ADV TOP
ADV LEFT

Řve a řve, už nemůžu:o(

Vše od narození do roku dítěte
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Noe » úterý 25. únor 2014, 20:27
Tak už pije normálně, nechápu co to mělo znamenat. Vypil 50ml potom 60 ml, takže myslím, že to bude v poho s tím jídlem.

Little Zatím prudce nezvrací, a jí už normálně, tak snad to toto nebude.

Moc děkuji všem za rady jak na něj.

Asi proto, že jsem si na něj stěžovala je dnes celkem klidný :? Zatím řval oproti posledním dvoum týdnům snad nejméně :) Tak snad jsem to nezakřikla, a zůstane mu to. I když stejně ho musím pořád smýkat, ale to ticho je úžasné.

papa
Noe
Krafařka
Krafařka

648 příspěvků
27. únor 2008
Příspěvekod Jancaka » úterý 25. únor 2014, 21:43
Noe, soucitim. Zkusila bych se soustredit na sebe, mimino, starsi deti (v tomto poradi). Na uklid bych se naprosto vykaslala, vareni minimalni, pokud si muzes rict nekomu blizkemu o pomoc (vareni, prani, hlidani), udelala bych to (prekousla bych sama sebe). Kazda usetrena chvilka se pocita. A pozadala bych manzela, aby chodil domu, co nejdrive, a po prichodu si mimino nejmin na 1hod vzal k sobe a staral se o ne.

Ja nevim, to caste vazeni a hlidani kojeni muze pridat na stresu a spustit kolotoc (u me by to tak bylo), co takhle zvazit treba jen rano a vecer nebo jen 1x denne? Jestli uz pribral 600g a nezvraci stabilne, tak bych nevidela problem v jidle (a na tabulky kolik ma jak velke dite vypit, bych se vykaslala, kdyz pit nebude chtit, tak proste nebude..). I kdyz ta uzdicka mu treba opravdu muze nejak vadit.

Jo a taky znam stavy, kdy jsem se nedivila, ze matka ublizi svemu miminu, a brecela pak vzteky, hanbou, vysilenim, ze toho kriklouna nezvladam.

Moc preju, at se to nejak vyvrbi.
Jancaka
Kecka
Kecka

1862 příspěvků
17. srpen 2011
Příspěvekod Kurkumína » pátek 07. březen 2014, 08:36
Noe, tak jak? Vypadá to u vás líp?
Kurkumína
Žvatlalka
Žvatlalka

297 příspěvků
09. prosinec 2011
Příspěvekod Le_chat_noir » pátek 07. březen 2014, 08:48
taky na ne myslim :erik:
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Meredith2 » pátek 07. březen 2014, 09:13
Ratta píše:Co Harvey Karp?

EDIT: Pevné zavinutí se mému synovi zezačátku nelíbilo, pištěl, ale zklidnilo ho stejně. Takže ten šum a natřásání, poloha nabok, plus zkusit ten dudlík a zavinutí, i kdyby se zezačátku vzpíral, možná, že by si zvykl.

soucitim a pod tohle se podepisuju, Karp je skvelej a fakt funguje. ditko jsme pevne zavinovali do osmi mesicu... taky treti a nejnarocnejsi, ale ja mam dost vysokou latku od spavych a pohodovych starsich. prezit prvni pul rok, a pak bude jen dobre, ver mi ;-) myslim na tebe, mam to jeste v zive pameti...
Meredith2
Treperenda
Treperenda

1007 příspěvků
12. srpen 2009
Příspěvekod Maugli » čtvrtek 15. květen 2014, 12:52
Noe, vypadá to, že náš Samuel bude kopie vašeho Sebastiana (kromě toho ublinkávání, to nedělá), tak jsem si vzpomněla na tuto diskuzi. Mohla bys nějak shrnout, jak dlouho to řvaní u vás trvalo, jestli a jak to přešlo, jestli se našla nějaká příčina? Děkuju

