ADV TOP
ADV LEFT

Plzeň/Hořovice: Císařský řez a rooming in s otcem miminka

Vše od narození do roku dítěte
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Enur » pondělí 25. srpen 2014, 17:04
Ahoj,
omlouvám se, že píšu sem, ale na Porodnické diskuzi je mrtvo a tady jsou ty, jejich zkušenost potřebuji a prosím o ni.

Čeká mě císař a rozhoduji se mezi porodnicemi v Hořovicích a Plzni (a tam vůbec nevím, které jsou dobré a které špatné). Ráda bych epidurál, a poté nejít na JIP, ale do pokoje, kde budeme i s partnerem, který se o miminko postará.
Na sekci musím, to vím dávno. Ale když už, tak ať nám aspoň mimi nevezmou a dají nám ho hned. Vím, že spousta porodnic trvá na 1 dni na JIP pro všechny matky po Císaři. Ale taky vím, že v případě otce na pokoji s maminkou a mimčem to vždy nutné není.

PROSÍM O ZKUŠENOSTI A VAŠE DOPORUČENÍ!!!
Enur
Krafařka
Krafařka

950 příspěvků
25. září 2008
Praha
Příspěvekod Sarah3 » pondělí 25. srpen 2014, 17:53
Enur, situace v porodnicích se velmi rychle mění, proto než sbírat nějaké zkušenosti na netu bych Ti doporučila oslovit přímo porodnické oddělení dané nemocnice, klidně emailem.
Navíc pro Tebe je ideální mít od nich nějaké sliby černé na bílém.

Držím palce, ať se rozhodneš co nejlíp.

Co vím, tak dobře podporují bonding po císaři v Krnově.
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4208 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Sarah3 » pondělí 25. srpen 2014, 22:01
Tangerine píše:
Sarah3 píše:Enur, situace v porodnicích se velmi rychle mění, proto než sbírat nějaké zkušenosti na netu bych Ti doporučila oslovit přímo porodnické oddělení dané nemocnice, klidně emailem.
Navíc pro Tebe je ideální mít od nich nějaké sliby černé na bílém.

Držím palce, ať se rozhodneš co nejlíp.

Co vím, tak dobře podporují bonding po císaři v Krnově.

Souhlasím s oslovením porodnic (jejich vedení) emailem. Už i podle toho, kdo, kdy a jakým způsobem se ozve, si můžeš udělat první úsudek o respektu k rodičce v dané porodnici. Velmi doporučuji do užšího výběru zařadit i porodnici v Příbrami (prim. Chudáček). Nevím, jak to mají s tatínky na pokoji. Asi záleží, zda mají či nemají plno. Ale bonding podporují, většinou respektují porodní i "pobytový" plán a JIPky nemají. Mně nechali bez potíží a bez řečí po CS dítě rovnou u sebe po celou noc a to jsem byla na pokoji sama (bez muže i jiné rodičky). :)

A tím otcem na pokoji, to bývá možné, pokud má porodnice nadstandartní pokoj, který si rodiče zaplatí, tam to pak možné je.
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4208 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Enur » čtvrtek 28. srpen 2014, 09:49
No, doufala jsem, že se tu objeví nějaká čerstvá maminka - aspoň z té Plzně.

Oslovení porodnic samozřejmě možné je, ještě mám možnost i rodit v Rokycanech u svého lékaře, který je moc fajn, ale já mám 2 velmi špatné zkušenosti z prvních 2 porodů - komplikace na straně mojí i na straně dětí (takže bych ráda i jiná oddělení nemocnice), všechno totálně nepředvídatelné, takže chci i lékařsky mít sichr...

Ad Příbram. Jsme vázáni i logistikou. Z důvodů anonymity to tu nechci rozepisovat, ale řekněme, že sourozenci prostě budou chtít mít miminko blízko, aby ho mohli např. navštívit po škole (počítám, že po císaři si mě tam 5-7 dní nechají), odvést na kroužky apod...

Ale díky moc, třeba se ještě někdo ozve.
Enur
Krafařka
Krafařka

950 příspěvků
25. září 2008
Praha
Příspěvekod Zuza77 » neděle 31. srpen 2014, 07:31
Enur, nahodou jsem narazila na diskusi. A VELMI gratuluji. Z
Zuza77
Howgh
Howgh

12757 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Enur » pondělí 08. září 2014, 11:53
Díky Zuzko
Enur
Krafařka
Krafařka

950 příspěvků
25. září 2008
Praha
Příspěvekod Sumer » pátek 27. březen 2015, 12:04
Pokud je stolice v plence delší dobu, tak může zezelenat. :-) Obecně lze říct, když je miminko spokojené, prospívá, nemá teplotu ani bolesti, tak v zájmu duševního zdraví je fajn příliš pleny nezkoumat.

We offer guaranteed success for www.test-king.com exam with help of latest certification and practice questions and the exams of sterling ccie security www.mcdaniel.edu
Sumer
Pískle

1 příspěvků
27. březen 2015