ADV TOP
ADV LEFT

Kdy ven s novorozencem?

Vše od narození do roku dítěte
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Marinka » pondělí 15. říjen 2007, 10:57
Ahojte holky, dneska máme přesně týden a zajímalo by mně, jestli už můžeme vyrazit na krátkou procházku, tak na 20 minut? Pediatr má přijít ve středu, ale já bych už moc ráda aspoň na chvíli malou vyvětrala.. Kdy jste byly poprvé s mimčem venku vy? Díky moc za odpovědi!
Marinka
Drbna
Drbna

4768 příspěvků
23. září 2006
Vsetín
Příspěvekod Hanele » pondělí 15. říjen 2007, 11:01
měli jsme sice letňátko, ale šli jsme ven hned co jsme se vrátili z porodnice...

určitě bych šla, jestli máš sama chuť a sílu jít, tak ti nic nebrání..
když nemrzne, tak je to v pohodě (do -5°C nám mudra řekla, že to je v pohodě)
malé i tobě procházka určitě jenom prospěje :)
užijte si to!!!!
Obrázek Obrázek
Obrázek
Hanele
Drbna
Drbna

4411 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Moninda » pondělí 15. říjen 2007, 11:02
Jasan,klidně běžte ven,u nás svítí sluníčko.-)Přesně jak píše přede mnou,nebála bych se,se zimními miminky je to složitější:-)
Moninda
Diskutérka
Diskutérka

2324 příspěvků
21. září 2006
Mělnicko
Příspěvekod Verun » pondělí 15. říjen 2007, 11:04
Marinko, Vojta se narodil začátkem listopadu a šli jsme ven snad druhý den co jsme přišli z porodnice. Teď máš krásný počasí, takže já bych určo vyrazila. Hezky si tu procházku užijte, zrovna včera jsme se s manželem bavili a vzpomínali jaké to bylo když jsme šli s Vojtou poprvé ven, hádali jsme se kdo poveze kočárek :D

Verun
Vojta 6let a Slávek 3roky
Verun
Kecka
Kecka

1857 příspěvků
21. září 2006
okr. Beroun
Příspěvekod Marry » pondělí 15. říjen 2007, 11:06
Taky bych šla ven, svítí sluníčko, sice je zima, miminko teple obleč a hurá na procházku!!
Obrázek

Obrázek
Marry
Howgh
Howgh

6333 příspěvků
21. září 2006
okr: Olomouc
Příspěvekod Katty » pondělí 15. říjen 2007, 11:07
ahoj gratuluji k mimískovi :-) Teri se narodila v dubnu a šli jsem ven hned jak jsme dorazili z porodnice :-) Myslím, že na procházku když je venku tak krásně klidně hurá hurá hurá :-)

Krásné maminkování 8-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Katty
Krafařka
Krafařka

893 příspěvků
28. září 2006
Příspěvekod Bludicka » pondělí 15. říjen 2007, 11:11
Když není -10 nebo naopak +35°C a pokud je dítko normálně donošené tak kdykoliv na libovolnou dobu, jen přiměřeně obleč ;)
Bludička
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Bludicka
Drbna
Drbna

4104 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gábinka » pondělí 15. říjen 2007, 11:13
Souhlasím, taky bych vyrazila ven! Jsou moc krásné dny! Jen pozor na to, že fouká a na to, že na sluníčku to docela pálí....

Užijte si to!:)

Gabča
Obrázek
BáraObrázek
AnetkaObrázek
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16325 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Hanele » pondělí 15. říjen 2007, 11:23
Marinko - ještě bych dodala - nezapomeň taky dobře obléct sebe - ať ti neprochladnou mlékárny :):) :D :D :D :D :D
Obrázek Obrázek
Obrázek
Hanele
Drbna
Drbna

4411 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Gábinka » pondělí 15. říjen 2007, 11:34
Hanele píše:Marinko - ještě bych dodala - nezapomeň taky dobře obléct sebe - ať ti neprochladnou mlékárny :):) :D :D :D :D :D

To je fakt, s tím souhlasím. Sama jsem to podcenila s Bárou - před 3roky touhle dobou. A měla jsem z toho zánět:(
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16325 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zuzeca » pondělí 15. říjen 2007, 11:56
Matouš je narozený v srpnu, ale ven jsme šli ještě ten den, co jsme přijeli z porodnice. Dneska je tam krásně, takže šup pořádně obléknout a klidně můžete vyrazit.
Myslím, že procházka působí víc problémů mamince než miminku ;) Já jsem byla ráda, že jsme šli po půl hodině domů :D
Zuzeca
Drbna
Drbna

4209 příspěvků
28. prosinec 2006
Praha
Příspěvekod Sonepka » pondělí 15. říjen 2007, 11:59
Ahoj,
souhlasím s holkami, malá se narodila v březnu. A šli jsme hned ruhý den, co jsme byli doma z porodnice, takže 5.den. Teple jsem jí oblékla. Takže myslím, že můžeš vyrazit ;)
Š + K + D Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Sonepka
Drbna
Drbna

4623 příspěvků
21. září 2006
České Budějovice
Příspěvekod Zurecek » pondělí 15. říjen 2007, 12:32
ahoj, no, já jsem v tomhle vyjímka, asi bych v tomhle počasí, kdy venku řádí bacily nikde nešla, u dcery narozené v srpnu jsme ven šli za 10dní od příchodu z porodnice u druhé holky narozené v březnu jsme šli poprvé ven ještě později, tuším po 14dnech....teda hlavně se nikde nechtělo mě, tak nějak jsem chtěla být doma, navíc si myslím, že k různým virozám je náchylnější mamča+prsa pokud kojíš, těm stačí jen, aby ti zabylo zima a může byt z toho třeba zánět, navíc já když musela po příchodu z porodnice pro dopis na poštu, která je za rohem, tak jsem pomalu nemohla dojít domů, jak se mi točila hlava, při představě, že ještě tlačím kočár, bych asi sebou sekla...
ale samozřejmě, pokud se cítíš na procházku tak si hezky užijte ;)
Naposledy upravil Zurecek dne 15. říjen 2007, 12:35, celkově upraveno 1
Zurecek
Kecka
Kecka

1502 příspěvků
21. září 2006
v mojí milované Ostravě
Příspěvekod Foxy » pondělí 15. říjen 2007, 12:33
Ven můžeš jít okamžitě, zvláště v tomto počasí, ale mi bylo doporučeno ze začátku spíše na kratší dobu, třeba 1/2 hod. a pak postupně přidávat... A samozřejmě ne do obchodu atd., teď jsou různé virózy.
Foxy
Pískle

51 příspěvků
13. říjen 2007
Příspěvekod Brody » pondělí 15. říjen 2007, 12:50
Marinko, máš krásný starosti. Nestihla jsem ti popřát na Profičkách, tak dotatečně moc a moc gratuluju. Anička je krásná :mimiholka: . Jen se holky proběhněte :D :D :D :D . U nás tedy svítí sluníčko :D :D :D :D :D :D
Pavla a spol.
ObrázekObrázek
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3691 příspěvků
19. říjen 2006
ČB