Přečetla jsem teď jen dvě poslední strany, tak jdu ještě na ten začátek, ale i tak mi to pomohlo se uklidnit trochu :erik: taky se mi honí hlavou věci, za které se stydím a brečím tu občas zoufalstvím. A dopoledne jsem byla hrozně hnusná na dcerku, která přitom nic hrozného neudělala, akorát se chová adekvátně svému věku a já jsem po ní ječela jen proto, že se mi to prostě zrovna nehodilo a potřebovala jsem nějak umlčet toho křiklouna. Takže na střídačku brečím kvůli A., jak nám tu bývalo dobře spolu před miminem, a vzápětí brečím kvůli S., jak k tomu miminku můžu být tak nespravedlivá :palma: hrozné stavy toto.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Maugli
Treperenda
Treperenda

1107 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Barci » čtvrtek 15. květen 2014, 14:06
Noe mám jen zprostředkovanou zkušenost přes kamarádku, ta si takhle taky přivezla křiklouna už z porodnice a navíc nesnesl separaci od matky a nic nepomáhalo, spala jen na zádech a jeho měla na prsou, aby se apoň trochu vyspali. nakonec volala homeopatce a ta jí poradila nějaká homeopatika protože to vyhodnotila jako "otravu narkozou". Kamarádka musela pod kudlu kvůli placentě, kojila jak jí tam doporučili, takže asi něco z té narkozy se dostalo do mlíka... druhý den po podání homeopatik byl jak vyměněný, nestalo se u vás taky něco takového, třeba i během, porodu nějaká medikace?
EDIT: přehlídla jsem 3 stránky :palma: takže jsem možná úplně mimo, no nic
EDIT2: navíc to datum!!!! jo už se od toho kompu zvedám. nechám tu to jako memento mé blbosti a oddalování učení
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3647 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Maugli » čtvrtek 15. květen 2014, 15:01
Barci, jsi výborná :-) otrava narkózou je tedy drsná diagnóza, slyším prvně
Maugli
Treperenda
Treperenda

1107 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Cance » čtvrtek 15. květen 2014, 21:37
Maugli, prosim te, hlavne se neobvinuj. Kazda z nas nekdy na deti rve. Ja tedy bohuzel dost a casto. :palma: A v tomhle pripade to neni vubec nic zvlastniho. Neobvinuj se, nervy mas jen jedny. :erik:

Moc drzim palce, at je lip. :erik:
Cance
Klevetnice
Klevetnice

3832 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Leela » pátek 16. květen 2014, 14:13
Tak co malí uřvánkové?
U nás to nebyl až takový masakr, jako popisovala Noe, když :mimiholka: konečně usnula, noc už byla jen spaní a kojení, max párkrát pochoďák ve 3 ráno, ale to zpravilo houpání na míči před sušičkou :D
Jsou ji 3 měsíce a je celkem vysmátá. Ne že by nebrečela nikdy, ale z miminka, který nesnáší celý cvět (přesně, jak tu někdo psal, vypadala, že tu není ráda) je takový normální sluníčko milovaný :erik:
Už asi od 2-3 týdnů jsem nasadila BabyCalm, to pomohlo tak o 50%. A psychicky jsem se prostě musela smířit s tím, že řve. Asi by mi to šlo hůř, kdyby řvala denně od šesti do půlnoci, to bych si to chtěla nejspíš taky mrsknout. Ale přesto myslím, že to bylo dost důležitý, nepropadat depresi, prostě akceptovat ten řev, klidně ji i uřvanou odložit, abych mohla ostatním dětem udělat jídlo, něco podat, dát na wc, dojít si na wc, najíst se...

Tak jsem se chtěla jen poptat, jak je a dát naději, že to nemusí trvat zase až tak dlouho (představa, že se uklidní až v roce nebyla moc povzbuzující...)
Jáchym 09/2007, Eliáš 04/2011, Tereza 02/2014
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled