ADV TOP
ADV LEFT

Zatnuté pěsti - 8 m + kolik jídla?

Vše od narození do roku dítěte
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Klaris » pátek 08. duben 2011, 13:15
já taky jen k tomu jídlu - mám doma motorovou myš ;) Adrianek (za 3dny 8m) je furt v pohybu, buď leze nebo stojí či něco obchází, takže akční ažaž , no a kromě kojení mi sní 2-3x denně 50ml! příkrmu (střídám zelenina, ovoce, kaše), víc do něj naráz nedostanu ani náhodou, takže těch 190g co píšeš mi zní jako utopie ;) (tu 190g skleničku má na tři dny..)

ale si myslím, že u vás Walter jednak tím, že byl dřív a ještě špatně rostl už v břiše tak to má tu drobnější stavbu těla danou a puclík z něj patrně nebude nikdy
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8436 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Betty82 » pátek 26. únor 2016, 16:12
Dobrý den, obnovují diskusí ohledne zatnutych pesticek. Moje dcera 7m, má stejný problém, že stále zatina pěstičky. Moc Vás prosím jestli by jste napsala, jak to u vás s těmi pěstičky pokračovalo. Mockrát děkuji
Betty82
Pískle

1 příspěvků
25. únor 2016