvků
14. říjen 2006
Příspěvekod Vaclavka » neděle 25. leden 2009, 10:34
Althea píše:
Matulienka píše:

Nediv se, pokud se chováš jako nevychované děcko a bouráš něco, co je pro ostatní, tak je to jen logické vyústění věci.

Ne, já je smazala až pak.
Nevidím důvod, proč bych to tu měla nechávat, když se mi ani nic neřekne.
A prapříčina problému je někde jinde, tak nevím, co se do toho montuje někdo, kdo neví, o čem se s miss bavím, fakt ne.

Píšeš to pod blbým nickem :D :D Althea je přece pohodářka, co nemá problémy, ne?

No, myslím, že nikam jinam to ani dojít nemohlo... :roll:
ObrázekObrázek
Vaclavka
Diskutérka
Diskutérka

2312 příspěvků
21. září 2006
u Budějc
Příspěvekod Lada.. » pondělí 23. srpen 2010, 19:35
Lada..
Diskutérka
Diskutérka