ADV TOP
ADV LEFT

Řve a řve, už nemůžu:o(

Vše od narození do roku dítěte
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 24. únor 2014, 21:46
napadá mě - rexlux? Zkusit zvýšenou polohu na spaní. Filip začal blít snad ve 3 měsících, do té doby by mě to nenapadlo...
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Noe » pondělí 24. únor 2014, 21:52
Ivco jako je pravda, že ublinkává. Ale v postýlce v podstatě není vůbec. V posteli se mnou spí na mém polštáří celým tělem, tím pádem je vyvýšený, v lehátku má taky hlavu výše. Nevím, no uvidíme.

Všem děkuji za podněty, budu zkoušet dál a pátrat proč. :)
Noe
Krafařka
Krafařka

648 příspěvků
27. únor 2008
Příspěvekod Le_chat_noir » pondělí 24. únor 2014, 21:57
noe,to je fakt sileny, nedovedu si to vubec predstavit :erik:

prostredni byl take do tech tri, ctyr mesicu neodlozitelne miminko. v noci tedy spal. ale uspavani bylo z pocatku na mici, pak se naucil sam a pak rval. proste musel rvat. nepomahalo nic. nekdy jen par zarvani, nekdy dyl. bez toho proste neusnul :roll: uspavani neuspavani, spokojenost, nespokojenost. nastesti z toho uz vyrostl ;-)

nosila jsem ho tri mesice uvazaneho na sobe. nedalo se jinak. nastesti jsem mela jen dva kousky. z toho starsi mel pak uz skolku. nechtel byt v kocare bez hrkani, nic ... taky se pak naucil a spal i v zaparkovanem, ale to tak kolem roka ...

u prvniho tim pravym bylo zavinovani, sum a houpani

druhy hacka (mas?) balon

treti tak ani nevim, asi drevene chrastitko. spi, usina zatim dobre

karp nam opravdu moc pomohl. mas nekoho na stridacku? kdo vyveze kocar a bude chvilku v klidu. treba si jen tak uklidit, dat kafe? potrebujes to jako sul

hodne sil :erik:
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Svobca » pondělí 24. únor 2014, 22:03
Ahoj, já se přidávám k návrhu s refluxem. Náš mladší ho měl od narození. Zvracel několikrát denně a pořád brečel, bylo to hrozný na psychiku, nevěděla jsem co s ním, kolikrát jsem měla sto chutí prásknout dveřmi a někam utéct. Na reflux přišla až dětská a museli jsme udělat určitá opatření jako polohovat malého do polosedu, jak postýlku, tak kočárek, osvědčilo se lehátko, přestala jsem kojit a odstříkávala jsem přesné dávky, které jsem po 3 hod. intervalech dodržovala, dostával do mléka Nutriton atd. atd. Podle doktorky to může trvat až do 1,5 roku. Malý má tak od roku pokoj, nezvrací, spává klidněji, bohužel ten řev mu zůstal. Dokud jsem neměla syna, nikdo nevěděl, že v tom paneláku vůbec bydlíme, teď nás snad všichni znají.
Svobca
Treperenda
Treperenda

1496 příspěvků
25. září 2006
Brno
Příspěvekod Mayonella » pondělí 24. únor 2014, 22:04
Zdravím a soucítím.
Přesně takový byl můj prvorozený, dnes je mu deset...no, dodnes vzpomínáme, jak jsme mu fénovali břicho teplym fénem :-), to ho uklidňovalo :-)).. A taky trávili nekonečný hodiny na balóně... Zkrátka jsme dělali psí kusy.
Uklidnil se teprve, když se začal časem trochu hýbat a mohl si tak nějak udělat věci po svym. Je hodně chytrej, tak se asi ležmo nudil, je citlivka a dodnes nesnáší škrabavý cedulky a tahavý oblečení a kde co, tak si prostě myslim, že prostě ho tohle všechno jako mimino prudilo a tak asi proto pořád řval jako kráva :-))))...

Tak se drž a zkus ten fén :-)
Držím palce, M
PENTAX K-5
Mayonella
Guma a neuvařitelná slepice :-)

4194 příspěvků
08. listopad 2008
Příspěvekod Mayonella » pondělí 24. únor 2014, 22:05
Zdravím a soucítím.
Přesně takový byl můj prvorozený, dnes je mu deset...no, dodnes vzpomínáme, jak jsme mu fénovali břicho teplym fénem :-), to ho uklidňovalo :-)).. A taky trávili nekonečný hodiny na balóně... Zkrátka jsme dělali psí kusy.
Uklidnil se teprve, když se začal časem trochu hýbat a mohl si tak nějak udělat věci po svym. Je hodně chytrej, tak se asi ležmo nudil, je citlivka a dodnes nesnáší škrabavý cedulky a tahavý oblečení a kde co, tak si prostě myslim, že prostě ho tohle všechno jako mimino prudilo a tak asi proto pořád řval jako kráva :-))))...

Tak se drž a zkus ten fén :-)
Držím palce, M
PENTAX K-5
Mayonella
Guma a neuvařitelná slepice :-)

4194 příspěvků
08. listopad 2008
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 24. únor 2014, 22:05
Když ublinkává a je neklidný, tak bych klidně k dr pro žádanku na sono došla. U nás to byla otázka minuty? Spokojené dítě ze šátku jsem položila na lehátko, rozbalila, dr si ho přejel jednou, ok a podruhé už jelo všechno nahoru, dítě se začalo vztekat... osobně mám podezření, že mírný reflux měl i ten první, neodložitelný, jenže to jsem měla jen jeho, kojila ho podle potřeby, chovala podle potřeby, nosila podle potřeby... s druhým už to nešlo, tak se hledalo jiné řešení.
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Noe » pondělí 24. únor 2014, 22:26
Holky ještě jednou díky, moc mi pomáhá číst, že jste to měly taky podobné. Na ten reflux se zaměřím. A zvážit se ho nějak pokusím, jen nevím jestli kuchyńská váha je do tří nebo pěti kil.

No nic, jdu se konečně navečeřet, snad bude chvíli zticha. Dobrou noc
Noe
Krafařka
Krafařka

648 příspěvků
27. únor 2008
Příspěvekod Elda » pondělí 24. únor 2014, 22:33
Noe, u nas byl podobny ctvrtorozeny....a nebylo mu vubec nic. Nic ho nebolelo, pribiral, neblil, ..... Vzhledem k situaci doma ( novos, sotva chodici batole 13mesicu, prvnak a ctvrtak) jsem se musela naucit
rev neslyset. Kdyz byl v klidu, bylo to vyhradne u me na rukach. Satek nepripadal v uvahu kvuli druhemu batoleti.
No, zkratim to. V deviti mesicich byl ochoten setrvat par chvil sam na zemi s hrackami, ale musela jsem byt v dohledu, jinak zoufaly plac a hledani matky. V jedenacti mesicich uz jsem i mohla odejit z mistnosti na par minut. Od trinacti mesicu se pohybuje po dome sam, pochopil ze se neztratim.
Zpetne si myslim, ze byl proste kontaktni, navic mel asi jisty strach ze sourozencu - prece jen rvouci banda asi v miminu moc duvery nevzbudi....
Nicmene se u tebe primlouvam za pohlidani mnozstvi jidla ktere ma a taky zkuste asi vysetrit ten reflux. Protoze i kdyz mi muj nejmladsi pripadal narocny, prece jen existoval zpusob, jak ho uklidnit. To co popisujes ty uz mi prijde jakoby mel nejake vetsi trapeni....
Elda
Kecka
Kecka

1954 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Masinka » pondělí 24. únor 2014, 22:49
Ahoj,

pořád se s tím tady opakuju, ale nedá mi to - může to být alergie na mléko. Zkus na čas vysadit mléčné výrobky. Vlastní zkušenost...
Jinak samozřejmě šátek, bez toho bych nepřežila. Pekla jsem s ním i vánoční cukroví ;-) .
Masinka
Diskutérka
Diskutérka

2861 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kurkumína » pondělí 24. únor 2014, 22:54
Když bylo synovi přesně 4týdny, zjistila jsem, že nepřibírá. Dětskou váhu jsem neměla, hupla jsem na dospěláckou desetinnou sama, pak s ním. A vyrazila k doktorce, která to potvrdila. Jak taky mohl přibírat? Spotřeba energie na ten jeho křik byla obrovská a přes den téměř nespal. Obrečela jsem to a nakoupila UM. Na radu doktorky lehce dokrmila vždy večer. Přesně třikrát, pak začal přibírat ukázkově a dokrm nebyl nutný. Křičet ale nepřestal..
Kurkumína
Žvatlalka
Žvatlalka

297 příspěvků
09. prosinec 2011
Příspěvekod Kurkumína » pondělí 24. únor 2014, 22:57
A teda koukala jsem vedle, ten tvůj prťoch je přenádherný mimino!
Kurkumína
Žvatlalka
Žvatlalka

297 příspěvků
09. prosinec 2011
Příspěvekod Jankap » pondělí 24. únor 2014, 23:20
Nemá tendenci spát v záklonu? Neprohybá se do luku?
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Jezule » pondělí 24. únor 2014, 23:32
Neporadím, ale hladím :erik: Takový krásný jméno má, drobeček.
Dr. jsi nezkoušela? (Pardon, jestli jsem to přehlídla.)
Jezule
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy
Příspěvekod Sofi » úterý 25. únor 2014, 07:11
Noe, poslala jsem ti SZ ohledně váhy.
Sofi
Klábosilka
Klábosilka

542 příspěvků